Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 216 / 51 / 0

Przy małych dawkach nie ma to sensu, a przy większych - rozpuszcza się w czymkolwiek by szybciej weszło. %D
  • 31 / 1 / 0

Czy można łączyć pregabaline z tramadolem? Bo czytałem że są możliwe poważne uboczne efekty. Jestem na 750 mg i znalazłem paczke 20 tabletek po 50 mg tramadolu, ale boje się wziąć tramca. Ktoś mixował te leki? Dodam też że zażywam baklofen (dzisiaj 70 mg).

Koszmary białej Ameryki

U podstaw epidemii opioidowej, która przeorała Stany Zjednoczone wzdłuż i wszerz, leży właściwa wszystkiemu, co żyje, chęć uniknięcia bólu. Wyeliminowanie go opatrzone jest ryzykiem, na które pozwolić sobie mogą przede wszystkim ci lepiej sytuowani. To o nich przeczytamy w książce „Dreamland” Sama Quinonesa. Na historię cierpienia niebiałej Ameryki musimy jeszcze poczekać.

17 latek posłużył się podrobioną receptą

Suwalscy policjanci zatrzymali nastolatka, który posługując się podrobioną receptą kupił silne leki przeciwbólowe. Mundurowi znaleźli również w mieszkaniu 17 latka niewielką ilość narkotyków. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za posługiwanie się podrobionym dokumentem grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie narkotyków ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.
  • 344 / 91 / 0

@CzterolistnyJosh nie można, miksy depresantow zwiększają ich efekty uboczne. W najlepszym przypadku bedziesz się czołgać półprzytomny po ziemi a w najgorszym umrzesz.
  • 31 / 1 / 0

@aired dzieki, tak myslalem. dobrze ze tego nie wzialem, a mam zerową tolerke na opiodiy. A tu ludzie czytałem ze niektorzy mixowali i polecali ten miks ale strona drug checker też mówi że stopień Major czyli poważny. A np drugiego dnia jak nie wezne pregi i baklo to moge tramal ? Ja lece już 3 miesiące na pregabalinie i 2 miesiące na baklofenie. Chyba odpuszcze ten tramadol. Teraz dowaliłem jeszcze pregabaline.
  • 246 / 70 / 0

Ja odkąd przyjmuję pregabę (rok) to najdłuższą przerwę miałam 3-4 dniową, bo pewnego razu będąć ućpanną włączył mi się tzw. "lejek", czyli byłam gotowa wrzucić w siebie wszystko, co znalazłoby się w pobliżu. Ale akurat była tylko pregaba, także niewiele myśląc wjebałam 825mg. No a potem trzeba było naprawić wywindowaną tolerkę.
Podczas tych 3-4 dni przewy zaczęłam po prostu wracać do stanu przedpregabalinowego, czyli wychodziły mi lęki, głównie lęk wolnopłynący. No więc czwartego dnia już ją zjadłam, oczywiście w normalnej, stałej dobowej dawce wypisanej przez magiczkę.
I znowu było git. I tyle.
  • 31 / 1 / 0

Ja w tygodniu biorę 300 mg pregi rano tylko i baklofen 100-150 mg a weekend na odwrót, ostro pregaba 450-900 mg. Ale głównie tak 450-600. Dzisiaj walnąłem 900 i przez wekeend obniżam baklofen do okolo 60 mg. I tak jest dobrze. Baklo w tygodniu daje mi powera do pracy i pregaba antylękowo a w weekend obniżam próg baklofenowy. Ogólnie mam zapisaną pregabe 150 dwa razy dziennie. Działa dobrze, przez tydzień jak jade głównie na baklo i mało pregi biore to wtedy się obniża a weekend jak biore więcej pregaby to odczuwam jej moc i nie odczuwam zjazdu baklofenowego. Obecnie mam półtorej paczki pregabaliny i jeszcze jedną do wykupienia i ponad 3 słoiczki baklofenu 25 mg. Dodatkowo biorę na noc quetiapine (ketrel) 50-75 mg i jest dobrze. Dodatko lekarz zapisał mi Senzop - Zopiklon, ale jeszcze go nie wykupiłem. Ostatnio znalazłem tabletke zolpidemu 10 mg i ledwo go odczułem (kiedyś trochę tego brałem) więc ten zopiklon pewnie bym musiał brać 2x czyli 15 mg. Ale nie wiem czego się spodziewać. Czy mieszał ktoś pregabalin z zopiklonem i jakie są efekty?
No i dodam też że znalazłem ten tramal ale jak jestem na moich lekach to go nie biore bo to niebezpieczne.
  • 1570 / 243 / 0

Ja trzy dni od dawna wytrzymałem bez pregabaliny bo myślałem ja przestać brać ale to nie dla mnie jednak. Chociaż będę planował znaleźć jakiś substytut który da podobne efekty terapeutyczne.
Narazie biorę paroxetyne ale działanie aktywizujące jest mi potrzebne do zdrowego życia nie alienowanego.
  • 7 / / 0

Ja swego czasu brałem 4.2 gramy. Ale to nie warto. Ledwo co czułem taka dawkę. Bez tolerki 300mg dawało oczekiwany efekt. Dlatego teraz zbijam tolerke i poleciało tylko 750mg. Polecam trzymać się dawek do 300mg. A gdy tolerka podskoczy to zrobić kilka dni przerwy. Ja gdy miałem 4 dniowa przerwę od dawek ponad 1g to przeżywałem małe piekiełko. Objawy grypo podobne i różne rewelacje. Z mojego doświadczenia zespół odstawienny po pregabie występuje. Nie jest tak intensywny jak odstawka benzo. I trwa około 3 dni :korposzczur:
  • 85 / 6 / 0

Po jakim czasie od odstawienia prega powinna zacząć działać jak na początku? Przy okazji chciałbym polecić fasoracetam jako środek na likwidację objawów odstawiennych. Nie każdemu pomoże, ale warto spróbować, mi pomógł.
  • 329 / 58 / 0

22 listopada 2020acylowac27 pisze:
Po jakim czasie od odstawienia prega powinna zacząć działać jak na początku? Przy okazji chciałbym polecić fasoracetam jako środek na likwidację objawów odstawiennych. Nie każdemu pomoże, ale warto spróbować, mi pomógł.
Podpinam się do pytania.
Z fasoracetamem to jak rosyjska ruletka albo wystrzeli i zadziałała albo komora pusta, bez naboju i nie zadziała.
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 1742 uczestników Wejdź na czata