Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 443 / 91 / 0

Rozumiem, że pregabalina może spłycać trochę fazę MDMA, ale czy to możliwe żeby całkowicie ją blokowała?
Fizyczne negatywne efekty występują, ale samej fazy brak.

Dawkowanie pregi 150-150-150, po południu chyba było dodatkowe 150mg i hydroksyzyna.

Tego, co miało być MDMA, poszło 140mg + 140mg.
  • 221 / 3 / 0

Czy pregabalin powoduje zatrzymanie wody w organizmie i się z tego powodu się puchnie mnie oddaje mocz nawet gdy piję dużo herbaty zielonej

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

ING Bank Śląski usłyszał poważne zarzuty. Chodzi o współpracę z kartelami narkotykowymi. Spółka odm

Podobno w grę miałoby wchodzić aż kilkaset milionów dolarów, pochodzących głównie z Rosji i Ukrainy. Dokumenty, na podstawie których wystosowano poważne zarzuty w stronę banku, miały być zbierane przez ponad 16 miesięcy, a sprawa nabrała charakteru międzynarodowego. Śledztwo było prowadzone przez dziennikarzy z blisko 110 redakcji z 88 krajów.
  • 1282 / 313 / 0

Szcerze mówiąc bardziej bym stawiał, że to hydroxyzyna. Nie jadłem emki na pregabie ale amfetamina czy dxm na przykład działają jak trzeba.

A nie bierzesz może SSRI czy innych takich?
  • 443 / 91 / 0

Serio, hydroksyzyna?
Jakim cudem, bo nie czaję?

SNRI odstawiałem w styczniu.
Brałem jeszcze z półtora miesiąca temu chlorprothixen i od ponad tygodnia mam odstawiony opipramol (celowo odstawiony po dwóch tygodniach).
No chyba że opipramol tak długo siedzi, ale nie chce mi się wierzyć.

Teraz odstawiam specjalnie z tego względu pregabalinę, no i o dziwo nie jestem ani podkurwiony, ani jakiś wybitnie lęków nie czuję.
Zobaczymy jeszcze jak minie drugi dzień bez niej.
Przynajmniej tolerkę sobie wyzeruję lub chociaż obniżę.
  • 1282 / 313 / 0

Myślę, że po miesiącu od odstawienia tych leków najlepiej jeść emkę, jeszcze mieszają pewnie w mózgu.

Żeby pregaba wyłączała emkę, raczej nie sądzę, może trochę osłabić. SSRI na przykład wyłączają emkę zupełnie. Ale może ktoś już testował taki mix i się wypowie.
  • 3743 / 476 / 0

Dla mnie to jest bieda ta pregaba.
Musislbym chyba zrobić przerwe bo bsklo bylo grane, gbl.
Nie ma podlotu do tych substancji.
Mam Lyrice. Zostawie sobie na odstawki albo zjazd po opio, czyms mocniejszym.
Glosy w temacie raczej mają umiarkowany wydzwięk a wielu narzeka na objawy odstawienne.
Dziala ledwo odczuwalnie, a potem się męcz.
Przypomina mi z opinii baklo. Bezsens brac w ciagach. Dzialanie mizerne a dochodzisz do siebie tydzien?
To juz wole zsjebac cos porzadnego niz po tskim gowienku miec obnawy odstawienne.
Zjadlem 400 i moze cos tam w tle gra...? Nie wiem, zostawie na czarna godzi e.
Jezeli rozjezdzanie wzroku, pijany chod, przysypianie chuj wi gdzie to wg niektorych faza to ja postoje.
Nie jestem lekowcem, moze dlatego.
  • 221 / 3 / 0

Nie biorę SSRI tylko pregabalin czy zatrzymuje w wodę w organizmie
  • 95 / 9 / 0

Z tego co wiem, to pregabalina miesza w kanałach wapniowych i może je blokować. Jeśli mam rację, to tak - zatrzymuje wodę w organizmie.
W takim wypadku trzeba jak najbardziej stymulować pracę nerek.

ps, do zaburzeniowców lękowych - bierzecie pregabe samą, czy jako lek pomocniczy?
  • 568 / 114 / 0

A jak ma się branie pregabaliny że stosowaniem boraxu który wspiera gospodarkę wapieną, ktoś coś o tym wie?
  • 1805 / 733 / 0

Taka rozkmina mnie ostatnio naszła, ile pregi trzeba by było wszamać by człowieka odcieło na amen. I jakie konsekwencje zdrowotne oprócz oczywiście uzależnienia mogą czekać na osobnika w cugu przy dawkach powyżej 1g. @DexPL
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 1513 uczestników Wejdź na czata