Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 74 / 4 / 0

To prawda Linefor duzo taniej wychodzi .. ja dobrze wspominam Pregabaline .. pelny energi do dzialania ( 2x150mg ) rano 150mg i wieczorem 150mg o dziwo na Pregabalinie nie mialem problemow ze spaniem .. co mnie mega zaskoczylo bo spac w miare " normalnie " nie moge od ponad 4lat .. a mnostwo srodkow probowalem by zasnac .. czasami sobie zartuje ze Propofol by pomogl .. ale co do Pregabaliny zauwazylem dosc szybko po 2-3 dniach ze pojawily sie " tiki " czasami drgawki ? Tez tak ktos mial ?
  • 357 / 26 / 0

14 lipca 2019natesmith pisze:
A jak z uprawianiem sportu? Dawka do 600mg jednorazowo?

Godzina rower/bieganie, potem drążek, pompki itp nie zaszkodzi?
Ja robie pelne treningi MMA i jest spoko ale 600mg to bardzo duza dawka,nie wiem jak z koordynacja bedzie. dla mnie 300mg to jzu megasennosc jest.

Bez tolerki na lepszy humor i rozluznienie to tak ze 150mg jest spoko

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

3 na 5 londyńczyków za legalizacją marihuany

Londyńczycy zdecydowanie popierają legalizację marihuany w celach rekreacyjnych dla dorosłych - wynika sondażu zleconego przez dziennik 'Evening Standard' i niezależny ośrodek analityczny Volteface.
  • 37 / / 0

14 lipca 2019natesmith pisze:
A jak z uprawianiem sportu? Dawka do 600mg jednorazowo?

Godzina rower/bieganie, potem drążek, pompki itp nie zaszkodzi?
No specjalistą w tej dziedzinie nie jestem, ale ja biorę obecnie 300mg/doba i dzisiaj 15 kilometrów biegiem w słońcu zaliczone. Wydaję mi się, że 600 mg to już bez kitu za dużo na tego typu manewry ale jak się pytałem z 2 razy dla pewności mojej znachorki czy Pregaba ze sportem nie koliduję to twierdziła że ona nie widzi sprzeczności xd
  • 1 / / 0

ogólnie jak brałem pregabaline pierwszy raz wzięłem 750 mg i miałem ostre sny bez spania zwłaszcza jak leżałem, albo uprawiałem seks (nie pytajcie). Sny teraz tłumacze chodzi mi o taki typowy sen przez moment np. jak jade gdzieś autem czy coś oczywiście po chwili powrót do rzeczywistości. Teraz biorę rekreacyjnie nieraz 600 nieraz mniej i jest wszystko spoko. A no i jeszcze dodajmy że jak zjadłem te 750 mg to na koniec dnia straciłem pamięć i rozjebałem lampę w pokoju. Obudziłem się rano.
  • 37 / / 0

Taka jazda to przez brak tolerancji zapewne. A też tak macie że od kiedy Pregabe bierzecie to tak jakos mistycznie czas leci ? Im dlużej biorę to mam wrażenie że bardziej sie dluzy, na początku każdy dzień mijał jak sen. A odnośnie tego tycia to może rzeczywiście gastro się wkręca ja jeszcze biorę Perazyne a po niej podobno brak apetytu więc się jakoś wyrównuję z Prega.
  • 6 / / 0

Po jakim czasie schodzi tolerancja na prege? Miesiąc, dwa? Chodzi mi o ten efekt pierwszego zarzucenia, u mnie to autentycznie bardzo miła euforia, rozluźnienie, zero lęków.

Drugie pytanie, czy wzięcie pregi doraźnie w przypadku złego tripa na LSD zbije jakoś faze? Zniweluje lęki?
  • 357 / 26 / 0

za wolno sie wkreca prega zeby zbic bad tripa imo,trzebaby prewencyjnie zarzucic przed jeszcze co podobno jest swietnym rozwiazaniem.
Na bad tripa to alprazolam pod jezyk
  • 6 / / 0

wczorajkaczor1978 pisze:
za wolno sie wkreca prega zeby zbic bad tripa imo,trzebaby prewencyjnie zarzucic przed jeszcze co podobno jest swietnym rozwiazaniem.
Na bad tripa to alprazolam pod jezyk
Po prostu nigdy nie brałem LSD a chciałbym kiedyś, nawet jak się rozkręci po godzinie/dwóch to i tak by mnie to urządzało gdyby zbiło troche 8-10 godzinną faze. Mi się rozkręca po godzinie jakoś :D Benzo nie zdobędę, ale dzięki za info
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata