Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 1129 / 323 / 0

Nie głupoty kolego, zależy od osoby, lekarza, miejsca, historii uzależnienia. U mnie lekarze udawali że nie wiedzą co to jest albo mówili że to niebezpicznie ewentualnie działa tylko dla alkoholików. Więc pierdolę i załatwiłem sam.
  • 533 / 32 / 0

@WrakCzlowieka i działa na cb?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Wypatrzyli 200 tabletek ecstasy w zaparkowanym aucie

18-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego odpowie przed sądem za dilerkę i posiadanie znacznej ilości tabletek "popularnie zwanych ecstasy".
  • 17 / / 0

Wie ktoś jak z wykrywalnością? Bardzo tęsknię za benzo I ogólnym ćpaniem leków ale no testy dość częste:(
  • 394 / 17 / 0

Od jutra zaczynam kurację tym lekiem 75mg-0-75. Jakieś przeciwskazania, żeby wsiadać za kółko, da się prowadzić z pełną koncentracją?
  • 103 / 24 / 0

To zależy od osoby, ale gdybym był lekarzem to zaleciłbym powstrzymać się z tym przez pierwsze 3 dni.
  • 394 / 17 / 0

Właśnie mam zacząć jutro po pracy i tak przez weekend zobaczyć jak to będzie, choć jutro był w planach mały wyjazd nie daleko. Szukałem rzetelnej opini w tym wątku o tym leku, ale wszyscy wpierdalają jakieś duże dawki, schodząc z opio, benzo pijąc i ćpając przy tym.
  • 102 / 23 / 0

10 października 2019blau77 pisze:
Szukałem rzetelnej opini w tym wątku o tym leku, ale wszyscy wpierdalają jakieś duże dawki, schodząc z opio, benzo pijąc i ćpając przy tym.
Sorry za offtop, ale no aż śmiechłem z tego xd po prostu hypeerreal %-D
  • 103 / 24 / 0

No 75 mg x 2 to niewielka dawka. Prawdopodobnie Ci nic nie będzie, ale nie znając Twojej reakcji na początku możesz mieć objawy niepożądane, w stylu zawroty głowy, zamulenie, gorsza ostrość wzroku.
  • 142 / 6 / 0

CY po pregabaline mogę mieć
Kłopot z spaniem ? Na
Sen biorę zolpidem jak
Jest lipa dokładam
estazolam. Ale odkąd biorę pregabaline to leki rozkręcają mi się się 3 godziny. Wtedy zasypiam
I do
Południa śpię. Wariactwo. Kiedyś po zolpi odlocik o 1:00
O 10;00 wstaje jak ta lala. Teraz wszystko się rozj....
a może
Jest tu ktoś mądry i mi
Podpowie co mam
Brac zamiast zolpi żeby zejść do 1 tabl na
Przykład.
  • 56 / 1 / 0

Oho, coś tu ucichło ostatnio to przydałoby się przerwać milczenie. Jak myślicie, jak wejdę z 300 mg na 375 to będzie znaczna różnica w skutkach ubocznych typu : ostrość widzenia, problemy ze znalezieniem odpowiednich słów no i ogólnie potencjał mentalny się pogorszy znacznie ? No i się zastanawiam czy te 75 mg coś pomoże w związku z nerwicą czy raczej efekt będzie niezauważalny, rzekomo na objawy somatyczne pomaga od 300 mg wzwyż, a tych pierdolonych objawów właśnie chcę się pozbyć :C
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata