Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 3607 / 1528 / 1

Był spowodowany przedawkowaniem amfetaminy. Substancja ta działa na OUN.
  • 2367 / 308 / 1

Absolutnie nie pij piwa. Daj klonika albo alpry, o ile nie wejdzie w zbyt mocna synergie z opio. Wiesz- dowalić Midasa do strzała helu to jednak puszczanie kierownicy.
Zjedz coś pożywnego! Potas magnez, nawodnienie. Ja bym nie palił bo jak widzisz spada ci ciśnienie . Wywietrz się i czekaj. Pamiętaj że benzo stricte nie normują ciśnienie ale wszystkie -lole nie są bezpieczne.
Niektórzy na przepizganie stimami żarli czosnek. Np na kanapce wyciśnięty ząbek lub dwa. Nie wiem czy sproszkowany też (i w ogóle) zadziała ale raczej nie powinien zaszkodzić. Sprobuj
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2021 przez Retrowirus, łącznie zmieniany 1 raz.

Reformę leczenia uzależnień trzeba skorelować z procesem modernizacji psychiatrii

„W Polsce jest ok. 100 tys. pacjentów uzależnionych od substancji odurzających, ale populację osób zażywających je w sposób szkodliwy szacuje się na ok. 300-400 tys.” — mówi dr n. med. Piotr Jabłoński, dyrektor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, którego pytamy również o skalę uzależnień behawioralnych, planowaną reformę systemu leczenia uzależnień oraz walkę z narkotykami nowej generacji.

MDMA łagodzi objawy ciężkiego stresu pourazowego. W połączeniu z psychoterapią

Lekarze ustalili, że połączenie tej substancji z psychoterapią doprowadziło u niektórych pacjentów do tego, że stres pourazowy całkowicie zniknął.
  • 1642 / 386 / 0

dzięki ziomuś za pomoc
  • 2367 / 308 / 1

Czosnek może brzmi śmiesznie, ale jest naturalny i dostępny. Niby jakaś inhibicję wywołuje, pamiętam z dexeleeta takie mixy.
Wiesz, jak by cię mieli hospitalizować i podawać leki to nawet coś takiego może zmienić metabolizm leków. I trzeba by to podać w wywiadzie.
Ale staraj się minimalizować dokładanie leków w takich sytuacjach. Jestem przeciwnikiem przepinania browarami, jarania blantów itp. ja jak się zbyt ostro zajebałem metkatami i aż huczało mi w glowie- własnie czegoś takiego szukałem. Aha- imbir może rozszerzać naczynia krwionośne więc ciśnienie może lekko obniżyć. Pieprz, na kanapce z pomidorem, czosnkiem i majonezem+ rumianek do popicia klona :D
Żadne cuda ale zawsze pożywne. Powodzenia!
Aha- jak się męczyłem na zjazdach z kota to pomagało mi wysikiwanie się. Po 3 dużych sikach spadał mi poziom "huku" w głowie i już było można przymknąć oko. Nie wiem czy do fety to się jakoś odnosi, ale koty szło przeszczac. Sorry za infantylnosc
  • 238 / 46 / 0

Potwierdzam z tym odsikiwaniem się do metkatynonu, pomagało jak cholera, tyle że za chwilę trzeba znowu.
  • 0 / 1 / 0

Odwodnienie (sikanie też) powoduje spadek ciśnienie, dlatego Wam lepiej było ;)
  • 238 / 46 / 0

Wydaje mi się że nawet lekko napełniony pęcherz a już na pewno pełny powodował równiez napięcie mięśni - mój najgorszy wróg przy stimach. Odsik powodował rozluznienie momentalnie.
  • 234 / 43 / 0

09 czerwca 2021smash pisze:
Odwodnienie (sikanie też) powoduje spadek ciśnienie, dlatego Wam lepiej było ;)
odwodnienie nie powoduje przypadkiem wlasnie wzrostu cisnienia?
  • 3607 / 1528 / 1

Powoduje. Zakładam, że jako "odwodnienie" gość pisał o spuszczeniu nadmiaru wody z organizmu (do poziomu właściwego), a nie odwodnienie jako stan patologiczny w którym wody brakuje i krew gęstnieje. Sikając (pisał o tym) się nie odwodnisz w żaden sposób.

Nadmiar wody, tak samo jak jej niedobór równie mocno zwiększają ciśnienie.
  • 19 / 6 / 0

Jeżeli mocz jest inny niż bezbarwny (nie licząc porannego) to mamy doczynienia z odwodnieniem, im ciemniejszy tym większym.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 2424 uczestników Wejdź na czata