Pregabalina - Wątek ogólny -> O Odstawianiu Rozmawiamy W Innym Temacie -->

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 6362 Strona 615 z 637
Rejestracja: 2019
  • 784 / 205 / 0

@hubii 600mg to max lecznicza dawka dobowa, a 300mg to max dawka w kapsułce, jaką można kupić, o ile mi wiadomo.
Rejestracja: 2016
  • 3367 / 970 / 0

To prawda. Zapraszam do FAQ 2.0, hehe, tam wszystko jest czarno na białym, dawkowanie lecznicze i rekreacyjne.

Stanowisko Wolnych Konopi w sprawie projektu Parlamentarnego Zespołu ds Legalizacji

...czyli głos w konsultacjach projektu Parlamentarnego Zespołu ds Legalizacji dotyczącego konopi indyjskich.

Paul McCartney wyjawił, kto wciągnął Beatlesów w palenie trawki...

Beatlesi zaczynali jako grzeczni chłopcy z równymi grzywkami, a później zamienili się w hippisów, którzy nie stronili od używek. Paul McCartney wyznał, że początek ich przygody z narkotykami rozpoczął się w 1964 r., gdy Bob Dylan poczęstował ich marihuaną.
Rejestracja: 2021
  • 10 / 2 / 0

03 marca 2021CATCHaFALL pisze:
@Pandayk propsik za avatar.
-------------'-------

Z pamiętnika pregabalinowej dziewicy.

W zeszły piątek kurier podrzuca mi list, a w nim 60tabletek pregi × 300mg, z tego co mi wiadomo, to największa dawka w UK, jak jest w Polsce - ni mom pojęcia 🤷🏻‍♀️
No więc wrzucam w piątkowe popołudnie 300mg, zawijam browarkiem, sprzątam mieszkanie, robię pranie, nastawienie pozytywne, no i... Nic 🤷🏻‍♀️
=

Nie dziwię się, owa substancja ma tylu zwolenników, przyprawia życie przyprawą o nazwie "miej wyjebane, a będzie Ci dane".
Warto nadmienić, że nigdy nie miałam w planach wrzucać pregi leczniczo, tylko czysto rekreacyjnie, zachęcona przez przyjaciela z którym rozmawiałam o moim problemie z piciem kratomu opór, dzień w dzień.


Obecnie po kilku dniach dawki oscylują u mnie w okolicy 1.2g, niebawem koniec zabawy, bo wracam do pracy.
Powrotne @CATCHaFALL propsy za avatara (fajnie, że nie tylko ja czytam Welsha!). Świetny dziennik, bez lizodupstwa, myślę, że powinnaś brać się do roboty (o ile już się nie wzięłaś) i napisać coś związanego z pandemią - wydawnictwa tylko czekają na takie sztuki w tym momencie... Jestem absolutnie przekonany ;)

Wracając do dawek pregi, to zachęcony ostatnimi postami zrobię sobie rekreację i zarzucę coś ponad poranne/wieczorne 150mg. Oczywiście dam sprawozdanie.
Rejestracja: 2014
  • 2280 / 284 / 1

Update mojego jednorazowego testu z prega 1,2g - dzien następny byl fatalny bo mialem ryj nalany jak po ciężkim chlaniu z niewyspaniem. Takze źle :D
Rejestracja: 2021
  • 80 / 1 / 0

03 marca 2021misspill pisze:
To prawda. Zapraszam do FAQ 2.0, hehe, tam wszystko jest czarno na białym, dawkowanie lecznicze i rekreacyjne.
Czy po pregabalinie 200mg i sertalinie będę się lepiej uczyć? Na egzamin? :patrzy:
Rejestracja: 2019
  • 784 / 205 / 0

@up mi by na pewno nauka szła lepiej, ale niektórzy zaś twierdzą, że ich prega np. usypia, więc to chyba sprawa indywidualna.
Rejestracja: 2016
  • 3367 / 970 / 0

Taki miks może obiektywnie otępiać. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że w porównaniu ze stanem intelektu sprzed leczenia zaburzenia SSRajem i pregią - po lekach jest znacznie lepiej. Pojawiają się: ciekawość poznawczą, wzrost (w porównaniu z chorobą, stanem chorobowym) koncentracji i uwagi; a wracając - obiektywnie rzecz ujmując substancja pozwala nam wzlecieć, ale robi zakręt w bani niektórym pacjentom nawet gorzej niż rausz alkoholowy. To zależy od predyspozycji i warunków stwarzanych predze. Poza klasycznym otępieniem, substancja ma szereg skutków ubocznych, które mogą pogorszyć funkcje poznawcze w bardzo różnoraki sposób - każdy będzie przeżywał zupełnie inne 'krzaczki'.
Rejestracja: 2008
  • 791 / 366 / 1

Jedno jest pewne: prega wysysa elokwencję.
Zastanawiam się, czy ten stan nawszystkowyjebanizmu jest warty tego otępienia?
Może i owszem, ale tylko jeśli jesteś pasożytem na zdrowym organizmie państwa, i jesteś ciągle w domu, bo ogarnianie w takim stanie w pracy byłoby conajmniej zabawne, z punktu widzenia użytkownika rzecz jasna, nie szefostwa 😁

Widzę po tygodniu, jak tolerancja wali w chuja, muszę na śniadanie zrobić 600mg zamiast 300, i tyle samo poprawić wieczorem, żeby było pluszowo.
Zabawa niestety mi się skończy, gdyż to od wtorku wracam do pracy.
W każdym razie w morzu substancji, z jakimi przyszło mi się w życiu zmierzyć, pregabalina jest niczym pędzel, zanurzony w tęczowej farbie, która maluje po szarym płótnie życia przyjemne wzory, motywujące do działania. Jeżeli ktoś prowadzi monotone życie typu praca/dom/dom/praca, to na pewno będzie zaintrygowany.

No nie powiem, props.
Zwłaszcza podatna do miksów. Pod piwko i alperkę jak znalazł. Warto nadmienić, że nie tykam kratomu W OGÓLE, a był to dla mnie duży problem, gdyż pijałam dzień w dzien.
Jestem ciekawa co będzie po zaprzestaniu.

Ja już wiem, zastąpię obecny stan tramadolem, który jako świeeetny antydep, pozwalał mi przeżyć te wszystkie lata w monotonnej firmie.

Ehh, ciężkie życie narko-testera.
Rejestracja: 2021
  • 54 / 6 / 0

05 marca 2021Arabella841 pisze:
@up mi by na pewno nauka szła lepiej, ale niektórzy zaś twierdzą, że ich prega np. usypia, więc to chyba sprawa indywidualna.
No właśnie, ja po większej dawce pregabaliny np. 600mg potrafię usypiać na siedząco, więc o jakiekolwiek nauce nie ma mowy :halu:
Rejestracja: 2015
  • 1566 / 391 / 0

05 marca 2021CATCHaFALL pisze:
Widzę po tygodniu, jak tolerancja wali w chuja, muszę na śniadanie zrobić 600mg zamiast 300, i tyle samo poprawić wieczorem, żeby było pluszowo.
3 dni przerwy i znowu jest normalnie :świnia:
Posty: 6362 Strona 615 z 637
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 2258 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 2IMY2, NiebieskiePtactwo i 5 gości