Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 7020 • Strona 698 z 702
  • 300 / 28 / 0
Awatar użytkownika

U mnie to samo fenibut,prega,backlo no i gbl mi doszedł ale jeszcze nie testowany :D Ale jednak jest ta różnica w działaniu prega jest słabsza ale za to dużo wolniej uzależnia (chyba ze te kosmiczne dawki ale tam jeszcze nie byłem). Ale według mnie spoko bo zauważyłem że mogę brać przez tydzien pregę 150-150-0 i mi nic nie jest, gdzie po tamatych jest kurweski zjazd XD
  • 6 / 2 / 0

Ja już pisałam kiedyś że biorę pregabalinę na nerwicę lękową. Najpierw brałam 2 miesiące 75mg, A potem przez prawie pół roku 2x75mg a teraz przepisała mi 150mg w jednej tabletce i biorę tylko rano, ale ostatnio byłam na antybiotyku do tego doszły mi leki na zapalenie żołądka
i jakoś tam odstawiłam pregabaline na tydzien. Wczoraj znów zaczęłam ją brać wzięłam te 150mg i byłam dosłownie pijana😂😂
Przyzwyczaiłam się ze wcześniej ona działała niezauważalnie w tle. Wolałam brać 2x dziennie po 75mg niż raz 150mg. Nawet mnie nie poinformowała, że zmienia dawkowanie😆
  • 1345 / 52 / 0
Awatar użytkownika
Scone
Kompetentny
Kompetentny

14 września 2021Fruktoza pisze:
Pregabalina po prostu nie istnieje w medycynie jak lek o doraźnym stosowaniu, wszyscy lekarze traktują ją niczym leki SSRI które długo się rozkręcają
Czy wiesz jaki może być tego powód?
Jakie mieliście uboki następnego dnia po użyciu dawki rekreacyjnej?
LSD - Piękna i Bestia
  • 300 / 28 / 0
Awatar użytkownika

Dawka rekreacyjna już jest od 150mg bez tolerki, nie ma uboków na następny dzień.
Online
  • 43 / 4 / 0
Awatar użytkownika
Tseno Online

Potwierdzam, 150mg to już dawka rekreacyjna nawet dla osoby która wcześniej miała do czynienia z fenibutem (2 miesiące brałem praktyczny co drugi dzień) Fajny bodyload poczułem, rozluźnienie psychiczne i brak lęków oraz aktywizacje, niestety potem dojebała mnie taka senność że musiałem godzinę przeleżeć. Biorę teraz 75mg jak wstane i czasem na wieczór dołożę 75mg, zdecydowanie spełnia moje oczekiwania, choć fenibut bardziej działał na dopamine, aczkolwiek prega też przyjemna. Boję sie tylko uboków, biore obecnie 5 dzień a już mam wrażenie że puchne na twarzy, ale może przez to że sie naczytałem za dużo tego działu.
  • 708 / 92 / 0
Awatar użytkownika

150 rekreacyjna? Być może dla osoby, która nigdy wcześniej tego leku nie stosowała. To była moja pierwsza dawka, wyraźnie poczułem działanie ale nie wykazywałem nigdy aż takiej podatności jak post powyżej. Może to dlatego, że od takiej zacząłem leczenie, może po prostu mam nieco mniej uwrażliwione jakieś receptory. Obecnie 300/doba i styka a rekreacyjnych już prawie nie biorę, bo musiałby być 1g+.
Jak zejdę do 150/d (taki mam plan) - po miesiącu na takiej dawce ewentualnie spróbuję np. 750 mg, może pogniecie.
W każdym razie wniosek jaki się nasuwa - zaczynajcie od jak najmniejszych dawek!
Jabolman napisał : "Jesteśmy ku_wa na forum dla degeneratów. W sieci cieżko nie warto wierzyć nikomu, a co dopiero ćpunom"
  • 47 / 8 / 0
Awatar użytkownika

Ja na pierwszy raz.zazylem 225 mg, miałem doswiadczenie z fenibutem i był pizdong konkretny. Chodziłem jakbym byl na bujającej się łajbie, wyjebongo na wszystko, muzyka w 5D, jak zamykałem oczy to miałem wizję krajobrazów, ludzi chodzących po mieście, wzory geometryczne i urywki z filmów. %-D

Pytanie, czy jeśli moja dawka dzienna to 150 mg to takie 600 mg wystrzeli mnie, że będę zadowolony czy trzeba więcej? :patrzy:
  • 300 / 28 / 0
Awatar użytkownika

Według mnie powinno styknąć 300mg :P
  • 3541 / 438 / 0
Awatar użytkownika

A ja jestem jakiś odporny na pregabaline, ostatnio przyjąłem 300mg beż tolerki to czułem tylko lekka dysocjacje, stan który mi się nie podobal, jakbym był oderwany os rzeczywistości z deka. Zero przyjemności z tej fazy, strach brac więcej.
  • 147 / 20 / 0
Awatar użytkownika

Ja jestem na 900 dziennie. Raczej już nic nie czuję, a żałuję. Szybko to poszło, miesiąc miodowy minął. Teraz będę schodził z pomocą psychiatry.
ODPOWIEDZ
Posty: 7020 • Strona 698 z 702
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.