Waporyzator - waporyzacja marihuany.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 1139 / 110 / 0

Dokładnie o tym mówię. Te miniaturowe rozmiary to faktycznie może być maciupinke.

A susz musi byc mocno zmielony do tego sprzętu?
  • 36 / 6 / 0

W fenix mini komory nie da się rozebrać do dokładnego czyszczenia więc ja miele średnio, żeby nie pozapychać sobie tego sitka w komorze drobno zmielonym suszem.
W przypadku waporyzatorów kondukcyjnych susz trzeba mielić drobniej, ale fenix mini to akurat hybryda z przewagą konwekcji czyli susz średnio zmielony będzie jak najbardziej ok.

Przemycał narkotyki w ramie auta. W jego zatrzymaniu pomógł Edek

Zatrzymano 49-latka, który przemycał narkotyki. W ramie pojazdu mężczyzna ukrywał blisko 5 kg marihuany. Miejsce przechowywania narkotyków pomógł znaleźć pies tropiący Edek. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.
  • 1139 / 110 / 0

Czyli co, ogólnie warto Fenix mini?

Ja od paru lat mam magic flight , ale już mi nie wystarcza, zużył się.
  • 36 / 6 / 0

Według mnie warto. Jest to mój pierwszy wapo więc nie mam za bardzo porównania ale spełnia swoje funkcje. W tej cenie naprawde ciężko coś znaleźć lepszego. Chyba, że bliźniaka Smono 3.3, który ma inny ustnik (ze szklaną końcówką). Jedyna rzecz która mi troche zaczyna przeszkadzać to zbyt gorąca para w wyższych temperaturach. Dlatego myśle nad jakimś innym ustnikiem, żeby schłodzić conieco parę. Minus Fenixa jest też taki, że mocowanie ustnika się wyciera/wyrabia z czasem, ustnik się gorzej trzyma i trzeba wymienić ustnik (koszt 30-40zł). Jak będe kupował to będe szukał ustnika z Smono 3.3 (pasują zamiennie).
  • 1139 / 110 / 0

teraz zacząłem myśleć nad Vap Cap'em, ciekawe rozwiązanie, coś jak palenie lufki, tylko bardziej zaawansowane, ale na poziomie stricte manualnym (bez elektryki)
  • 9 / / 0

pół roku temu chciałem spróbować waporyzacji i kupiłem flowermate slicka. bardzo mi się spodobało i chciałbym zainwestować w coś lepszego myślałem nad jakimś paxem ale dużo osób pisze, że vapcap przebija wszystkie elektryki. jest to prawda?
  • 36 / 6 / 0

VapCapa akurat nie miałem możliwości testować ale też słyszałem sporo dobrych opinii. Kwestia tylko opanowania tej techniki podgrzewania (najlepiej żarową zapalniczką). Szanować i będzie vapo na lata.
  • 1139 / 110 / 0

21 listopada 2020Staniol pisze:
Według mnie warto. Jest to mój pierwszy wapo więc nie mam za bardzo porównania ale spełnia swoje funkcje. W tej cenie naprawde ciężko coś znaleźć lepszego. Chyba, że bliźniaka Smono 3.3, który ma inny ustnik (ze szklaną końcówką). Jedyna rzecz która mi troche zaczyna przeszkadzać to zbyt gorąca para w wyższych temperaturach. Dlatego myśle nad jakimś innym ustnikiem, żeby schłodzić conieco parę. Minus Fenixa jest też taki, że mocowanie ustnika się wyciera/wyrabia z czasem, ustnik się gorzej trzyma i trzeba wymienić ustnik (koszt 30-40zł). Jak będe kupował to będe szukał ustnika z Smono 3.3 (pasują zamiennie).
spoko, to bym wziął ze szklanym ustnikiem. mylisz, ze dobry zestaw jak poniżej?

https://allegro.pl/oferta/fenix-mini-wa ... 9683432095

teraz na allegro można kupić coś takiego w fajnej promocji na black week ( ma być za 239 zł)

czy coś takiego brać?
https://allegro.pl/oferta/herbal-vapori ... 9927983332

ten wygląda jak ulepszona wersja fenixa, moim zdaniem fajnie to się prezentuje
  • 36 / 6 / 0

Na temet Smono 4 się nie wypowiem bo nie używałem ani nawet nie czytałem informacji na jego temat. Wysłalem Ci za to linka na pw gdzie można kupić Fenixa Mini w cenie 229zł (bez żadnych dodatków typu ustnik 3d), jest to obecnie najniższa cena w internecie.
  • 1139 / 110 / 0

1. dzięki, ale właśnie Smono 4 PRO mnie zaciekawiło, szukałem nawet na amazon.de ale kurwa jakoś nie mogę znaleźć, trochę dziwne, chyba jestem już zbyt zjarany, by to ogarnąć :/

sprzęt ma zajebistą bateryjkę 3000 mAh, a fenix mini 1600mAh, szklany ustnik w standardzie.

2. z ciekawosci, co ludzie jeszcze w tym inhalują? te cbd coś warte? a co z koncentratami?

np. coś takiego:
https://biokonopia.pl/koncentraty/157-k ... -vape.html
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 1742 uczestników Wejdź na czata