Pregabalina - Wątek ogólny -> O Odstawianiu Rozmawiamy W Innym Temacie -->

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 6088 Strona 594 z 609
Rejestracja: 2021
  • 7 / 1 / 0

@misspill
Podawanie z pokarmem zmniejsza maksymalne stężenie leku we krwi o ok. 25–30% i wydłuża czas jego osiągnięcia o ok. 2,5 h, nie wpływa natomiast na stopień wchłaniania leku.
~ mp

I wszystko jasne. Może lepiej jest faktycznie rano wrzucać na pusty żołądek, a popołudniowe/wieczorne dawki już normalnie, po posiłku.

o3a

Rejestracja: 2020
  • 28 / 2 / 0

@nicki @misspill to mnie zdezorientowaliscie dwoma sprzecznymi opiniami xD Pytam o ta tachykardie przy niskich dawkach bo nawet mj mi ja wyzwala i poki to sie mi nie uspokaja jakies pol h to dobrej fazy nie mam, jakies przeskoki serca czasami do tego ehh, ewentualnie pale w asyscie bronxa. Zawsze by poczuc relax a za bardzo nie zjarac.A z pregaba to powiem kusi mnie jej antyfobiczny potencjal


/Poprawiono mentiony/ ~misspill

Medyczna marihuana – co lekarz POZ powinien o niej wiedzieć

O właściwościach medycznej marihuany, możliwościach terapeutycznych jej zastosowania oraz odpowiedzialności lekarza z lek. med. Albertem Jeznachem z Instytutu Diagnostyki i Leczenia Bólu w Warszawie rozmawia Agnieszka Fedorczyk.

Dobrowolnie wrócili z USA, by odpowiedzieć za handel

Dwaj bracia według śledczych handlowali narkotykami i wyjechali do USA. Dziś dobrze im się powodzi i chcą rozliczyć się z przeszłością.
Rejestracja: 2019
  • 103 / 7 / 0

Czy jest sens robienia jednodniowej przerwy od pregi czyli jedzenia jej co drugi dzien?, pytanie w kontekscie obnizania tolerancji. Czy to cos da, czy to prawie jak nic? Dodam, ze jestem juz uzalezniony, i jednodniowa przerwa dlatego ze dluzsza wiazalaby sie juz byc moze z objawami odstawiennymi ale jeszcze to sprawdze.
Rejestracja: 2019
  • 319 / 82 / 0

@acylowac27 nic Ci nie da dzień przerwy. Dwa tygodnie przerwy dobrze zeruje tolerancję.
Rejestracja: 2019
  • 580 / 156 / 0

Jeśli danego dnia przewiduję duży wysiłek psychiczny, to lubię sobie zjeść z rana 300-450mg. To gówno tak aktywizuje, że potrafię cały dzień przesiedzieć z nosem w komputerze i pracować. Odwalić tyle roboty, co normalnie zajęłoby mi minimum kilka dni.
Rejestracja: 2020
  • 55 / 8 / 0

26 stycznia 2021o3a pisze:
@nicki @misspill to mnie zdezorientowaliscie dwoma sprzecznymi opiniami xD Pytam o ta tachykardie przy niskich dawkach bo nawet mj mi ja wyzwala i poki to sie mi nie uspokaja jakies pol h to dobrej fazy nie mam, jakies przeskoki serca czasami do tego ehh, ewentualnie pale w asyscie bronxa. Zawsze by poczuc relax a za bardzo nie zjarac.A z pregaba to powiem kusi mnie jej antyfobiczny potencjal


/Poprawiono mentiony/ ~misspill
Bardziej słuchaj Misspill...
Rejestracja: 2018
  • 3417 / 1424 / 1

25 stycznia 2021o3a pisze:
A jak sprawa ma sie przy atakach paniki / nerwicy serca przy
"malych dawkach " max 150 na dobe?
PO pierwsze trzeba zrewidować pojęcie "małych dawek" na dobę. Jak się leczysz, a nie ćpasz, lub udajesz że się leczysz (jak co poniektórzy tutaj), to 150mg nie jest żadną małą dawką, a normalną dawką leczniczą. Wszystko, co więcej to są dawki wysokie. Pierwotnie planowano wydawanie nawet tabs o dawkach 25, 35 i 50mg, ale mając na uwadze łatwość rozłożenia kapsułki i podania części dawki 75mg ( można odliczyć co do jednej gran ulki odeszli od tego pomysłu.
W tej chwili jak czytam frajerów (bo inaczej tego nazwać niż frajerstwem nie można), którzy "leczą się" na dawkach 4000mg i jak sami twierdzą, odczuwają średni efekty i by chętnie podnieśli dawkę, to kurwicy można dostać.
Ogarnijcie dupę i zacznijcie używać tak, jak trzeba ten lek. Skończą się brainzapsy, skończą jakiej dziwne jady itd. Jak narazie to przez takie dawkowanie z dupy jedynie powodujecie, że pregaba z leku (względnie bezpiecznego została przeniesiona od stycznia 2021 do grupy leków (średnio nadużywanych). Jeżeli pozostanie w tej grupie przez 6 miesięcy, to automatu wejdzie wniosek o zmianę jej sposobu pisania i przeniesienie jej do grupy leków PIV. Będzie to wymagało specjalnej receptory, specjalnego sposobu pisania recept (opisania ręcznie nazwy substancji i łącznego dawkowania i zmiany refundacji w dół oaz innych.

Traktujecie pregabę jakby była remedium na wszystko. Stosujecie ją na sraczkę wręcz. Spowodujecie, że ten lek zostanie z czasem ograniczony tak jak duża część benzodiazepin. Może i dobrze i będzie to remedium na to, bo z debilami trzeba ostro, a skoro nie rozumieją normalnie, to trzeba im kaganiec i kolczatkę założyć.
Rejestracja: 2016
  • 3282 / 925 / 0

Naturalna kolej rzeczy, @DexPL. Głupia pochodna GABA będzie traktowana jak benzodiazepiny a chlorpromazyna jako gaz bojowy. To forum jest głównie od ćpania, że tak lakonicznie powiem.
Pojawia się mnóstwo nowych użytkowników pregabee, którzy zrobią sobie krzywdę, bo nie mają żadnej wiedzy i po 100 razy zadają te same pytania. To jest plaga, dlatego apeluję:

UŻYWAJ WYSZUKIWARKI JEŚLI CHCESZ ZADAĆ PYTANIE O PREGABĘ, ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ, ŻE NAPISALIŚMY 600 STRON?

600 stron jak magiczne 600mg/d. Postarajmy się, by były pytania nieoczywiste.
Rejestracja: 2018
  • 206 / 26 / 0

Jakiś tydzień temu odstawiłam dawki 2 x 150mg rano i wieczorem i na chwilę obecną jestem rozjebana psychicznie strasznie. Wczoraj nie wzięłam benzo i nie mogłam przestać płakać. Z perspektywy widzę, jak pregaba pomagała w ograniczonym dostępie do opio/zmniejszaniu dawek. Szczególnie na drgawki itp.
Rejestracja: 2020
  • 83 / 18 / 0

Ja też usiłuję odstawić 225 mg i jest beznadziejnie :płacz:
Posty: 6088 Strona 594 z 609
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 2080 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości