Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 429 / 79 / 0

17 stycznia 2020stuk pisze:
Można walić dożylnie?Ponawiam pytanie wyżej.
technicznie można, ale to nie ma najmniejszego sensu, bo ta substancja aby zadziałać musi w organizmie połączyć się z jakims białkiem jako transporterem, w efekcie nie ma ani żadnego wjazdu, ani nawet nie działa bezpośrednio po strzale, i tak trzeba odczekać, tyle że krócej niż przy połykaniu. I tak, ja,który bym strzelał wszystko co sie nadaje do stukania, to w przypadku pregabaliny nie widzę najmniejszego sensu, spróbowałem ze dwa razy, naprawdę szkoda zabawy i sie dźgać.
Użytkownik zbanowany
  • 386 / 15 / 0

Po 600 mg pregabaliny dostałem niezłych wizuali i halucynacji.Jak to możliwe?

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

Tak działa rynek dopalaczy we Wrocławiu. Przywożą je kurierzy

Nawet milion złotych miesięcznie wydają wrocławianie na dopalacze, sprzedawane przez jedną z dwóch gangsterskich ekip, zaopatrujących miasto w śmiertelnie groźne dla zdrowia i życia środki odurzające.
  • 67 / 5 / 0

Wczoraj pierwszy kontakt z substancją (75mg). Nie byłbym sobą, gdybym nie chcial poznać tych słynnych walorów rekreacyjnych i dzisiaj poszło 300mg przed chwilą. 4 kapsy przesypałem do szklanki i popiłem ciepłą wodą. Mam nadzieję, że jakoś zbyt mocno nie będzie moja tolerancja GABA to ~0.5mg alprazolamu.
  • 2827 / 364 / 0

17 stycznia 2020stuk pisze:
Po 600 mg pregabaliny dostałem niezłych wizuali i halucynacji.Jak to możliwe?
Normalnie, ja miałem też przy 1200mg.
  • 8 / / 0

Siemka.
Kumpela się pyta czy podczas przyjmowania pregaby w dawce 300mg/dzień można zarzucić MDMA. Tzn. czy będzie to sensowne/bezpieczne oraz czy tego dnia lepiej pominąć dawkę?
  • 67 / 5 / 0

Opiszę swoją pierwszą fazę na pregabalinie. Przyjąłem najpierw 300 mg a po ok pol godziny 150. Łącznie więc 450 mg (proch z kapsułek wsypany do szklanki z wodą). W przeciwieństwie do benzodiazepin potencjał rekreacyjny występuje wyraźnie.

Miękko w nogach, euforia, lekkie przyjemne prądy w ciele, ciepło i przyjemny bodyhigh, rozluźnienie coś jakbym był z waty. Cos czuję, ze efekty się wzmocnią jak dorzucone 150 mg się w pełni rozkręci.

Na peaku dopalę to lufą zioła. Myślę, że może się zrobić dość mocno :D

Mam tylko nadzieję, ze ten wyskok nie zakłóci kuracji bo od jutra zaczne z zalecenia 0-0-150 do docelowego 150-0-150.

Pregabalina > benzodiazepiny.

Jeżeli mj wejdzie dobrze, a nie osłabione jak po benzodiazepinach, to już w ogóle petarda.

Nie spodziewałem się, że to aż tak dobrze poklepie!
  • 429 / 79 / 0

Muszę skomentować swój poprzedni post. Nie wiem, gdzie ja wyczytałem o tym wiązaniu się pregabaliny z jakimś białkiem, bo teraz, chcąc wszystko sobie uściślić nic o tym nie znajduje, więc nie jestem pewien, czy nie napisałem jakiejś bredni, może mi się przyśniło. Niemniej jednak, z białkiem czy bez, na efekty działania trzeba poczekać a wszystko jest tak rozłożone w czasie, że naprawdę ciężko tu mówić o jakimkolwiek wejściu, raczej o wpełzaniu. Dołączając do tego jeszcze BA pregi rzędu 90% śmiało można stwierdzić, że nie warto tego pstrykać.
  • 346 / 62 / 0

17 stycznia 2020nobuou3matsu pisze:

Mam tylko nadzieję, ze ten wyskok nie zakłóci kuracji bo od jutra zaczne z zalecenia 0-0-150 do docelowego 150-0-150.
Zakłóci.
Ja bym poczekał tydzień, albo chociaż marne 3 dni.
  • 67 / 5 / 0

Ze 2 dni poczekam. Czuję się trochę jak po pigule (X). Ćpuński lek mocno.
Scalono/Imane Anys
Prosze połączyć posty, bo ja nie mogę.

Dodam, ze po 450mg pregabaliny mam tez strasznie zaj_bane oczy. Powieki opadnięte dosłownie do połowy, a oczy - co mnie zaskoczyło- czerwone jak po zjaraniu się (nic jeszcze dziś nie palilem).
  • 98 / 19 / 2

@pandimen
czemu zakłuci? Ja czasami walne se więcej niż jest w ulotce (co prawda najwyzej 75 więcej) a potem wracam do standardowej dawki i jest normalnie.

@Mareckyyy
Pisałam o tym 100 postów temu albo w temacie Pregabalina- miksy (nauczcie sie szukać lupą ludzie)
Może se zarzucać śmiało tylko nie bedzie takiego stima jak bez Pregi.
Są tego zalety. Na przykład brak szczękościsku. Błogostanienie zostaje - wiadomo :D no i po prostu jest lżejszy wjazd wdł mnie.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 608 uczestników Wejdź na czata