Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 647 / 114 / 0

@ToMashov zadajesz znowu to samo pytanie, na które nie ma rzeczowej czy precyzyjnej odpowiedzi. Masz dwa wyjscia:

1) odstawić pregabę i się przekonać;
2) kontynuować z pregabą.

Jesteś osobą dorosłą, odpowiadasz za własne czyny i decyzje, zrób co uważasz za słuszne. Jak zejdziesz i bedzie lipa - zawsze możesz wrócić. I tyle. Śledząc cały ten watek nie znakazlem chyba nikogo z kogo pregaba wyleczyła (pomijając to, gdy była użyta na skręty od innej substancji).
  • 118 / 8 / 0

Bladziuchny, chyba wiem o co Ci biega, pisałem jakiś czas temu czy Pregaba jest lepsza niż gdybym za często leciał w alkoholowe bajlando. Sporo czasu już od tego minęło, i może precyzyjnej odpowiedzi nie uzyskam, ale tak samo jak da się określić co Ci bardziej zaszkodzi w rok : Walenie po kablach czy Szampan, tak samo da się na pewno określić czy zamiast picia i już rzadziej coś innego Pregaba wyjdzie bardziej korzystnie ( Dawka 300 mg od roku btw ). Po prostu zbliża się czas redukcji o połowę i wolę wiedzieć czego się mogę spodziewać :C

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Pies wskazał łapą kobietę, która ukryła narkotyki. Miś miał je w... brzuchu

Owczarek wskazał łapą na kobietę, która ukrywała narkotyki w bieliźnie. Zwierzę węszyło dalej...
  • 27 / 1 / 0

@ToMashov jestem podobnego zdania co Ty. Lepiej rekreacyjnie zażyć czasem większe dawki pregi, niż pić alko czy tym bardziej twarde narkotyki. Nie ma efektu odbicia na drugi dzień co jest cudowne. Oczywiście "czasem", a nie że ktoś wpierdala 1g dziennie
  • 474 / 54 / 0

Dla wszystkich schodzących z Pręgi - nie siedźcie w domu, idźcie na słońce, pobiegać..Ruch, endorfiny, wtedy wraca radość życia, mija depresja i zgnilizna pregabalinowy

Mi bardzo przy odstawce pręgi pomogło właśnie bieganie

Spacery po parku, ja zawsze szedłem w takie nostalgiczne dla mnie miejsce którym jest moja szkoła średnia (miejsce kojarzące mi się z mną który był kotem, a nie żulem czy ćpunem, którym zostałem po skończeniu szkoły, czasem łezka spłynie przechodząc tam i myśli co ty kurwa robisz ze swoim życiem, ale nakręca mnie to raczej pozytywnie) i spacerowałem wokół niej, ewentualnie biegałem. W pewnym momencie poczułem że depresja mija, jakieś 2h biegania

Endorfiny są niezbędne w takich sytuacjach, siedząc w domu na dupie nie pomożecie sobie a sprawa tylko się pogorszy
  • 474 / 54 / 0

Wczoraj przyjąłem 600 mg pregi dziś wezmę albo 150-300 albo odpuszczę w ogóle jak dobrze będę się czuł po bieganiu (schodzę z opio obecnie, ale czuję się już dobrze) bo nie chce wjebac się w ciąg na predze bo skończy się on koszmarem (jak zawsze)

Naprawdę sport ma niebywałą moc w odstawce wszystkiego, endorfiny od ruchu to nie żaden mit a moc która uleczyła już niejednego
  • 134 / 13 / 0

01 lipca 2020Marcins96 pisze:
Dla wszystkich schodzących z Pręgi - nie siedźcie w domu, idźcie na słońce, pobiegać..Ruch, endorfiny, wtedy wraca radość życia, mija depresja i zgnilizna pregabalinowy

Mi bardzo przy odstawce pręgi pomogło właśnie bieganie

Spacery po parku, ja zawsze szedłem w takie nostalgiczne dla mnie miejsce którym jest moja szkoła średnia (miejsce kojarzące mi się z mną który był kotem, a nie żulem czy ćpunem, którym zostałem po skończeniu szkoły, czasem łezka spłynie przechodząc tam i myśli co ty kurwa robisz ze swoim życiem, ale nakręca mnie to raczej pozytywnie) i spacerowałem wokół niej, ewentualnie biegałem. W pewnym momencie poczułem że depresja mija, jakieś 2h biegania

Endorfiny są niezbędne w takich sytuacjach, siedząc w domu na dupie nie pomożecie sobie a sprawa tylko się pogorszy
Podziel się na jakiej dawce tego leku byłes i przez jaki czas, że odstawka już tak wyglądała, że zgnilizna itp. Sądze, że zażywana przez powiedzmy max 1 rok czasu w dawkach 300/doba albo nawet te 450/doba, jeśli się stopniowo lek skończy stosować (dawki coraz mniej), to nie powinno być tych skrętów w ogóle jak pod okiem lekarza to już tym bardziej chyba.
  • 474 / 54 / 0

3 tygodnie dawka 1-1.5 grama

Potem dokładnie 7 dni niesamowitej męki i tego siódmego dnia wyszedłem pobiegać, 2godziny biegania i odpuściło, wreszcie byłem wstanie się uśmiechnąć. Tak to dokładnie wyglądało

Więc jak widzisz niezbyt długo. Ja się kurewsko boje tego leku, ale niech każdy robi jak chce
  • 134 / 13 / 0

Mnie ciekawi czy ona działa podjęzykowo bo tak jest najszybciej i czasami czas wejścia jest ważny po połnięta to długo wchodzi
  • 28 / 8 / 0

Dokładnie takie samo doświadczenie, chyba teraz jestem na dwunastym dniu totalnej odstawki, ostatnie dni były koszmarne, ciało jak galareta, strach o wszystko, deprecha, wczoraj w południe poszedłem pobiegać i odpuściło na resztę dnia. Nie jestem jakimś sportowcem, więc zrobiłem trzy okrążenia wokół parku, jakieś 4 km i spoko
  • 474 / 54 / 0

Dziś genialnie zadziałało 300mg, jestem w ciągu kodeinowym zamierzam przestać zupełnie (odstawiłem oxy 4 dni na kodzie i od jutra zamierzam zero kody i opio na conajmniej parę miesięcy) . Dziś poszedł jeszcze gram kody z rana, zaczęły się lęki po skończeniu fazy - 300 mg pregaby + dwa piwa zadziałały niebywale relelacyjnie. Dawno nie czułem się tak spokojny i wręcz ukojony

Zobaczymy czy jeśli jutro zapodam taki miks, zupełnie bez kody z rana to będzie podobnie
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata