Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 167 / 10 / 0

@nobuou3matsu Sprawdzone. Żadnych niebezpiecznych interakcji, może przez pregabe faza bardziej na totalna wyjebke na wszystko. Ale emka wchodzi, działa tak jak powinna. Polecam. Zaznaczam też, że na każdego może działać takie combo inaczej, trzeba mimo wszystk i zachować ostrożność.
  • 495 / 74 / 0

Tak poza tematem troche - zazdraszczam wam tych pregabalinowych wojaży a zwłaszcza efektów terapeutycznych po tym jak mnie nieźle styrała odstawka. Są podatni na wjebke i na nieszczęście me należę do tego genotypu.

Znajomy Irlandczyk wjebany kilka lat (na bóle neuropatyczne od 75 do 600) za moją sugestią wziętą z hypcia, że pregabę można odstawić lamotryginą spróbował i ni da rady. Zjechał z 600 na 525 i z lamo wciąż srogie symptomy a redukcja niby mała. 600mg i tak już nie działa więc jest na morfinie a jego lekarz twierdzi, że na ulotce pisze 1-2 tyg odstawiania i sobie coś wmówił. Najlepsze, że żaden publiczny oddział detoxu w uk go nie chce odstawić (odpowiednik naszego nfz) bo nie mają protokołu. Pfizer pisze - zmniejszać dawkę o tyle tygodniowo i nie bedzie symptomów. Więc kierują do neurologa, ten do rodzinnego a ten z uśmiechem - lyrica nie powoduje uzależnienia, to siedzi w twojej głowie.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Z powodu marihuany niebo zapłonęło fioletem - ale nie w takim sensie, o jakim mogliscie pomyśleć

W mglisty poranek niebo nad Snowflake w Arizonie rozświetliła dziwna, fioletowa łuna, której źródłem okazało się światło z pobliskiej uprawy konopi.
  • 70 / 5 / 0

A czy pregabalina brana raz dziennie np. tylko rano w pełni się rozkręci? Nie chce brać 0-150-150 tylko 0-0-150 czy lek pokaże pełny potencjał?
Tymczasem dzisiaj 750mg plus 1mg alprazolamu, również sprawdzony mix :D
Jutro nie wezme ani tabletki a od poniedziałku grzeczniutko jak lekarz zapisał.
  • 971 / 207 / 0

Ja biorę 300mg rano, tak mam wypisane i działa ok ale czasem dorzucę popołudniem/wieczorem 150-300mg.
  • 6 / 2 / 0

Od trzech dni biorę "Egzysta" (pregabalina) 75mg rano i 75mg wieczorem. Dzisiaj mam zamiar zarzucić połówkę piguły (ok. 100mg MDMA + kofeina). Może coś się zmienić w fazce po prega? Bezpieczna wrzutka będzie?
  • 99 / 19 / 2

@nobuou3matsu 0-0-150 = tak jak napisałeś = oznacza branie wieczorem.
Czyli chesz brać = 150-0-0 - RANO
Jeśli masz problemy ze snem proponuję = 150-0-150.
Jeśli nie masz problemów- możesz jebnąć 300 - 0 - 0 jak blokowiska mówi.

Ogólnie 300mg brane rano wyjebuje Cie (o ile nie masz mocnej tolerki) i trzyma raczej do końca dnia.
ja lubię 150- 0- 150 wieczorem bo jeszcze czuć subtelne działanie o poranku. - nie budzisz się zjebany.
No i zależy czy bierzesz tylko Prege.
Jak mnie ktoś wkurwi też dorzucam czasem 75mg.

Co do łączenia z M. pisałam to 100 postów temu oraz w dziale PREGABALINA - MIKSY
Wysil się trochę i używaj lupki. Bo rzeczy o , które pytasz były już poruszane.
elo.
  • 70 / 5 / 0

Dziękuję za porady. Co do "lupki" nie byla potrzebna, ponieważ opisałem swoje wrażenia (ze mix jest zajebisty). To ze opisalas gdzies swoje wrazenia na dany temat nie oznacza, ze inni swoimi odczuciami / uwagami dzielic sie nie moga ;-)
P.S dzisiaj dawki rekreacyjnej pregi praktycznie nie poczulem po wczorajszych zabawach. Dorzucilem nawet 1 mg alpry. Fajny luzik, nic wiecej. Zero ucpania. To mozna robic raz na miesiac najlepiej bo inaczej to marnowanie leku.

P.S. Tez tak macie, ze po duzych dawkach (500+) praktycznie calkowicie zanika apetyt? Moglbym przez caly dzien nic nie jesc. Dodam, ze wale prege w prochu wysypanym z kapsulek.
  • 36 / 8 / 0

@up to dziwne,u mnie prega.zawsze wzmaga apetyt,no ale co czlowiek to inna reakcja,byc moze lykajac sam proszek podrazniasz sobie zoladek,dlatego brak apetytu ale to domysl tylko,pozdrawiam.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim - taurinnn
  • 99 / 19 / 2

@nobuou3matsu
Tak. Mi się nie chce jeść jak mnie wyjebie mocno czasem.
  • 971 / 207 / 0

Tak samo, na słodycze zwłaszcza.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 617 uczestników Wejdź na czata