Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 350 / 62 / 0

26 listopada 2020lol pisze:
Nie jedzcie juz tak po misspill!
Ona czuje! Jest wrażliwą kobietą (chyba) :extasy:

@szkalcpak a Ty z jakiego powodu bierzesz pregabalinę?
Bo zastanawia mnie jak to się rozkłada procentowo - to znaczy ile osób bierze dla "fazy", ile stosuje to medycznie na lęki/ból, a jaka część, zeby pomoc sobie z uzaleznieniem. Przydałaby się sonda.

Większość osób jakie znam z forum jest uzależniona od opio i zaskakująca duża część z nich bierze pregabalinę. Zaczęli brać by złagodzić skręta, a skończyło się na tym, że mają 2 uzależnienia...i skręty od pregi opisują jako bolesne. Z benzo wygląda to podobnie, dlatego zawsze unikałem benzo i bałem się ich brać. Osobiście ciężko wyobrazić mi sobie uzależnienie od pregabaliny, ale sam fakt, że tak duza część opiatowców się uzaleznila od tego świnśtwa daje do myślenia. Lepiej uważać.
Czytałem ponad 2 lata to forum i chciałem spróbować prege i baklofen, rzadko solo. Praktycznie cały czas combo.
Okazało się, że nie muszę pić a miałem występki 2,3 razy alko i albo wróciłem do domu albo izba, bicie się, mandaty itp.

Dzięki nim alkohol rzuciłem i zaczął mnie brzydzić.

Pomogło też na lęki, fobie, zaburzenia lękowe, na które cierpię.

Brałem tego za dużo, mam ochotę to odstawić za wszelką cenę.

Jestem na 2 x 450, 44.
  • 45 / 3 / 0

Ciekawostka: przeciwbólowo pregabalina działa już w ciągu godziny. Jak rano się źle czuje i wezne 300 to po godzinie już mnie nie boli a po dwóch godzinach pełny efekt. Niestety biorę ją już ze 2-3 miesiące w tygodniu 300 mg rano potem tylko baklofen. A w weekend jakoś 750 mg pregaby. Niestety działanie całkowicie zanikło, antylękowo, euforycznie itd już nie działa a nie chce brać ponad grama i tak dalej bo to nie ma sensu. Plusem jest natomiast to że wogóle nie mam głodów alkoholowych jak ją biore, to jest dobre. Niestety inne działanie już zanikło. Ale i tak to świetny lek dla alkoholików, widać po mnie, odkąd ją zażywam to mimo że działanie całkowicie osłabło to eliminuje głody i chęci na alko.

Pozdrawiam pregabaliniarzy.

Wyprowadzić noworodka z nałogu. Tak leczy się dzieci kobiet uzależnionych

Dzieci przechodzące przez proces odstawienia opioidów płaczą w charakterystyczny sposób. Jest to krótkie, udręczone, przeraźliwe zawodzenie powtarzające się w kółko. Odbija się ono echem na oddziale noworodkowym szpitala Cabell Huntington w Huntington w Zachodniej Wirginii. Od szóstej rano przebywa na nim tygodniowa dziewczynka, niepocieszona. O dziesiątej Sara Murray, kierowniczka pielęgniarek na tym oddziale o łagodnym głosie i rzeczowym podejściu, wzdycha. "To może być frustrujący dzień" - mówi

Straż graniczna pomyliła kreatynę z kokainą

Kaillie Humphries i Lolo Jones - amerykańskie gwiazdy bobslejów - miały problemy na szwajcarskiej granicy. Wszystko przez to, że w ich bobie odnaleziono tajemniczy biały proszek. Straż graniczna była przekonana, że to kokaina.
  • 875 / 142 / 0

Temat był już pewnie poruszany ale nie mam głowy tego rozkminiac, mało czasu i robię bardzo złożony projekt w pracy, a dziewczyna nie pozwala mi tu zaglądać...
Biorę malutkie dawki diazepamu i poluje na baclofen. Chce mieć z tego powodu Niska tolerancje. Czy jak walne 300-450 mg pręgi to mi wywinduje na samą górę tolerancje? Chodzi oczywiście o jednorazowa imprezę. Cały czas poluje na baclo i nie chce jeść końskich dawek albo się odtruwać. Mam problem ze zdobyciem baclo więc muszę oszczędzać. Kasa jest a lekarzy nie ma.
  • 823 / 168 / 0

Tolerancja to i 600mg czy 1 gram %-D jak w domku a nie w towarzystwie to 300mg powinno starczyć na 1 raz, jak sie wybierasz do ludzi to może być za grubo - możesz mieć fajną reakcję jak stim, możesz się też porobić tak, że będziesz jak napruty troche pod alko a możesz mieć reakcję i taką, że tylko usiąść i się zwiesić przy muzie. Różne reakcje ludzie mają w tym wątku ba, są tacy co niemal ich nie robi. 150mg na początek i po 2h możesz dorzucać. Po 3 dniach przerwy tolerka wraca do normy, chyba że jedziesz w ciągu.

Dobrze Cię widzieć, zastanawiałem się co u Ciebie. Też mam w planie kurację baklo na podstepny kurwa lek i zejscie z niego - i nie jest to benzo.
  • 875 / 142 / 0

Okej dziękuje za odp. Walnąłem 300 do nosa i trochę piwa. Będzie kilka osób ze mną. Żadnych ciągów, jeden raz. Szkoda tak niskiej tolerancji na gabba. Pracowałem na to przez ostatnie 6-7 miesięcy. Jak się na baclo uważa to jest dość bezpieczny. Przynajmniej dla mnie. Trzeba pilnować niskich dawek tylko, a na odstawienie wspomóc się np rolkami by nie telepało. Z pregą mam bardzo niewiele doświadczenia. Chyba drugi albo 3 raz.
  • 1482 / 87 / 0

@endother i racja, trzymaj się niskich dawek pregaby. Ja już zarzucam po ponad gramie, dzisiaj poszło 1,4g. Lepiej nie fazować tak często i szanować pregabalinę. Jak mi się skończy to będzie detoks. A już na jedną fazę zostało...
  • 823 / 168 / 0

28 listopada 2020endother pisze:
Trzeba pilnować niskich dawek tylko, a na odstawienie wspomóc się np rolkami by nie telepało.
Jasna sprawa Kolego, ja to tak baklo odstawiłem, że jeszcze diazepamu przy okazji obciąłem. Człowiek trochę chujowo się czuje - ale w porównaniu z odstawką benzo to pryszcz. Trzeba tylko z cierpliwością chińskiego monka i wystrzegać się alko.
  • 1482 / 87 / 0

@BladziuchnyStrach, dlaczego wystrzegać się alko?
  • 823 / 168 / 0

Nie mam pojęcia. Po prostu jak wypiłem 4 dębowe to przez 3 dni dawka odstawkowa jakby nie działała. Alkohol ma sens jak nagle koncza sie tableteczki a my jeszcze grubo w ciagu - wtedy zaleczy skręta o czym kilka osób pisało. Przy cięciu dawek mamy efekt podobny do tego, jak sie najebiemy przy schodzeniu z benzo. Za dużo wkurwionego glutaminianu chyba.
  • 678 / 71 / 2

Pregaba to lek cud na głody opio. Odechciewa się, serio. Nie wiem jak z jej działaniem w trakcie skręta, bo zawsze schodziłem na benzo, klometiazolu, ew co rzadziej powoli redukowałem. Jednak ufam, że może być pomocna.
Działanie bardzo podobne do GBL w moim przypadku. Stymulujące alko z lekką nutą euforyczną i mocno rozluźniające. GBL ma taką różnicę, że daje większą euforię. Oczywiście mówię o logicznych dawkach w obu przypadkach. Walnąłem 600mg w koli i jest naprawdę świetnie. Chociaż fajnie byłoby wzmocnić to jakimś euforycznym benzo. W moim przypadku byłyby to rolki. 5-10mg i mnie nie ma.
Dobrze, że mam jeszcze prawie 6 pełnych listków po 150mg. %-D
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 1958 uczestników Wejdź na czata