Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 135 / 1 / 0

Minęły 3 dni, jest sens wzięcia jeszcze po 100-200 na dobę i schodzić powoli? Bo ciężko to wytrzymać. W nocy cały sen kopalem w kamieniolomach.
  • 4183 / 558 / 11

Tak rób.
Schodź z dawek powoli.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

„Narkotykowy diler” poczeka na św. Mikołaja

Jeszcze w tym roku na platformę Steam trafi kontrowersyjna produkcja autorstwa Movie Games. Premierę zaplanowano na 6 grudnia.
  • 509 / 102 / 0

Biorę już pregabalinę na tyle długo, że przyszedł czas na ocenę tego specyfiku. Zanim wymienię kolejno jego zalety i wady, to nie odkryję z pewnością Ameryki, jak powiem, że jest to lek nie nadający się absolutnie do zażywania rekreacyjnego, choć rekreacyjny potencjał posiada.

Zalety:
- wyraźna i miła sedacja połączona z zachowaniem jasności umysłu; uczucie zupełnie inne niż po antyhistaminikach, neuroleptykach, benzodiazepinach, a nawet baklofenie
- wyraźna redukcja lęku
- działanie od pierwszej dawki (w odróżnieniu od SSRI)
- lek jest bardzo pomocny przy odstawieniu opioidów
- u mnie zniwelował niemal kompletnie działania niepożądane (tachykardię, wazokonstrykcję, roztrzęsienie, potliwość, nudności) wywołane noradrenaliną po zażyciu PEA
- zmniejsza wyraźnie objawy kaca

Wady:
- tachyfilaksja zwłaszcza przy częstej eskalacji dawki
- dosyć długo się rozkręca; u mnie pierwsze efekty są widoczne po ok. 1,5 godz.
- bóle pleców
- nieprzyjemne objawy przy nagłym odstawieniu leku
- zwiększenie apetytu i co za tym idzie wagi ciała

To chyba wszystko co udało mi się zaobserwować. Ogólnie oceniam bardzo pozytywnie jako lekarstwo, bo nie zamierzam go więcej stosować w charakterze narkotyku, od tego są inne substancje. Nie wiedziałem, że tak bardzo łagodzi opiatowego skręta. Właściwie oprócz niej potrzebuję tylko loperamidu i kropli walerianowych na spanko
  • 124 / 3 / 0

Lepiej brać 2x150mg czy raz dziennie 300? Jest jakaś różnica? Zawsze brałem raz dziennie 300 i było spoko. Po przerwie zacząłem od 150 rano i nie czuję żadnego działania. Może po drugiej 150-tce się ujawni.
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 196 / 2

Zależy jaki efekt chcesz osiągnąć, w zależności od tolerancji, 2x150mg działa bardziej w tle, 1x300mg czuć wyraźniej, ale i skutki uboczne mogą się nasilić.
Jeżeli już przyzwyczaiłeś się do 1x300mg to ciężko będzie, żebyś poczuł działanie jednej 150-tki.
  • 7241 / 725 / 0

Nie ma co tak wyrabiac tolerancji.Lepiej zaczac od 150 mg i powolutku zwiekszac o 50 mg.Skok z 150 mg na 300 mg to duza ilosc.
  • 573 / 8 / 0

jak uzyskujecie rowne 50mg? przeciez sa kapsulki 75 i 150 gdzie mozna na oko na jezyk wysypac polowe i zamknac reszte i wziac jako druga dawke co i tak srednio jest (150mg dzielone w teorii ma byc 2x bo nie mam 75mg)
  • 4183 / 558 / 11

Ja zarzucam na raz 450mg.
Tak dla lepszego samopoczucia.
600mg tu już się zataczam.
  • 7241 / 725 / 0

@london5
W jakim czasie doszedłeś do takiej dawki ? Od jakich zaczynałeś ? Szybko urosła tolerancja ?
  • 357 / 27 / 0

Jak dla mnie to ona wcale aż tak niesamowicie szybko nie rośnie jak wszyscy marudzą. Ja parę miesięcy leciałem na 300mg i mi to starczało w pełni, jeśli przyjebałem sobie raz z 450-600 to czekałem z 3-4 dni i znowu brałem te 300 i było si
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata