Pregabalina - Wątek ogólny -> O Odstawianiu Rozmawiamy W Innym Temacie -->

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 52 / 2 / 0

Witam. Po tygodniu przyjmowania pregi w dawce 2x75 dzień dostałem duszności i swędzenia odstawić czy brnąć w to dalej?
  • 2 / / 0

Nigdy nie brałem pręgi ale brałem klona. Ogólnie nie mam tolerki. Czy po 150mg pręgi coś poczuję czy brać więcej? Dodam tylko, że jak kiedyś brałem Tram to miałem duże problemy z metabolizmem.

Gdy narkotyki wchodzą za mocno – o historii mrocznych rządowych eksperymentów

Wroga można obezwładnić, ale lepiej by było, gdyby dało się nad nim zapanować. A gdyby tak niszczyć umysły, a potem programować je na nowo? To nie Archiwum X, to prawdziwy Projekt MKUltra, prowadzony latami przez rząd USA.

Zabawa, prostytucja i narkotyki w zwiastunie serialu "My, dzieci z dworca Zoo" [WIDEO]

Pojawił się zwiastun niemieckiego serialu "My, dzieci z dworca Zoo". Produkcja, podobnie jak głośny film z 1981 roku, jest adaptacją książki dokumentalnej z 1978 roku. Opisano w niej życie Christiane F. - młodej narkomanki z Berlina Zachodniego.
  • 592 / 158 / 0

150mg bez tolerki poczujesz.
  • 14 / 3 / 0

ja za pierwszym razem to nawet 75mg. poczułem całkiem przyjemnie, niestety za drugim już nie było tego efektu😁
  • 2 / / 0

Minęło już ponad 2h od wzięcia 150 i czuje tylko poddenerwowanie :< Wrzucę jeszcze 150.
  • 56 / 8 / 0

Baw się dobrze
  • 350 / 48 / 0

W końcu się uregulowałem. 150mg daje pożądany efekt. Biorę 2 x dziennie, co 12h.
  • 3288 / 926 / 0

Ja obecnie podbiłam, kurwica powróciła i musiałam podkręcić licznik na prędze.

Rano biorę 300mg, tak żeby poczuć iluzję idylllicznego poranka. Popołudniu biorę 150mg na podtrzymanie funkcji życiowych. Z kolei wieczorem również 150mg, w sam raz na dobry sen.
  • 2198 / 268 / 1

Na dobry sen? Nie zauważyłem wpływu pręgi nocą na dobry sen.
Rano się człowiek lepszy budzi.
pamiętam tylko że pierwszego razu jak zamknąłem oczy w ciemności to miałem coś na kształt falowania ciemności ewentualnie jakieś śniegi optyczne
  • 62 / 5 / 0

Schodzę z krótkiego ciągu z alpry , zastąpiłem diazepamem , mogę dodać małe dawki pregi do diazepamu ? Pameitam że kiedyś jak próbowałem prege to w gl mi się nie chciało brać benzo , więc chyba jest pomocny w odstawce ?
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 2084 uczestników Wejdź na czata