Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 886 / 187 / 0

13 listopada 2019misspill pisze:
Tak, pregabalina zatrzymuje wodę w organizmie, puchnie się, czasem w spektakularny sposób.
Zawsze jak wchodzę na pregabę to puchnę wyraźnie na mordzie od tej wody, z czasem trochę schodzi.
  • 302 / 14 / 0

Ile trzeba pregaby wziąć, żeby tak spuchnąć? :O

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Wciąganie kokainy przyśpiesza zmiany klimatyczne?

Nie dość, że kokaina jest jednym z najdroższych narkotyków i ma negatywny wpływ na organizmy jej fanów, okazuje się też, że jej popularność przyczynia się do niszczenia naszej planety.
  • 1859 / 194 / 1

blokowiska666 pisze:
13 listopada 2019misspill pisze:
Tak, pregabalina zatrzymuje wodę w organizmie, puchnie się, czasem w spektakularny sposób.
Zawsze jak wchodzę na pregabę to puchnę wyraźnie na mordzie od tej wody, z czasem trochę schodzi.
Eso nie zapominaj o mianserynce. Od niej też puchniemy.
  • 2614 / 1026 / 1

Wystarczy jedna kaps. To kwestia predyspozycji i stanu zdrowia.
  • 302 / 14 / 0

O kurczę, nawet nie wiedziałem. Lubię zarzucać 600-900mg do alkoholu żeby podbić sobie fazę, ale nigdy nie spotkałem się z takim efektem. Całe szczęście.
  • 40 / 4 / 0

14 listopada 2019Southh pisze:
O kurczę, nawet nie wiedziałem. Lubię zarzucać 600-900mg do alkoholu żeby podbić sobie fazę, ale nigdy nie spotkałem się z takim efektem. Całe szczęście.
Serio wrzucasz pregabę do alko?
Ja nie próbowałem, bo trochę się cykałem :D
@misspill pisała, ze można łączyć z alko. Tylko ja bym sobie po 2,3 piwkach łykał na noc, bo na mnie dziala jak złoto. W sensie, ze znosi jakieś zjebane lęki codzienne. %-D
Edit:
Aha i może byla odpowiedz, ale nie pamiętam czy mozna doraźnie sobie jak diazepam zajebac :D
  • 302 / 14 / 0

@e@emem23
Tak, przeważnie jak wrzucam pregabe to właśnie 600-900mg do całonocnego picia piwek + ewentualnie stimy. Lubię tak chodzić na imprezy, ale pregabowy peak + alkohol porzadnie robi, więc można stracić godność. Jeśli chodzi o fizyczne efekty uboczne, to nie czułem nic złego, ale nieogar w głowie miałem solidny.
Użytkownik zbanowany
  • 183 / 17 / 0

Pregaba + dihidrokodeina/DHC

Jak to zadziała? Jest sens?
  • 435 / 71 / 0

Po odstawieniu tego gówna powstaje bezsenność?
  • 308 / 59 / 0

U mnie tak.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 136 uczestników Wejdź na czata