Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 67 / 5 / 0

22 stycznia 2020WrakCzlowieka pisze:
Pregabalina nie działa na GABA tylko kanały wapniowe. Przestań bredzić. "Faza" po tym jest żałosna i znika po 2-3 użyciach w dużych dawkach. Jako lek za to można tygodniami siedzieć na stałej dawce a potem luzem zredukować bez większych konsekwencji. Są oczywiście rzadkie wyjątki od reguły jak tu ktoś opisywał swoje perypetie z odstawką w tym temacie - ale to mniejszość.
A samobójstwa ludzie popełniają pewnie nawet rzucając fajki jak sie dobrze poszuka takich przykładów. Do leczenia: prega > benzo, do ćpania: benzo >prega.
Czemunod razu tak ofensywnie, calmm:extasy: Psychiatra tak mi powiedziała, ze działa na GABA nie wnikam jakie kanały.
Zadne benzo nie dały mi namiastki tak zajebistej bomby jaką dała mi prega, chociaz tylko przy pierwszych 3 razach.

Benzo plus prega : taki miks jest ok, obie substancje sie wzajemnie wzmacniaja.
  • 1508 / 446 / 0

No to ostrożnie z wprowadzaniem w życie tego co radzi ten psychiatra jeżeli się leczysz. Jak tylko wyciągasz leki do ćpania/na sprzdaż to luz. Możesz spróbować miksu z alko albo dexem, dziwna faza ale może ci przypadnie do gustu. A benzo czasami naprawdę mocno może podbić ta prega, więc tu zawsze ostrożnie z dawkowaniem, nawet z tolerancją i doświadczeniem.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Został skazany za posiadanie marihuany. Teraz przekonuje, że była medyczna

Mężczyzna skazany we wrześniu 2018 roku na trzy lata więzienia za posiadanie marihuany stara się przekonać sąd, że susz wykorzystywał w celach medycznych. W październiku ub.r. przeszedł szereg badań i uzyskał poświadczenie stanu swojego zdrowia.
  • 28 / 3 / 0

Moje wrażenia po miesiącu stosowania: Jako lek Pregabalina jest wręcz genialna. Biorę na epizod depresyjny w chorobie dwubiegunowej, który jest u mnie bardzo trudny do leczenia (nawet 200mg dziennie sertraliny dawało niewielki skutek) oraz na stany lękowe i objawy nerwicowe, które jeszcze mam gratis do chad. Pregabalina pozwoliła mi w końcu wstać z łóżka i robić coś innego niż spanie po 18h na dobę, a przez resztę czasu patrzenie w ścianę i słuchanie w kółko tej samej muzyki (bo amotywację miałem tak silną, że nawet nowej mi się nie chciało posłuchać). Lęków nie odczuwam już w ogóle, ani tego przewlekłego niepokoju, ani nagłych napadów strachu/paniki. Nie zauważyłem żadnych wyraźnych skutków ubocznych, może poza problemami z zasypianiem na początku stosowania, choć to niekoniecznie mogło być związane z jej zażywaniem. Do tego pozwoliła mi odstawić całkowicie kodeinę, którą brałem od 4 czy 5 lat - dodam jednak że stosunkowo niewielkie dawki, bo jedną dużą pakę (16tab) Thioco dziennie. Tyle mi wystarczało i nie zwiększałem dawki, najwyżej czasami jak chciałem się mocno porobić to wrzuciłem max 2 duże paki. Mam najwyraźniej bardzo aktywny CYP2D6, bo kodeina klepie mnie mocno i szybko, za to żeby mieć zadowalający trip po DXM to muszę zeżreć minimum 900mg, popić grejpfrutem i zagryźć czosnkiem.
Do ćpania: 3/10 w mojej subiektywnej ocenie. Faza alkoholopodobna (a alkoholu bardzo nie lubię) tzn problemy z równowagą, z mową, dezorientacja (umiarkowana, wciąż mniejsza od alkoholu), problemy z pamięcią, na drugi dzień nawet podobny kac, choć lżejszy od alkoholowego i szybciej przechodzi. Przynajmniej nie ma rzygania. Na plus: lekka euforia (której jednak daleko do kodeiny) uczucie beztroski (też jednak nie tak dobre jak na kodzie - przynajmniej dłuższe) polepszenie odbioru muzyki, pogłębienie wyobraźni i wprowadzenie w marzycielski stan - jednak będący biedną namiastką tego np. po mj - "rozkminy" są dość chaotyczne, zahaczające wręcz o gonitwę myśli czyli objaw negatywny. Czasem w komentarzach wymieniane były wizuale - ja jak dotąd nie doświadczyłem nawet bedac mocno porobionym. Jak ktoś lubi tego typu fazy, to niech ogarnie sobie Akineton. Znacznie tańszy (opakowanie 30 tab kilkanaście zł) i już po 2-3 tabletkach jest mocno. Ale to "zły brat bliźniak" pregaba z nasilonymi negatywnymi efektami i nie działa przeciwlękowo. BTW trochę mnie śmieszą posty gdzie ktoś pisze, że np 300 czy 450mg go porobiło... Bo ja mam zapisane 600mg dziennie :P
  • 98 / 19 / 2

@TiberSeptim
To niech Cię nie śmieszy bo nie każdy ma taki sam organizm jak Ty. Co chyba jest nawet logiczne.
Na mnie dawki 75mg działały ćpunsko przez koło 2 tyg. Potem spoko. Teraz Po roku sama podniosłam sobie do 2x150 i czuje się normalnie.
  • 476 / 76 / 0

Jaka firma najlepszą czy to bez różnicy. Bo z alprą to różnie bywa.
  • 28 / 3 / 0

23 stycznia 2020simer44 pisze:
Jaka firma najlepszą czy to bez różnicy. Bo z alprą to różnie bywa.
Ja brałem Pragiolę oraz Egzystę. Nie odczułem żadnej różnicy.
  • 70 / 4 / 0

Ja biorę Pragiolę, miałem też Pregabalin Sandoz (chyba tak to się nazywało), również bez różnicy.
  • 1508 / 446 / 0

Brałem od Zentivy i Sandoza, również zero różnicy w działaniu. A Priagole też chyba brałem, jak to to z czeskimi napisami na opakowaniu.
  • 98 / 19 / 2

Ja Egzystę, Linefor i Pregabalin
Nie odczułam różnicy
  • 28 / 3 / 0

Niektórzy wspominali że zażywając rekreacyjnie wysypywali proszek z pigułek. Nie wiem czy jest taka potrzeba, bo te pigułki rozpuszczają się bardzo szybko (przynajmniej te pod postacią Egzysty). Choć z drugiej strony ten proszek nie jest aż tak odrażający w smaku jak np Thiocodin czy Acodin więc jak ktoś go znosi to czemu nie.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 608 uczestników Wejdź na czata