Waporyzator - waporyzacja marihuany.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Posty: 825 Strona 83 z 83
Rejestracja: 2019
  • 7 / 3 / 0


Dużo zależy od zioła oraz techniki podgrzewania. Susz suszowi nierówny, zaraz wyjaśnię. Dla przykładu, ostatni susz z THC jaki paliłem, był momentami jakiś toporny. Mimo to nawet jeśli chmurki były małe, to klepały dobrze. Oczywiście ta tendencja nie utrzymywała się zawsze. Czasami po podgrzaniu potrafiło dać solidną chmurę, czasami średnią. Jakoś wtedy nie rozważałem szczególnie nad tym dlaczego tak jest, bo efekty i tak były zadowalające. Po obserwacji jednak doszedłem do wniosku, że zapewne chodzi tutaj
też właśnie o samą technikę. Ktoś kto ma dużą wprawę, będzie w stanie podgrzać temat zawsze w taki sposób, w jaki mu się podoba i jaki najlepiej działa. Ktoś kto nie ma wprawy, będzie podgrzewał za każdym razem trochę inaczej, przez co różne efekty. Przy niektórych rodzajach widocznie trzeba się bardziej postarać o ten dym.

Teraz mam okazję testować inny temacik i tutaj jest już zupełnie inaczej. Każde podgrzanie generuje solidną chmurę pary i nie muszę się w ogóle starać żeby osiągnąć ten efekt. O ile w tamtym, nawet po drugim kliknięciu tego dymu potrafiło być mało, tak tutaj po pierwszym czuć już intensywny zapach pary, która kotłuje się wewnątrz. Po drugim kliknięciu ciężko mi czasami wziąć całego bucha na jeden wdech. Nie ma porównania. Z kolei CBD które posiadam, jest gdzieś pomiędzy tymi dwoma przypadkami, czyli jest więcej dymu, ale znowu nie aż tak dużo. Zaznaczam, że wszystkie były tak samo suche.

Ci którzy recenzują ten sprzęt na yt, pewnie korzystają z niego już kupę czasu, a i też mogą być kolekcjonerami. Jeśli ktoś ma już swój sprawdzony susz + wprawę w podgrzewaniu, to efekt na film gotowy. W końcu wypada żeby podczas recenzji było coś widać. Oko kamery i tło też może wyolbrzymić wszystko. Niemniej jednak mój przykład pokazuje, że sam susz potrafi robić robotę, więc nie ma co się martwić.
Rejestracja: 2015
  • 786 / 50 / 0


Dym strasznie daje po gardle, to normalnie c'nie

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Policjanci zachęcają do uczestnictwa w konkursie. Zgłoś się i Ty!

Wydział Prewencji i Patrolowy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wspólnie ze Starostwem Powiatowym we Wrocławiu oraz Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia organizuje konkurs na najlepszą prezentację multimedialną pn. „Narkotyki i Dopalacze – NIE we Wrocławiu”.
Rejestracja: 2019
  • 58 / 2 / 0


^
W zupełności normalne szczególnie jak się jara 210-220 stopni.
Rejestracja: 2018
  • 2768 / 1001 / 1


Zmniejsz do 180-190 i nie będzie nic gryzło, paliło, piekło. Wykorzystasz też iny profil surowca. Może bardziej Ci się spodoba?
Rejestracja: 2019
  • 58 / 2 / 0


Słuchajcie bo zazwyczaj paliłem normalną mj na 210-220 stopniach a z okazji tego że jutro wpada do mnie znajomy i pare piwek wypijemy z 4 chciałbym wypróbować inną temperature waporyzaji.MAm fenixa mini i tam jest minimalna temperatura 160 stopni a przeczytałem że 155 do 164 najlepiej dostaje się samo THC a nie jak thcv przy 220 stopniach.Jak myśliscie będzie to miało wpływ na przebieg działania,fazy? Pewne jest pewnie to że będzie działać słabiej albo się mylę? Nawet te 180-190 co kolega napisał wyżej.
Posty: 825 Strona 83 z 83
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 41 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości