Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Kuchni [H]yperreala

Moderator: Depresanty

Posty: 290 Strona 14 z 29

ememems
Posty: 371
Rejestracja: 26 czerwca 2010
13


Trzeba przyznać, że pregabalina świetnie poprawia jakość snu. Ja - człowiek mający od zawsze problem z zasypianiem i ciągłymi przebudzeniami nocnymi na pregabalinie śpię jak dzidziuś. Do tego problemy nerwicowe znacznie się zmniejszyły. Bardzo fajny lek, szkoda tylko, że tolerancja rośnie na niego w zastraszającym tempie. Dobrze też, że jest już dużo generyków na polskim rynku w znośnych cenach, bo gdybym musiał płacić po 300 zł za paczkę Lyrici 150 mg - o ja pierdolę 8-(.


digiity
Posty: 138
Rejestracja: 06 lipca 2015
17


Mi psych. przepisała po 300 mg rano i 300 mg wieczorem. Bardzo podoba mi się ten lek, u mnie niweluje głody narkotykowe do zera, palić też się mniej chce. Człowiek staje się rozmowny i otwarty (na samym początku aż nadto rozmowny, co może wkurwiać innych), wszystko wydaje się jakieś takie proste. W połączeniu z tramalem działa bardzo fajnie, ale to próbowałem ze 3 razy chyba. Ogólnie spoko, tylko dziwi mnie, że Was usypia, mnie wręcz pobudza, ale to pewnie kwestia dawki.

Na dobre spanie to ja mam tisercin, jak pierdolnie w mozga to nie wiesz kiedy zasnąłeś i nie wiesz gdzie jesteś jak się obudzisz, oczywiście kwestia tolerancji, później działa już łagodniej aczkolwiek skutecznie.

Jeszcze odnośnie pregabaliny to psych mi powtarza za każdym razem, że to nie uzależnia, trzeba tylko powoli zejść z dawek i nic się nie odczuje przy odstawieniu. Natomiast na zagranicznych forach ludzie płaczą, że odstawienie jest chujowe, jest ciężko i zespół abstynencyjny trwa dość długo. W sumie co źródło to inna informacja, trzeba by sprawdzić na sobie.

gdzie indziej na hyperrealu
Tym razem tekst nie należący do gatunku lekkich, niemniej w gruncie rzeczy przejrzysty i wart uwagi, ponieważ celnie punktuje wadliwość i mijanie się z celem obowiązujących u nas regulacji prawnych dotyczących substancji psychoaktywnych, tu konkretnie w aspekcie karnym. Polecamy.
Interesujący opis przypadku. Za posiadanie dopalaczy student odpowiedział nie tylko przed sądem karnym, lecz i przed komisją dyscyplinarną.

kowalskii
Posty: 1222
Rejestracja: 04 stycznia 2010
1


Cos co dobrze dziala na gabaB MUSI uzależniać.

Interesuje mnie porównanie do baklofenu? którego używam do odstawiania G. I po 3 daniach na duzych dawkach baklofenu mam zwałe baklofenową (i to sporą bez zadnej kontry), a chciałbym tego uniknąć


SpalamTo
Posty: 941
Rejestracja: 17 września 2009
15
1


Po tygodniu zarzucania pregabaliny z rana 300-450mg zszedłem juz do 4mg flubromazepamu(z 5mg clonazolamu) na dobę. Wczoraj z ciekawości zarzuciłem 3mg clonazolamu to tak mnie zmiotło, że zasnąłem nawet nie wiem kiedy(gdzie jeszcze tydzien temu od takiej dawki zaczynalem dzid ). Wysuwa się tu wniosek, że nie dość że bardzo pomaga przy wychodzeniu z benzo to chyba jeszcze zmniejsza tolerancję.


tur3k
Posty: 2401
Rejestracja: 19 czerwca 2010
86
240


kowalskii pisze :
Cos co dobrze dziala na gabaB MUSI uzależniać.


Tylko że jak wspomniał Fenetylamina pregabalina jest gabapentoidem i nie działa ani na GABAa ani na GABAb.

Fenetylamina pisze :
Jak długo przyjmujesz pregabalinę?


2-3 dni

Fenetylamina pisze :
150 mg to najniższa dawka, jeżeli się nie mylę, więc to dziwne, że Cię zmula.


Nie zmula mnie, wręcz przeciwnie. Ale jak wieczorem wezmę to rano za chuj nie mogę wstać, trzy budziki mnie nie budzą.


SpalamTo
Posty: 941
Rejestracja: 17 września 2009
15
1


Ja dochodzę do wniosku ze na weekend zwiększam dawkę do 600mg i całkowicie odstawiam benzo. Jak wytrzymam tak powiedzmy tydzień to zaczynam schodzić z pregabaliny. Kurwa cudowny lek, szkoda tylko że libido prawie zerowe.
Dziś przyjąłem juz tylko 2,5mg flubromazepamu i czuje się wyśmienicie.
Czuje ze mogę odstawić benzo całkowicie.
Ostatnim razem 1 opakowanie pregaby i uwolniłem się od kodeiny.
Tym razem myślę ze 4 paczki wystarczą do wyjścia z benzo


JSC
Posty: 2050
Rejestracja: 04 stycznia 2012
62
189


Rozpisałem się jakbym się nawciągał, ale nic z tych rzeczy, to pregaba %-D

Poniżej część a propos aktualnej dyskusji, poniżej moje pierwsze wrażenie po pregabie.
SpalamTo pisze :
...


Spoiler:


Moje wrażenie po wzięciu pierwszych 150mg Pregabaliny, 7 dzień bez opio, etizolam w dawce 1,5mg 16h wcześniej. 3 dzień po f-zepamie (4mg), ale tak czy siak kumulacja jest i w żyłach benzo mi się trzyma więc moja opinia może być nie miarodajna
Spoiler:


Powtórzę też pytanie, które zadałem stronę wcześniej: Ile powinna maksymalnie tak mniej więcej trwać taka kuracja pregabą? Żeby się nie obudzić któregoś dnia z kolejnym uzależnieniem.
Powiedzmy że zszedłem z opio po 5 latach już do zera, a z ponad 2 letniego ciągu na benzo (chyba wszystkie rc-benzo jakie były u nas dostępne, brane nawet parę razy dziennie) zszedłem już do ~~2mg f-zepamu codziennie. Podobnie jak spalamto zresztą. Ja to bym widział tak żeby odstawić benzo całkowicie albo przerzucić się tylko na mniejsze dawki krótko działających na sen (ostatnio w takim trybie żyłem że brałem już tylko na sen). Do zera z benzo i kuracja pregabą (75-150mg, nie chcę wychodzić powyżej 300, ale jak to się rozwinie sami zobaczymy). Pregaba do końca opakowania. Też myślę żeby od połowy już zmniejszać częstotliwość przyjmowania leku.'

Drugie pytanie - mogę to łączyć ze stimami typu kofeina i fenidaty?


digiity
Posty: 138
Rejestracja: 06 lipca 2015
17


Co do uzależnienia od pregabaliny, to dzisiaj rozmawiałem z koleżanką, która to brała przez ok 4 miesiące. Powiedziała, że przez tydzień schodziła z dawki i zero objawów abstynencji.
JSC z kofeiną możesz łączyć, przynajmniej ja tak robię, nie zauważyłem żadnego wpływu na działanie pregaby.


SpalamTo
Posty: 941
Rejestracja: 17 września 2009
15
1


Cudowna wiadomość :)


YuthSekai
Posty: 71
Rejestracja: 12 sierpnia 2015
3
2


Ktoś próbował jakiegoś psajko na pregaba?

Rozpocząłem terapię antydepresyjną, lekarz stwierdził, że mam dwubiegunówkę(brak funkcjonowania z krótkimi epizodami hipomanii).

Co do samej terapii pregabaliną, działa dość silnie przeciwlękowo i motywuje do działania, biorę od tygodnia 2x150mg, wieczorem jeszcze z lamotryginą. W poprzednim tygodniu w życiu nie wyprałbym dywanu przywiezionego ze starego mieszkania, czy o ogarnięciu na szybkości po obiedzie kuchni.

Dostałem też protipa od psychiatry, alkohol niszczy całkowicie efekt przeciwlękowy.

Zapomniałbym też o zmianach w łaknieniu, wiem o wiele więcej niż zazwyczaj, ale to może być spowodowane robieniem o wiele większej ilości rzeczy w ciągu dnia.

Posty: 290 Strona 14 z 29
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 13 uczestników Wejdź na czata

AwatarPowerOfFlower  Awatarsandradobrze  AwatarSem  AwatarPierwotnyWilk  Awatarkfs  Awatarkkrecha  AwatarGlassEyes  AwatarDrSkacz  Awatarunknown  Awatarfrs  Awatarmochi7  Awatarunknown  AwatarAlfaBot  

Kto jest online

Obecnie tego podforum nie przegląda żaden zarejestrowany hyperrealowicz (0 gości)