Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 7762 • Strona 766 z 777
  • 87 / 15 / 0
Awatar użytkownika

Czytałem, że niektórzy w celach rekreacyjnych walą pregę i to w jakichś pojebanych dawkach, ale wiadomo tolerka. Jakoś nie zdażyło mi się wziąć dużo z zamiarem działania rekreacyjnego, ale na przykład jak na kilka dni zmniejszyłem dawkę, a potem jebnąłem 300 mg w jednej dawce, to mi serce zaczynało ostro napierdalać i ogólnie było zajebiście słabo, jakbym miał zejść, więc nie miało to nic wspólnego z jakimś miłym działaniem rekreacyjnym. Mieliście takie jazdy?
  • 99 / 23 / 0
Awatar użytkownika

Biorąc rekreacyjnie nigdy nie spotakłem się z negatywnymi odczuciami, nie licząc ewentualnego spuchnięcia. Chociaż przyznam że na dawkach mających coś podziałać solidniej, to serce zazwyczaj dawało o sobie znać ale bez sprawiania żadnego dyskomfortu i zmartwień. Aż mnie szczerze zaskoczyłeś, no ale w sumie ile ludzi tyle reakcji więc i przykre sytuacje prawdopodobne
  • 6 / / 0

Mnie po 300mg branych rano fajnie aktywizuje, aż chce się działać. Alko szybciej wchodzi. Z minusów to faktycznie, trochę się po niej puchnie.
  • 23 / 4 / 0

A jak ciężko potem się to odstawia.. puchnięcie, pffi %-D Nigdy więcej tej substancji. Psychiatra, który mi to kiedyś przepisał zrobił mi tym krzywdę wkręcając mnie w ten shit na niemal dwa lata. Naprawdę przykre, aczkolwiek lek skuteczny
  • 26 / 1 / 0

Czy próbował ktoś łączyć pregabaline z sildenafilem? Jakieś przeciwwskazania czy nie powinno być problemów?
  • 390 / 50 / 0
Awatar użytkownika

@SAIGRY

Żadnych problemów przy łączeniu
  • 425 / 13 / 2
Awatar użytkownika

Pregabalina to jest straszne g*wno. Rypie tak pamięć, że to jest nieprawdopodobne. Już pomijam puchnięcie i inne tego typu rzeczy. Mam zamiar z niej schodzić. Biorę 600mg dziennie. Chciałbym to robić po 10 mg na tydzień, stad moje pytanie niżej.

Czy ktoś wie, czy kapsułki Pregabaliny są dojelitowe, czy zwykle? Gdzieś na Reddicie słyszałem, że dojelitowe, ale nie mogę znaleźć.
  • 1845 / 447 / 0
Awatar użytkownika

Normalnie możesz dawkować, dzielić + już nie płacz, przeżyjesz
trochę inna perspektywa
:tabletki: :świnia:
  • 467 / 63 / 0
Awatar użytkownika

Parę razy wrzuciłem niedużo bo 150 - 225 mg pregi pod koniec zabawy z fetą i było spoko, podziałało trochę jak benzo, raz miałem całkiem fajne omamy wzrokowe, powidoki itp. Ale kiedy indziej, po piątce zjedzonej przez wieczór już 150 mg spowodowało że serce mi zwariowało i było ciężko, dopiero jak dojadłem trochę hydroksyzyny pikawa uspokoiła się. Także radzę ostrożnie, to jednak nie jest benzo i po grubszym jedzeniu fety może być niebezpiecznie.
  • 150 / 17 / 0

@zburzony Ej w sumie otworzyłeś mi oczy, ja coraz częściej po fecie mam dziwne objawy że mi serce nakurwia, w chuj płytki oddech itd a pregabaline biore już bardzo długo 150-0-150/doba
Faktycznie kiedyś czytałem że ona przyśpiesza puls ale nie połączyłem faktów
Ogólnie odstawiajcie ten chujowy lek jak najszybciej, bo pregabalina ryje banie, bardzo mocno zaburza umiejętność analizowania różnych sytuacji, ogłupia. Wiadomo że na lęk uogólniony pomaga i jak ktoś ją bierze dopiero miesiąc to okej ale jak są niektórzy co biorą kilka lat to odstawiajcie to albo chociaż redukujcie dawki
Rozpisze mi ktoś jak schodzić z moich dawek? Obcinać o 75mg co ile dni? Cold turkey nie ma opcji bo po 48h bez pregabaliny wręcz mam ochote popełnić samobójstwo.
Mój stan psychiczny na skręcie kodeinowym był dużo dużo lepszy(chociaż i tak beznadziejny)
ODPOWIEDZ
Posty: 7762 • Strona 766 z 777
Artykuły
[img]
Czy można przeżyć własną śmierć?

Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.