Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2203 / 693 / 0

@misspill - wode lapiesz, normalka. Nie martw sie.

@rooney - w duzych dawkach przy zasypianku cos tam widywalem w ciemnosci, cevki leciutkie tez. Zwłaszcza jak miksowalem (opio, alko).
  • 1316 / 62 / 0

@misspill też puchnę po pregabalinie, taki okrągły j beczkowaty się robię.

Mi zawsze tętno wystrzela w kosmos do 160.

Wydaje mi się, że to odkrycie na skalę światową że można się naćpać pregabaliną xd

Już ludzie w mieście zaczynają ćpać pregabaline, staje się to coraz popularniejsze. Widać to po prostu.

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Na toksykologii odtruwają dziesięciu pacjentów, którym dopalacze ciężko uszkodziły nerki i mięśnie.

Aż 10 łodzian zatrutych dopalaczami poprzedniej doby było leczonych na toksykologii. Tak wielu pacjentów po tzw. nowych narkotykach w tej placówce w tak krótkim czasie nie było od wielu miesięcy. Ostatnio przyjmowano jednego, czasami dwóch zatrutych dopalaczami na dobę.
  • 1262 / 124 / 0

Co do retencji wody - zauważyłem, że B kompleks na to pomaga w pełni. Śmiesznie to brzmi, wiem, ale przetestowałem - jak nie wziąłem owego suplementu, to sikałem ledwo, ledwo, dwa razy dziennie, mimo dużej ilości wypitych płynów. Jak wezmę z rana B kompleks (B1, B2, B3, B5, B6), to nie ma retencji wody i leję normalnie. Witaminy rozpuszczalne w wodzie (powyżej wymienione), są wydalane z moczem. W większej ilości, najprawdopodobniej stymulują wydalanie wody z organizmu wraz z nadmiarem tych witamin.
  • 1168 / 168 / 0

15 września 2020WrakCzlowieka pisze:
@misspill - wode lapiesz, normalka. Nie martw sie.

@rooney - w duzych dawkach przy zasypianku cos tam widywalem w ciemnosci, cevki leciutkie tez. Zwłaszcza jak miksowalem (opio, alko).
Dokładnie, przy zasypianiu po predze jak patrzyłem na ściane to widziałem tam jakieś pomieszczenie z szafkami i korytarzem itd a to była tylko zwykła biała ściana %-D
  • 1168 / 168 / 0

Prega siada wam na wzrok? Jakie dajecie dawki rekreacyjne i czy naraz czy rozdzielone na cały dzien ?
  • 2203 / 693 / 0

Pierwsze pare dni lekko siadala, rozmyte obiekty w oddali, w ciemnosci gorsze widzenie. Brane 150 rano, 150 wieczorem albo 300 naraz jak walilem opio/benzo/alko do tego. Minęło w ciągu tygodnia.
  • 1262 / 124 / 0

W dzień tego efektu nie widać, ale wieczorem światła np. reflektorów są nieco rozmyte, a wokół latarni jest taka poświata, po angielsku "halo". Generalnie, mi się podoba. Stosuję dwie dawki w ciągu dnia, pierwszą większą, drugą mniejszą, no ale ja nie walę więcej niż 450. Zwykle 300, szkoda marnować potencjału pregaby, zwłaszcza, że dla mnie duże dawki nie są rekreacyjne. Dzisiaj weszło pięknie, jak zwykle.
@rooney :zombie:
  • 2843 / 785 / 0

Pogarsza również ostrość widzenia na regularny okres brania kiedy jest zainstalowana IMO. Ja na 600mg pregi ledwo co zainstalowanej kiedyś u optyka zdenerwowałam optyczkę bo nie widziałam różnic między 0,1 a 0,25, tak, doprawdy bardzo dziwne... mogła mi od razu pokazać różnicę między 1,0 a 2,0. Musiała mi tysiące razy pokazywać tablice, ja już potem strzelałam i tłumaczyłam, że do cholery nie widzę, uparła się, a mówiłam, że na lekach jestem! Na głupią i nienormalną wyszłam :-D Następna jak się dowiedziała o lekach uznała "no to nie będziemy robić tych, od razu zrobimy to" i przez okulary nie poznaję znajomych z daleka i tak. Czy to wina okularów, czy mocnych leków, nie wiem.
A psychoruchowe do pewnej dawki u mnie wręcz poprawiała, dodatkowe 150mg na początkach teraapii pozwalało na płynniejsze ruchy i częściej trafiałam do kosza. Kosz moim przeznaczeniem :korposzczur:
  • 1262 / 124 / 0

Tak, pregabalina zdecydowanie poprawia płynność i pewność ruchów. Pewność siebie i rozmowność również zwiększa. Wziąłem rano, na swoje urodziny ( %-D ) , 375 mg (potem doprawię 75 mg) i jest bardzo fajnie. Nie wiem jak ty @rooney chodzisz po waleniu dawek rzędu 900 mg od razu na drugi dzień, już nawet nie wspominając o alprze i baklofenie :zombie: 750 mg było dla mnie o wiele za mocne, byłem po prostu wyjebany kosmicznie. Nie chcę nawet wiedzieć jak działa 900 mg bez tolerancji :halu:
  • 1168 / 168 / 0

No ja już dzisiaj z 900 mg pregi wziąłem i ze 4 mg alpry. Byłem podkurwiony. Wczoraj po potężnym mixie z baklo i mirtą dodatkowo to chodziłem zataczajać się jak pijany. %-D
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata