Waporyzator - waporyzacja marihuany.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 300 / 60 / 0

Też się zastanawiam nad Bubblerem do mojego Mighty, tylko czy para nie traci na mocy przechodząc przez wodę???
Potrzebuję coś na schlodzenie pary bo już przy 190stopni jest dla mnie za gorąca, boli mnie gardło i mam zgagę, a nie lubie vapować na niskich temperaturach.
A może lepiej kupić stacjonarnego vapka?
  • 1241 / 134 / 0

Dokładnie o tym mówię. Te miniaturowe rozmiary to faktycznie może być maciupinke.

A susz musi byc mocno zmielony do tego sprzętu?

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

Patty Schemel: nie ma niczego romantycznego ani ekscytującego w byciu uzależnionym od heroiny

Perkusistka kultowego zespołu Hole zdecydowała się opowiedzieć o swoich uzależnieniach od alkoholu i narkotyków, które doprowadziły ją niemal do śmierci. W wydanej w 2017 roku książce “Hit So Hard” Patty Schemel szczerze opowiada o wpływie narkotyków na muzyczną scenę Seattle w latach 90., swojej osobistej podróży oraz muzyce, dzięki której wyszła z nałogu.
  • 61 / 10 / 0

W fenix mini komory nie da się rozebrać do dokładnego czyszczenia więc ja miele średnio, żeby nie pozapychać sobie tego sitka w komorze drobno zmielonym suszem.
W przypadku waporyzatorów kondukcyjnych susz trzeba mielić drobniej, ale fenix mini to akurat hybryda z przewagą konwekcji czyli susz średnio zmielony będzie jak najbardziej ok.
  • 1241 / 134 / 0

Czyli co, ogólnie warto Fenix mini?

Ja od paru lat mam magic flight , ale już mi nie wystarcza, zużył się.
  • 61 / 10 / 0

Według mnie warto. Jest to mój pierwszy wapo więc nie mam za bardzo porównania ale spełnia swoje funkcje. W tej cenie naprawde ciężko coś znaleźć lepszego. Chyba, że bliźniaka Smono 3.3, który ma inny ustnik (ze szklaną końcówką). Jedyna rzecz która mi troche zaczyna przeszkadzać to zbyt gorąca para w wyższych temperaturach. Dlatego myśle nad jakimś innym ustnikiem, żeby schłodzić conieco parę. Minus Fenixa jest też taki, że mocowanie ustnika się wyciera/wyrabia z czasem, ustnik się gorzej trzyma i trzeba wymienić ustnik (koszt 30-40zł). Jak będe kupował to będe szukał ustnika z Smono 3.3 (pasują zamiennie).
  • 1241 / 134 / 0

teraz zacząłem myśleć nad Vap Cap'em, ciekawe rozwiązanie, coś jak palenie lufki, tylko bardziej zaawansowane, ale na poziomie stricte manualnym (bez elektryki)
  • 13 / / 0

pół roku temu chciałem spróbować waporyzacji i kupiłem flowermate slicka. bardzo mi się spodobało i chciałbym zainwestować w coś lepszego myślałem nad jakimś paxem ale dużo osób pisze, że vapcap przebija wszystkie elektryki. jest to prawda?
  • 61 / 10 / 0

VapCapa akurat nie miałem możliwości testować ale też słyszałem sporo dobrych opinii. Kwestia tylko opanowania tej techniki podgrzewania (najlepiej żarową zapalniczką). Szanować i będzie vapo na lata.
  • 1241 / 134 / 0

21 listopada 2020Staniol pisze:
Według mnie warto. Jest to mój pierwszy wapo więc nie mam za bardzo porównania ale spełnia swoje funkcje. W tej cenie naprawde ciężko coś znaleźć lepszego. Chyba, że bliźniaka Smono 3.3, który ma inny ustnik (ze szklaną końcówką). Jedyna rzecz która mi troche zaczyna przeszkadzać to zbyt gorąca para w wyższych temperaturach. Dlatego myśle nad jakimś innym ustnikiem, żeby schłodzić conieco parę. Minus Fenixa jest też taki, że mocowanie ustnika się wyciera/wyrabia z czasem, ustnik się gorzej trzyma i trzeba wymienić ustnik (koszt 30-40zł). Jak będe kupował to będe szukał ustnika z Smono 3.3 (pasują zamiennie).
spoko, to bym wziął ze szklanym ustnikiem. mylisz, ze dobry zestaw jak poniżej?

https://allegro.pl/oferta/fenix-mini-wa ... 9683432095

teraz na allegro można kupić coś takiego w fajnej promocji na black week ( ma być za 239 zł)

czy coś takiego brać?
https://allegro.pl/oferta/herbal-vapori ... 9927983332

ten wygląda jak ulepszona wersja fenixa, moim zdaniem fajnie to się prezentuje
  • 61 / 10 / 0

Na temet Smono 4 się nie wypowiem bo nie używałem ani nawet nie czytałem informacji na jego temat. Wysłalem Ci za to linka na pw gdzie można kupić Fenixa Mini w cenie 229zł (bez żadnych dodatków typu ustnik 3d), jest to obecnie najniższa cena w internecie.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 1979 uczestników Wejdź na czata