Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Kuchni [H]yperreala

Moderator: Depresanty

Posty: 290 Strona 13 z 29

TSalamanca
Posty: 15
Rejestracja: 06 kwietnia 2016


Obecnie biore 600 codziennie plus tramal plus alko 2 razy w tyg i jest ok ale boje sie o watrobe. Sama prega niewiele daje, lepszy sen i uspokojenie z tramalem juz lepiej. Dopiero alko laduje jakies dobre stany.


SpalamTo
Posty: 941
Rejestracja: 17 września 2009
15
1


Wierzcie lub nie, ale 300mg pregabaliny i z 5mg clonazolamu na dobę zszedłem do 5mg flubromazepamu na dobę w kilka dni.
Teraz redukcja o 1mg tygodniowo i jestem wolnym człowiekiem

gdzie indziej na hyperrealu
Bardzo ciekawe opracowanie, którego autorem jest Conradino Beb z Magivangi. Polecamy, solidna robota!
W Małopolsce żyje ponad 4,6 tys. osób uzależnionych od narkotyków. Najczęściej sięgają oni po marihuanę i amfetaminę. Gotowość do podjęcia leczenia zadeklarowało 52,1% badanych.

klonazepam
Posty: 269
Rejestracja: 30 maja 2010
5
1


Pregabalina na odstawkę benzo jest super.


tur3k
Posty: 2399
Rejestracja: 19 czerwca 2010
85
240


SpalamTo pisze :
Wierzcie lub nie, ale 300mg pregabaliny i z 5mg clonazolamu na dobę zszedłem do 5mg flubromazepamu na dobę w kilka dni.
Teraz redukcja o 1mg tygodniowo i jestem wolnym człowiekiem


Pregabalinę brałeś w jednej dawce czy podzielonych ? Jaki jest twój staż z benzo, także tymi aptecznymi (miesiące/lata i dawki dzienne) ?

Scalono - iuhanna

No i dorwałem ten specyfik. Wczoraj pierwsza próba, zarzucone na noc 150mg, humor mi się bardzo poprawił a miałem fatalny (wróciła mi chyba dwubiegunówka i mam straszne wahania nastroju), położyłem się i było całkiem przyjemnie. Zdarzyło się jednak coś dziwnego, nie wiem czy to było LD czy OOBE ale raczej to drugie - w momencie gdy zasnąłem poczułem że spadam w jakąś otchłań, próbowałem się chwycić łóżka (lecz nie swoim fizycznym ciałem a tamtym), czegokolwiek, ale spadałem dalej. Po jakiś 5 minutach to minęło, nie pamiętam czy się obudziłem i poszedłem dalej spać czy z tego dziwnego zdarzenia przeniosłem się prosto do snu. Wydarzenie przepełnione lękiem i strachem, mam nadzieję że więcej się to nie powtórzy.

Dzisiaj rano wrzuciłem 150mg, w pracy byłem bardzo rozgadany i towarzyski, mogłem z każdym gadać o wszystkim (ale nie jak pod MDMA, po prostu jakby moja aspołeczność zniknęła i stałem się duszą towarzystwa). Do tego łatwiej i przyjemniej wkręcało mi się w zajęcia, a co najciekawsze to spaliłem w ciągu 8 godzin jakieś 3 papierosy, gdzie normalnie spaliłbym z 6, Wracając z roboty miałem lekką ochotę na kodę, nie było to ciśnienie że muszę przyjebać bo jak nie to się zesram, porównałbym to do ochoty na MDMA. Nie miałem hajsu więc do zakupu nie doszło, choć gdybym był na ciśnieniu to choćby na małą paczkę bym ogarnął. Więc jest to dobra substancja do powolnego odstawiania opio poprzez w miarę szybką redukcję dawek.

Gdzieś godzinę temu wrzuciłem 300mg na pusty żołądek i 100mg sniffnąłem - rozkręcało się powoli, czuję się bardzo dobrze (mocny efekt antydepresyjny, występuje nawet po 150mg na których zostanę). Mam ochotę pogadać z kimś, najchętniej bym wyszedł ze znajomymi do jakiegoś pubu na piwko i spędził tam pół nocy. Ten lek jest zajebisty, cieszę się że patent na Lyricę wygasł i można to kupić w rozsądnej cenie. Polecam każdemu choćby spróbować - ja wiem że dzięki temu lekowi moje życie stanie się lepsze i łatwiejsze do zniesienia ^_^

O kurwa, ale się rozpisałem %-D Proszę o scalenie z powyższym postem.

2017 sty 11, 12:32 / scalono - surv

Po tym chujowstwie żaden budzik nie jest w stanie mnie obudzić, drugi dzień z rzędu kurwa zaspałem. Nie wiem o co chodzi, wie ktoś ? Potrzebny jakiś lajfhak.


PEA
Kompetentny
Kompetentny
Posty: 2294
Rejestracja: 12 maja 2014
172
50


Pregabaliny nie sniffuje się, nie podaje rektalnie ani IV, bo słabo rozpuszcza się w wodzie.

Lajfhack jest taki, żeby zmniejszyć dawki. Albo brać coś stymulującego. Pregabalina bardzo dobrze usypia. Lepiej niż benzo. ;)


kreide
Posty: 516
Rejestracja: 29 stycznia 2011
1


szkoda ze ma krotkie dzialanie ta prega , ile wg was tak dziala mni wiecej?


PEA
Kompetentny
Kompetentny
Posty: 2294
Rejestracja: 12 maja 2014
172
50


15 godzin. Po osiągnięciu stanu stacjonarnego (u mnie jakieś 5 dni), to trzyma cały czas.


JSC
Posty: 2050
Rejestracja: 04 stycznia 2012
62
189


Ile maksymalnie może trwać kuracja? Ktoś tu pisał że miesiąc za to w necie dużo jest opinii od tych którzy brali i po 2 lata i odstawienie tego opisują za gorsze niż odstawienie benzo.


tur3k
Posty: 2399
Rejestracja: 19 czerwca 2010
85
240


Fenetylamina pisze :
Lajfhack jest taki, żeby zmniejszyć dawki. Albo brać coś stymulującego. Pregabalina bardzo dobrze usypia. Lepiej niż benzo. ;)


Mam kapsy 150mg, mówisz żeby walnąć połowę kapsułki w napoju i liczyć że na drugi dzień obudzę się z pomocą budzika ? Bo nie mogę zasypiać do roboty.. wyjebać mnie nie wyjebią, ale lubię swoją robotę i ją szanuję, więc takich cyrków być nie może.


PEA
Kompetentny
Kompetentny
Posty: 2294
Rejestracja: 12 maja 2014
172
50


Tolerancja na pregabalinę rośnie szybko, jak na wszystkie gabapentoidy. Jak długo przyjmujesz pregabalinę?

150 mg to najniższa dawka, jeżeli się nie mylę, więc to dziwne, że Cię zmula.

Weź rano 75 mg i wieczorem 75 mg. I czekaj, aż tolerancja wzrośnie, Turku. :)

Posty: 290 Strona 13 z 29
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 10 uczestników Wejdź na czata

Awatarsandradobrze  Awatarmatiguzior  AwatarMondengel  Awatarvirr  AwatarDrSkacz  Awatarunknown  AwatarpasoŻyd  Awatarunknown  Awatarmochi7  AwatarAlfaBot  

Kto jest online

Obecnie tego podforum nie przegląda żaden zarejestrowany hyperrealowicz (0 gości)