Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 5095 Strona 501 z 510
Rejestracja: 2019
  • 1292 / 106 / 0

Dziwne zachowania czyli tzw " tiki " czyli mimowolne ruchy , drgawki - padaczka , nieskładna mowa
Rejestracja: 2020
  • 113 / 14 / 0

Podobno te tiki to uszkodzenia neurologiczne i już zostają na zawsze.

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Naukowcy: przeżycia na LSD są pod wieloma względami podobne do religijnych

Finowie odkryli od czego zależy, czy ktoś biorący środki psychodeliczne będzie miał po wszystkim złe czy dobre wspomnienia. Wszystko sprowadza się do tego, czy podczas tripu, jak w potocznym angielskim określa się stan na środkach narkotycznych, doświadczy się mistycznego, para-religijnego stanu czy nie. Zwykle brak takich przeżyć kończy się nieprzyjemnie, twierdzą naukowcy.
Rejestracja: 2016
  • 2843 / 785 / 0

Wkładanie masła wysoko na meble w kuchni w miejscu niedostępnym oczom i rękom dorosłego podczas lunatykowania / amnezji na pregabalinie. Masło znalazło się po miesiącu, dwóch?!
Czysty zolpidem jeśli wybudzasz się w nocy - występuje amnezja.
Rejestracja: 2020
  • 213 / 29 / 0

17 września 2020Kazuy4 pisze:
Podobno te tiki to uszkodzenia neurologiczne i już zostają na zawsze.
Nie prawda, biorę obecnie bardzo dużą dawkę pregi, w przeszłości brałem jeszcze większe.. Po 5 dniach na sucho (nie miałem recki albo wyczerpałem swój dzienny limit szybciej) nie miałem tików co nie oznacza, że ktoś inny może mieć, wiadomo każdy z nas inaczej reaguje na daną substancje.
Rejestracja: 2010
  • 1261 / 123 / 0

Na pregabie zdarza mi się lunatykować, gdzie wcześniej tego nie robiłem. Dzisiaj np. obudziłem się o 6-stej na kiblu, podobno siedziałem tam od 4-tej. Poszedłem spowrotem do wyra... Innym razem wstaję w nocy i misternie układam różne przedmioty od najmniejszego, do największego i kiedy jestem zadowolony z efektu, to kładę się spowrotem. O wielu takich akcjach bym nawet nie wiedział, gdybym żył sam :zombie:
Rejestracja: 2009
  • 1161 / 168 / 0

czy uboki po pregabie mijają? jesli tak po jakim czasie? w sensie rozjechany wzrok, zataczanie się , problemy z wydalaniem ? (akurat tego ostatniego już nie mam ale na poczatku było)
Rejestracja: 2018
  • 715 / 129 / 0

Mijają. 5x6.5h czyli okres poltrwania plus troche z kumulacji tych dawek. Mozesz dzidń czy dwa miec afterglow a potem pogorszy ci sie nastroj - co pewnie skontrujesz alperką. I tak sie kreci.
Rejestracja: 2010
  • 1261 / 123 / 0

@rooney to normalne efekty walenia dużych dawek, a zaparcia są dodatkowo prowokowane przez chujową dietę. Ale tak, mijają. Zrób przerwę od pregaby, tak z tydzień i weź normalną dawkę dzienną 300 mg, góra 450, a wtedy dopiero poznasz najlepsze działanie pregabaliny. Dzisiaj wróciłem do dawki właśnie 300 mg i jest perfekt.
Rejestracja: 2009
  • 1161 / 168 / 0

@Teabadger dzięki. Kupiłęm dziś paczke Afobamu 1 mg więc stopuje z pregą, choć nadal kusi dorzutka jej bo faza z alprą jest wyśmienita. Rano wziąłem 150 tylko, alperke sobie pojem. I ewentualnie jak coś to może dorzuce 150 pregi później ale więcej nie. A i z baklo nie mixuje - nie radze takiego kombo 3 mixu - siepa jak chuj. A rano skołowany chodziłem z 30 minut i sie wypierdoliłem na glebe :D Pielegniarki mnie podnosiły xD ale wytłumaczyłem że to od leku.

Pozdrooo


A i masz racje, moja dieta w tym szpitalu jest chujowa bo obiadki drogie ale dzis chyba pójde. A tak to wpierdalałem tylko tosty, kanapki, parówki, ogólem takie nie zaciekawe jedzenie. No i ja jem w chuj słodyczy
Rejestracja: 2018
  • 715 / 129 / 0

Pregabalina + mirtazapina + kanapki z parówkami + w chuj słodyczy. Niezłe kombo by rozjebać metabolizm. Mi po samej mircie dopiero keto i ruch jako tako poprawiły, inulinoopornosc, wysoki cholesterol, stan przedcukrzycowy - mirta w kombo z pregä, znam z kilku for.
Posty: 5095 Strona 501 z 510
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości