Pregabalina - Wątek ogólny -> O Odstawianiu Rozmawiamy W Innym Temacie -->

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 6448 Strona 639 z 645
Rejestracja: 2020
  • 148 / 38 / 0

Tak, można łączyć, leki te nie mają ze sobą kompletnie nic wspólnego, jeżeli chodzi o mechanizm działania.
Rejestracja: 2020
  • 55 / 2 / 0

Odstawiłem benzo po dość długim braniu w ciągu nie brałem prawie pół roku i wróciłem znowu ciąg 2miesiace dawki max1mg dzien czy prega pomoże na zejście? Mam zamiar brać 75mg dwa razy dziennie ale nie wiem jak ciąć afobam czy np rano mogę wziąć 0.5 afobamu i 75pregi? Czy jak to zrobić żebym się nie wrypal w jedno i drugie. Schodził bym na diazepamu ale kurde nie wypisze mi psycho bo już mam w karcie uzależniony a afobam skręciłem od rodzinnego

Czy LSD i inne psychodeliki mogą pomóc chorym i cierpiącym?

Psychodeliki same w sobie świata raczej nie uratują, ale wiele wskazuje, że w odpowiednich warunkach mogą przyczynić się do ratowania indywidualnego świata wielu cierpiących osób – mówi w rozmowie z Onetem Maciej Lorenc, socjolog zajmujący się tematyką środków psychodelicznych, autor książki "Czy psychodeliki uratują świat?".

Możliwa legalizacja psychodelików w Kalifornii?

Projekt ustawy mającej na celu dekryminalizację psychodelików przeszedł we wtorek 06.04 przez senacką komisję w Kalifornii. Dodatkowym założeniem legislacji jest powołanie roboczej grupy, która miałaby badać możliwości dalszych reform w tym kierunku. Osobno zatwierdzono również odrębne przepisy pozwalające na tymczasowe otwarcie miejsc, w których możliwa będzie konsumpcja narkotyków w bezpieczny sposób.
Rejestracja: 2017
  • 47 / 2 / 0

Pregabalina na pewno pomoże na odstawienie. Próbuj
Rejestracja: 2012
  • 44 / 1 / 0

Jedno pytanie. Jak pregabalina wpływa na próg drgawkowy? Skoro to lek na padaczkę, to raczej podwyższa? Czy jednak obniża? W skutkach ubocznych pisze, że mogą wystąpić drgawki...
Rejestracja: 2018
  • 1618 / 102 / 0

W niskich dawkach działa przeciwpadaczkowo, a w wysokich działa odwrotnie, i można dostać padaczki. Ryzyko zwiększa się wraz z większą dawką. A zaczyna się gdzieś koło 900mg myślę.

Ja biorę wysokie dawki, dochodzące nawet do 4-5g. Ale nie dostałem padaczki. Zaznaczę jednak coś ważnego. Biorę Depakinę 500-0-500.
Rejestracja: 2012
  • 44 / 1 / 0

Bardziej chodzi mi o połączenie z tapentadolem, czyli opioidem, niż o wysoką dawkę, bo aż takiej (900mg) nigdy nie brałam. Polecono wrzucić mi do tapentadolu pregabalinę i miałam mioklonie. Kwestia jest taka, że z rana biorę też leki obniżające próg drgawkowy. Tapentadolu samego nie próbowałam, bo to był pierwszy raz, natomiast po tramadolu, nawet wysokich dawkach nic mi sie nie działo. I teraz próbuję dojśc do tego czy te mioklonie to była wina tapentadolu + pregabaliny, czy tapentadolu + te leki poranne obniżające próg drgawkowy. A może to sam tapentadol może tak działać na mnie? Ogólnie obwiniłabym te leki, nie pregabalinę, ale sam tramal krzywdy mi nie robi kompletnie. Mioklonie były przy pierwszorazowym braniu tapentadolu, ale zarazem pierwszorazowym połączeniu opio z pregabaliną.
Rejestracja: 2019
  • 932 / 338 / 0

02 maja 2021Konrad2990 pisze:
Odstawiłem benzo po dość długim braniu w ciągu nie brałem prawie pół roku i wróciłem znowu ciąg 2miesiace dawki max1mg dzien czy prega pomoże na zejście?
Jasne że pomoże, jest do tego wręcz stworzona.
Rejestracja: 2018
  • 277 / 38 / 0

Wzięłam dzisiaj pregabalin 150x3, do tego 6 klonów i tramca. Jestem jakaś tąpnięta, jak pijana, tylko spać mi się chce, a zawsze po klonach mam ochotę coś robić, działać, mam powera, a tu gówno...
Rejestracja: 2015
  • 1595 / 403 / 0

Bo klon wjechał mocniej przez pregabę i doszło do zmulenia.
Rejestracja: 2018
  • 277 / 38 / 0

I tym sposobem wkradł się mocny nooding i zasnęłam tak mocno, że nie wiedziałam czy jest rano czy wieczór. I nie pamiętam co robiłam rano i przed południem.
@blokowiska666 Czyli zrezygnować następnym razem z pregaby, żeby był ten pożądany przeze mnie efekt czyli euforia, chęć do działania? Z góry dzięki za odpowiedź.
Posty: 6448 Strona 639 z 645
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: hubii i 0 gości