Pregabalina - Wątek ogólny -> O Odstawianiu Rozmawiamy W Innym Temacie -->

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2215 / 271 / 1

Ja po obcięciu z 600 do zera wpadłem w histerię. W zasadzie tak najlepiej było by to opisać. Stan ostrego wkurwienia i szaleństwa, połączony z bezsilnością. Coś okropnego.
  • 1501 / 379 / 0

21 lutego 2021Arabella841 pisze:
21 lutego 2021stuk pisze:
21 lutego 2021RafalKoral pisze:
Raczej bym nie liczył na receptę. Do psychiatry idzie się z poważnym problemem i on sam wyszukuje rozwiązanie. Raczej nie ma szans by zgodził się na przepisanie sugerowanego przez pacjenta, którego widzi w dodatku po raz pierwszy, leku. Co nie oznacza, że nie wdroży jakiegoś leczenia.
Na NFZ ci nie przepisze, prawie każdy prywatny sypie pregą na 12 miechów.
Na NFZ sypią mi pręgą na 4-5 miesięcy, od samego początku leczenia, więc nie jest źle.
Najax!

NFZ - Na Farcie Ziomeczku

mi juz ze 2 albo 3 lata piszą pregabba, sam nie pamiętam, najpierw 225mg, teraz już 300-300-0 :krowa:

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

Polacy zdradzili, jak często się upijają. Wyniki badania mogą być zaskoczeniem

Najczęściej upijają się (lub tym chwalą) mieszkańcy krajów anglojęzycznych oraz Skandynawowie - wynika z raportu Global Drug Survey. To największe na świecie badanie poświęcone tematowi używek - legalnych i nielegalnych.
  • 57 / 9 / 0

blokowiska666 pisze:
mi juz ze 2 albo 3 lata piszą pregabba, sam nie pamiętam, najpierw 225mg, teraz już 300-300-0 :krowa:
Pomaga Panu? Pomaga.. Czyli leczenie skuteczne, piszemy dalej :)
  • 1501 / 379 / 0

Ta, pomaga na 2 dni, potem placebo, robię przerwę 3 dni depresja i umieranie w łóżku łagodzone benzosami, po 3 dniach męki walę 1500mg i życie znowu ma sens, i tak w usrane kółeczko jak to od zen.

Fatalna karma, samsara kręci się jak koło fortuny a ja napierdalam w eurobiznes sam ze sobą i sę kasę podkradam, paląc jana.

ROZPAD STRUKTUR EGO
  • 57 / 9 / 0

To może przestaną to jeść? Przynajmniej sprawdzisz jak to jest.
  • 1501 / 379 / 0

No ja często przestaję (nawet na tygodnie, miesiąc etc.) i wracam do swojego naturalnego spierdolenia, od czasu do czasu te 2 dni na pregabie to taka "przerwa w depresji".

Że zrycie ma sens :trucizna:
  • 57 / 9 / 0

Wiem o czym mówisz, przerwa na bycie normalnym człowiekiem. Miałem to.
  • 2 / / 0

Mam lęki ogólnione i naodowe, depresję i ciągły stres. Dostałem po teleporadzie od lekarza:

ApoSerta i Prege 150MG

Dawkowanie pregi lekarz dał takie:

4 dni 1 kapsułka
4 dni 2 kapsułki
4 dni 3 kapsułki
4 dni 4 kapsułki i kontynuować

Oznacza to, że lekarz zastosował dawkę terapeutyczną dla mnie w wyszokości 600mg pregi :D 4x150 = 600mg
  • 2 / / 0

19 lutego 2021jaculson pisze:
co powiedzieć psychiatrze żeby przepisał mi pregabe? nigdy nie byłem ani u psychiatry ani psychologa, natomiast chciałbym pregabe tak o do stosowania rekreacyjnego na wyjścia raz na jakiś czas, mógłbym kupić od kogoś przez internet ale skoro można spróbować legalnie. jak powiem, że studia i praca w chuj stresujące plus mam fobie społeczną to powinienem dostać, czy tak łatwo nie bd?
Zadzwoń i powiedz, że masz lęki non stop, chodzisz po domu, kołacze Ci serce, czujesz skoki adrenaliny wymyśl powód tych lęków ciężki do rozwiązania np, że masz długi i komorników. Powiedz, że w przeszłości miałeś napad drgawkowy w markecie np. Wtedy odpada znaczna ilość leków, które może Ci przepisać a prege stosuje się też w leczeniu wspomagajaco przy padaczce. Tylko nie mów, że masz padaczke, powiedz, że miałeś jeden epizod drgawkowy i neurolog powiedział, że to jeszcze nie padaczka. Powiedz, że było to 5 lat temu i się więcej nie powtórzyło. Prege dostaniesz jak w banku.
  • 358 / 50 / 0

Po dłuższej, 1.5-tygodniowej przerwie od substancji, wróciłem do 150mg x 2. Dziś rano zażyłem swoją dawkę, i o dziwo zadziałało. W moim przypadku już koniec z wybrykami, tylko jak lekarz przykazał. Miałem swój fun. Docelowo chcę być na 150 x dobę (rano). Nastrój mam bdb, dużo spraw pozałatwiałem i czerpie przyjemność z :liść: i :kawa: (no i tabaki). Aha przez ten czas, kiedy odstawiłem pregabalinę na ponad tydzień do zera, posiłkowałem się lorazepamem (już na szczęście nie mam), oczywiście spisał się na medal. A prega znowu chodzi :extasy:
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 2115 uczestników Wejdź na czata