Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 3028 Strona 296 z 303
Rejestracja: 2016
  • 2838 / 657 / 0


06 listopada 2019klish pisze:
Na forum dla nerwowych przeczytałem jakieś bzdety, że niby pregabalina osłabia działanie SSRI, niby ludzie twierdzą, że po jej odstawce antydepy zaczęły działać. Ma to jakikolwiek sens? Pytam, bo w każdej plotce jest ziarno prawdy a ja już po 3 SSRI nie czuję ich działania
Prega nie osłabia działania SSRI, to wręcz dobre combo.
Rejestracja: 2009
  • 29 / 1 / 0


misspill pisze:
Prega nie osłabia działania SSRI, to wręcz dobre combo.
Takie tez miałem przekonanie - chciałem się upewnić.

Albo wiec jestem odporny na leki, albo miałem ich za niskie dawki, albo jestem całkowicie zdrowy i faktycznie każdy się na mnie patrzy bez przerwy ;)

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik wykopał i zniszczył kokainę wartą 85 tys. zł

We Włoszech, w Toskanii dziki natrafiły na zakopane w ziemi wodoodporne paczki z narkotykami i przy pomocy swoich kłów wysypały ich zawartość.
Rejestracja: 2019
  • 511 / 28 / 0


Mam seronil ( fluoksetyna ) pregabalina wzocni dzianie ?
Rejestracja: 2019
  • 16 / 3 / 0


czy wie ktos dlaczego prega nie jest uznawana za lek psychotropowy skoro posiada wszystkie jego wlasciwosci ?
Rejestracja: 2017
  • 37 / 2 / 0


To i ja sie podepne do tematu.
Bo mam w ch...j benzo. Kilka paczek diazepamu, kilka alpry, no i tak co nieraz sobie przypindole pigułkę rolki albo alpry. Ale ja mam niewyrobiona tolerke i na mnie już działa delikatnie relaksująco 2mg relanium %-D Albo to placebo. No i właśnie tak mi pasuje.
Aha i wieczorkiem sobie siadam przed TV i łoję piwko w ilościach dwa dziennie lub jedne.
Wcześniej przesadzałem, bo chlałem dwa tygodnie i chcieli mnie wyjebać na odwyk, ale mam motywacje, zeby kontrolowac picie i sie znow nie wjebac, bo wisi nade mną topor w postaci stracenia pracy i kobity.
No i tak brałem wczesniej pregabe (Lyrica) na noc i fajnie mi robilo dzien, bo zmniejszyly się lęki w sumie prawie wyeliminiwalo jak mniej pije. I przechodze do pytania.
Czy moge doraźnie przypierdzielac jak rolki na przyklad i czy takie piwo wieczorem mocno wpłynie na dzialanie jakbym zaczal brac codziennie.
Wiem, ze albo się leczysz albo pijesz, ale to forum dla ćpunow i chuj dlatego pytam :mniam:
Rejestracja: 2016
  • 2838 / 657 / 0


06 listopada 2019michass90 pisze:
Mam seronil ( fluoksetyna ) pregabalina wzocni dzianie ?
To wszystko zależy na co się leczysz. Jeśli na nerwicę lękową to combo SSRI + pregabalina może okazać się dobre.

@emem23, możesz łączyć pregabę z alko, przy czym żeby utrzymać dobrą reakcję na pregabę wyadałoby byś czasem zrobił z nią przerwę.
Rejestracja: 2017
  • 37 / 2 / 0


Fajnie, fajnie, no ogolnie to mam małą tolerke na cokolwiek, w sumie to dobrze. Jak czytam jakie dawki niektórzy biorą to kurwa szok. No, ale kazdy ma swoje potrzeby. Zobaczymy, jak to będzie. Nieźle pregaba, tak samo jak alko czy benzoski, znosi trudy dnia codziennego i pozwala mieć wyjebkę na wszystko prawie. Dzięki @misspill
Rejestracja: 2019
  • 62 / 1 / 0


Może komuś to pomoże co napiszę, się okaże. Ogólnie brałem cały czas 300 mg Pregaby na noc, i już miałem zwiększać dawkę, ale zamiast na noc 300 zacząłem brać 150 mg z rana i 150 po południu i na bank to nie jest placebo bo jest odczuwalnie lepiej, wygląda na to, że konkretnie się marnował potencjał na sam sen :P I jak już napisałem tego odkrywczego posta to można przy okazji zapytać. Brał ktoś może z Was doxepin ? Mam receptę i nie wiem czy wykupywać, lek już ma naprawdę swoje lata a te stare medykamenty się kojarzą z większymi ubokami, tyle tych antydepresantów nowej generacji jest teraz a z jakichś przyczyn psychiatra mi coś takiego poleciła. Pozdrówencje.
Rejestracja: 2016
  • 2838 / 657 / 0


Ja również mam pregabalinę rano i w południe, wieczorem nie. W nocy potrafiła wywołać nawet luatykowanie, a w dzień po prostu mnie aktywizuje, działa antydepresyjnie i przeciwlękowo. Na sen to nie ma co tego marnować, by ledwo się potem dobudzać, a efekt leczniczy w dzień nie był dostateczny.

Offtop: A na sen są lepsze rzeczy, np. kwetiapina, trazodon.
Rejestracja: 2009
  • 29 / 1 / 0


misspill pisze:
Ja również mam pregabalinę rano i w południe, wieczorem nie. W nocy potrafiła wywołać nawet luatykowanie, a w dzień po prostu mnie aktywizuje, działa antydepresyjnie i przeciwlękowo. Na sen to nie ma co tego marnować, by ledwo się potem dobudzać, a efekt leczniczy w dzień był niedostateczny.
W jakiej dawce Cię aktywizuje? Może drugą dawkę za późno biorę (ok 7 rano i około 18 druga, 2x150). Jak miałem lenia tak mam go dalej...
Posty: 3028 Strona 296 z 303
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 41 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: sopratuttosicurezza, Sztermel i 0 gości