Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 2393 Strona 189 z 240
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0


Witam mam pytanie czy przy braniu leku pregabalina sandoz dostał ktos zeza i podwojne widzenie
Rejestracja: 2010
  • 4025 / 478 / 11


Tak.
Normalny objaw przy większych dawkach.
Z czasem przemija.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

„Podpalił kanister z benzyną próbując spalić rośliny”

Po tym jak do policjantów w Nowym Tomyślu dotarły informacje o miejscu, gdzie może znajdować się nielegalna plantacja marihuany funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. ...
Rejestracja: 2018
  • 966 / 177 / 2


Mi też czasem pojawiały się lekkie zaburzenia wzroku. Nie takie jak po alkoholu, ale mimo wszystko bałbym się w takim stanie np. prowadzić samochód.
Rejestracja: 2018
  • 731 / 167 / 0


Również to miałem ale na dawkach 450-600 których próbowałem kilka razy. Poszukiwałem wtedy rekreacyjnego potencjału wyższych dawek pregaby, bezskutecznie. Przy ostatniej (chyba 4-tej) już tego nie było. Nie ma się czym przejmować.
Rejestracja: 2011
  • 573 / 5 / 0


a macie na tym problemy z erekcja? stac za bardzo nie chce jak kiedys. czy po odstawieniu minely? bo odkad biore prege to mam takie znieczulenie. nawet rano nie mam dylematu czy isc sie odlac czy spac dalej bo po prostu nie czuje rano tego parcia na mocz az tak bardzo.
Rejestracja: 2017
  • 14 / / 0


Z erekcją nie, ale z ejakulacją już jak najbardziej. Zejście z dawek zdecydowanie pomaga.
Rejestracja: 2010
  • 4025 / 478 / 11


Dzisiaj poszło z rana 600mg, gruby kaliber.
Do tego piwka, i power do pracy jak nic.
Regał z ojcem skręcaliśmy i drzewo cięliśmy, potem porąbałem, jeszcze mam siłę coś zrobić...
Daje energię do działania. Dobre gówno.
Rejestracja: 2013
  • 15 / / 0


U mnie bardzo duża suchość w ustach,
Szkoda, że tak wolno się ładuje.
Biorę 75mg albo 150mg rano. Potem wieczorem dożucam jak schodzi.
Nie wiem czy to od zejscia czy od mojej paranoi - mam atak płaczu.

Fajny/dzieny lek. Jego poszczególne typy działania przychodzą do mnie „falami”.
Euforia/ sennosci/ apetyt/ splątanie/ zaburzone widzenie/ poczucie lekkości podobne jak po M.

W zależności od dawki / wagi użytkownika efekty są inne więc cięzko się sugerować dodawanymi tu postami.
Rejestracja: 2019
  • 24 / 1 / 0


08 lutego 2019leonidas8 pisze:
Hej.

Od tygodnia lecze się pregabaliną w dawce 150mg z rana. Wskazanie - nadmierna reaktywnosc AUN, delikatne objawy nerwicowe, subtelny acz wyczuwalny niepokój wolnopłynący;- Zaznaczam że wszystko mieści się w granicach bardzo subtelnych, podprogowych, normalnie funkcjonuje, pracuje itp. Rozmawiając ze mną nie stwierdził byś że coś jest nie tak.

Psychiatra dopisal mi jeszcze pramolan, który mogłem siebie opcjonalnie dorzucić na wieczór, ale go nie wykupiłem. Im mniej chemii przyjmuje tym czuję się zdrowszy, pozatym po zapoznianiu sie ze specyfikacją działania uznałem że tak będzie bezpieczniej, ponieważ wstaje codziennie ok 5tej (rano,- wiem że co poniektórzy o tej godznie kładą się spać) Dlatego objawy jak- ucpanie, ciężka głowa, zwala poranna niestety nie mogą mieć miejsca. Pozatym pracuje w przychodni rehabilitacyjnej, więc motorycznie, ruchowo, i umysłowo muszę być w 100% sprawny.

Po tygodniu stosowania pregaby w dawce 150mg mogę już coś napisać,- lek w moim przypadku działa nienachalnie acz wyczuwalnie.

Trafia dokładnie w moje potrzeby - ulatwiona ekspresja w kontaktach interpersonalnych, zredukowanie niekorzystnych dialogów wewnętrznych, zwiększenie poczucia komfortu.

Z minusów - delikatna ospałość.

Funkcje poznawcze i uwaga działają bez zarzutu, działania narkotycznego, odużenia dzięki Bogu nie uświadczam. Działanie jest bardziej "w tle"

Dodam że alkohol pije średnio raz w roku (na sylwestra), marihuanę zapale średnio raz na 2 lata, innych używek nie stosuje, - no dobra, z wyjątkiem yerby i zielonej herbaty. Z dodatkowych suplementów leci omega3, d3, b-kompleks, magnez, cynk, gotu cola, rozeniec górski i ashwa (wszystkie trzy w formie naparów)

Codziennie oddaje się aktywności fizycznej także póki co ta senność aż tak mnie nie powala. Zasypiam szybko, budzą się wyspany.

Mam nadzieje ze to delikatne podprogowe działanie utrzyma się dłużej.

Lek w mojej opini bardzo przyjemny.

PS. czasem zdarzy mi się natknąć na głosy sprzeciwu na forach, jakoby samodzielnie podawana pregabalina miała byc nieskuteczna, i że jest ona tylko dodatkowym lekiem do leku bazowego. Cale szczęście że nie lecze się samodzielnie i nie muszę się oddawać takim rozterkom ponieważ leczy mnie specjalista któremu ufam po całości, jednak jestem ciekaw waszej opini w tym temacie.
A jak z erekcją są duże problemy ?
Rejestracja: 2019
  • 46 / 8 / 0


12 lutego 2019kreide pisze:
a macie na tym problemy z erekcja? stac za bardzo nie chce jak kiedys. czy po odstawieniu minely? bo odkad biore prege to mam takie znieczulenie. nawet rano nie mam dylematu czy isc sie odlac czy spac dalej bo po prostu nie czuje rano tego parcia na mocz az tak bardzo.
Po dawkach rzędu nawet 150 mg miałem problemy, ale do dwóch dni po zupełnym odstawieniu pregi przechodzi.
Posty: 2393 Strona 189 z 240
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: The_Most_Bak i 1 gość