Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 1901 Strona 147 z 191
Rejestracja: 2018
  • 1793 / 584 / 1


A dlaczego 300mg max? Przecież ze skutkiem stosuje się dawki większe (do 600Mg). Z czasem uboki odchodzą i cieszysz się działaniem samego leku.
Rejestracja: 2010
  • 517 / 29 / 9


12 września 2018Topnik pisze:
global108 pisze:
Wreszcie psychuszka przepisała mi 4 paki pregi. Wyczytałem, że jednym z objawów ubocznych jest "nieadekwatne zachowanie" No i miałem takie. Wstałem w nocy, bo mi się zachciało lać i odkręciłem prysznic mocząc nim ręcznik, który położyłem na posadzce. Po wuj to zrobiłem - nie wiem. Wydawało mi się to słuszne i potrzebne... :nuts:
Nie wiem jak mogles cos takiego odwalic. Bralem prege kilka miesiecy i nigdy nic takiego nie bylo. Tu wiele osob sie tym wspomaga i tez nikt nie wspominal. Napisz cos wiece, jaka dawka, ile czasu itd..
Wziąłem 300 mg o 19-tej, a akcję odwaliłem gdzieś koło 2-giej. Widocznie jestem tym jednym na tysiąc u których występują takie skutki uboczne. A zaspany nie byłem - wcześniej się odlałem i wypaliłem szluga. Wydawało mi się, że mam rozbudzony, trzeźwy umysł. A tu siup - napad nieświadomki i odwalenie głupoty. Ale wydawało mi się, że robię to świadomie... Mam nadzieję, że komuś kosy nie sprzedam mając takie skutki uboczne po predze... :-D :scared: 8-(
PS. Czy wam też szlugi mniej smakują po predze?
Ostatnio zmieniony 13 września 2018 przez global108, łącznie zmieniany 1 raz.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

"Posłałem własnego brata do szpitala". Wyrok dla handlarza dopalaczami

Mateusz P. odpowiadał przed sądem za przestępstwo z artykułu 160 paragraf 1 Kodeksu karnego: kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


13 września 2018DexPL pisze:
A dlaczego 300mg max? Przecież ze skutkiem stosuje się dawki większe (do 600Mg). Z czasem uboki odchodzą i cieszysz się działaniem samego leku.
Taki był plan,ale nie widzę poprawy przy 300,mam wrażenie,że jest gorzej...Może jestem mało cierpliwy... Mam zwiększyć do 600 przy poprawie,która może nastąpi ,może nie ? A potem co ? Tolerancja przy 600 i odstawka równa benzo ?

Inne pytanie, jak już pisze.Przewrotne.Czy na pregabalinie da się odstawić małe dawki Kwetiapiny ?
Rejestracja: 2016
  • 2162 / 387 / 0


Nie porównujmy odstawki pregi do odstawki benzo, korzystasz krótki okres czasu, odstawienie przeszłoby pewnie bezobjawowo. Pytanie tylko czy jest sens zwiększać jeśli satysfakcjonujące działanie od min. do max. dawki trwa łącznie kilka tygodni?
Rejestracja: 2018
  • 6 / / 0


Od siebie mogę powiedzieć że jak najbardziej polecam pregabalinę jako lek. Targały mną nawracające nieuzasadnione lęki plus drżenie rąk jak u dziadka a mam 21 lat - po kilku dniach wszystko ustąpiło. Dzięki temu że tak dobrze się przyjęło beż żadnych skutków ubocznych lekarz zaproponował by spróbować zwalczyć nim też mój ostatni objaw - zerową motywację. Plan jest dojść do 600 mg dziennie, obecnie jesteśmy na 450 ale poprawy w tym aspekcie nie czuję. Lecz jeśli ktoś ma podobny problem jak ja na początku polecam w ciemno.
Rejestracja: 2018
  • 824 / 143 / 2


Czym zbić działanie pregaby? Nie mam żadnych stimów, kawa ani energetyk nie pomagają, a tylko pogarszają.

Zjadłem 225mg, ale byłem pod wpływem morfiny i trochę za mocno się wszystko pomieszało.
Rejestracja: 2012
  • 1702 / 121 / 0


A co jest nie tak?

edit: Dobra, nieważne. Ja bym po prostu leżał i odpoczywał. Nie radzę szukać stimów. Raz zarzucając bardzo "rekreacyjną" dawkę pregi, lecąc na oxy i tapentadolu, dojebałem parę kresek NEP'a i bardzo sobie zaszkodziłem.
Nie jesteś zapewne teraz w stanie funkcjonalnym, szukanie remedium może pogorszyć sprawę. Poczekaj aż cię puści i nic nie kombinuj.
Odpuść sobie plany na dzisiaj, chcesz wytrzeżwieć czy narobić sobie przypału?
Ostatnio zmieniony 14 września 2018 przez Dersu Uzala, łącznie zmieniany 2 razy.
Rejestracja: 2018
  • 824 / 143 / 2


Zaburzona motoryka, niemożność skupienia się na tym co robię, lekkie mdłości. Czuję się jak po gieblu. A za kilka godzin muszę być ogarnięty i trzeźwy.

---
edit:
Ok, dzięki. Nie będę kombinować.
Rejestracja: 2018
  • 315 / 24 / 0


Prega bardzo szybko wchodzi ale i schodzi calkiem niezle, rozpad polowiczny to jak dobrze pamietam ok 4h wiec za kilka godzin powinno byc ok.
Rejestracja: 2010
  • 517 / 29 / 9


Czy was też tak suszy po predzę? Mnie okrutnie - mam "suchoty" głównie w podniebieniu i gardle. Woda, anie gęste soki nie pomagają. :-/ Trudno - jakoś przeżyję toto, bo prega bardzo mi pomaga.
Posty: 1901 Strona 147 z 191
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości