Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 7656 • Strona 766 z 766
  • 87 / 15 / 0
Awatar użytkownika

Czytałem, że niektórzy w celach rekreacyjnych walą pregę i to w jakichś pojebanych dawkach, ale wiadomo tolerka. Jakoś nie zdażyło mi się wziąć dużo z zamiarem działania rekreacyjnego, ale na przykład jak na kilka dni zmniejszyłem dawkę, a potem jebnąłem 300 mg w jednej dawce, to mi serce zaczynało ostro napierdalać i ogólnie było zajebiście słabo, jakbym miał zejść, więc nie miało to nic wspólnego z jakimś miłym działaniem rekreacyjnym. Mieliście takie jazdy?
  • 99 / 23 / 0
Awatar użytkownika

Biorąc rekreacyjnie nigdy nie spotakłem się z negatywnymi odczuciami, nie licząc ewentualnego spuchnięcia. Chociaż przyznam że na dawkach mających coś podziałać solidniej, to serce zazwyczaj dawało o sobie znać ale bez sprawiania żadnego dyskomfortu i zmartwień. Aż mnie szczerze zaskoczyłeś, no ale w sumie ile ludzi tyle reakcji więc i przykre sytuacje prawdopodobne
  • 6 / / 0

Mnie po 300mg branych rano fajnie aktywizuje, aż chce się działać. Alko szybciej wchodzi. Z minusów to faktycznie, trochę się po niej puchnie.
  • 21 / 4 / 0

A jak ciężko potem się to odstawia.. puchnięcie, pffi %-D Nigdy więcej tej substancji. Psychiatra, który mi to kiedyś przepisał zrobił mi tym krzywdę wkręcając mnie w ten shit na niemal dwa lata. Naprawdę przykre, aczkolwiek lek skuteczny
  • 5 / 1 / 0

Czy próbował ktoś łączyć pregabaline z sildenafilem? Jakieś przeciwwskazania czy nie powinno być problemów?
  • 385 / 49 / 0
Awatar użytkownika

@SAIGRY

Żadnych problemów przy łączeniu
ODPOWIEDZ
Posty: 7656 • Strona 766 z 766
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.