Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 261 / 6 / 0

ja bym na sor z czymś takim poszedł, lepiej zmarnować czas niż ewentualnie rączkę
  • 1920 / 211 / 0

17 kwietnia 2021Pan Marcin pisze:
ja bym na sor z czymś takim poszedł, lepiej zmarnować czas niż ewentualnie rączkę
Dzis sytuacja wygląda nieco lepiej no sporo lepiej opuchlizna zeszła ból ustąpił może ruszać tą ręką i robić nią cokolwiek bez problemu .. wrazie co jakby bylo dalej coś nie tak to na sor ale co ma powiedzieć prawdę? To myślę ze potraktują go jak najgorszego cpuna i jakby mu mogli pomóc?

Konopie i marihuana medyczna. Nowy początek (wywiad)

Biznes konopny w Polsce rozwija się dynamicznie, ale przedsiębiorcy muszą uważać, by nie wejść w konflikt z prawem. W tym tygodniu w Sejmie zostały złożone projekty ustaw mające zakończyć drogę przez mękę działających w tym biznesie. Zdaniem Marzeny Łasińskiej, przedstawicielki firmy Medican Campus, to może być nowy rozdział w historii polskiego rynku, patrząc choćby na segment przemysłowy, rolniczy oraz farmaceutyczny. Jednak na całkiem bezmyślną legalizację polskie społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe – mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Marzena Łasińska, komentując projekty, które zostały złożone w Sejmie 20.04.2021 r.

Sąd apelacyjny złagodził kary za produkcję narkotyków pod Łomżą

Sąd Apelacyjny w Białymstoku nie miał wątpliwości co do działalności przestępczej związanej z produkcją narkotyków, ale uwzględnił kwestionowany przez obrońców fakt istnienia zorganizowanej grupy przestępczej. Wszystkim trzem oskarżonym zostały złagodzone kary.
  • 261 / 6 / 0

@sclero2014
Jak się poprawiło to super, to już pewnie dobrze będzie, a tak ogólnie to jak się człowiek nie przyzna to lekarz będzie miał problem z postawieniem diagnozy, także lepiej się przyznawać
  • 3 / 1 / 0

17 kwietnia 2021sclero2014 pisze:
Dzis sytuacja wygląda nieco lepiej no sporo lepiej opuchlizna zeszła ból ustąpił może ruszać tą ręką i robić nią cokolwiek bez problemu .. wrazie co jakby bylo dalej coś nie tak to na sor ale co ma powiedzieć prawdę? To myślę ze potraktują go jak najgorszego cpuna i jakby mu mogli pomóc?
Lekarz jest od ratowania a nie osądzania. Ewentualne docinki niech sobie wsadzi w /dev/null. Ściemniając lekarzowi możesz sprawić, że podejmie błędne decyzje dot. leczenia. Twój wybór.
  • 1920 / 211 / 0

@sclero2014
Jak się poprawiło to super, to już pewnie dobrze będzie, a tak ogólnie to jak się człowiek nie przyzna to lekarz będzie miał problem z postawieniem diagnozy, także lepiej się przyznawać
Tak jak pisalem widzialem sie dziaj z nim i jest lepiej znacznie lepiej niż było wczoraj więc poprawiło sie to dobry znak ? . Bo jesli by było bez zacznej zmiany to wtedy już była by tragedia .. bo jesli bedzie sie poprawiało to jest dobrze ?
  • 1920 / 211 / 0

17 kwietnia 2021Attitude pisze:
17 kwietnia 2021sclero2014 pisze:
Lekarz jest od ratowania a nie osądzania. Ewentualne docinki niech sobie wsadzi w /dev/null. Ściemniając lekarzowi możesz sprawić, że podejmie błędne decyzje dot. leczenia. Twój wybór.
Ale to nie chodzi o mnie tylko mojego znajomego pisałem o tym przecież. Ale bylem świadkiem osadzania przez lekarza ze tak powiem tego co dana osoba robi .. ale jesli jest poprawa dzis widzialem sie z nim i jest naprawdę lepiej niz bylo to wczoraj
  • 261 / 6 / 0

@sclero2014
Nikt nie da gwarancji że skoro się poprawia to już wszystko będzie dobrze, no ale jest to niewątpliwie dobry znak
  • 119 / 21 / 0

moj chlopak wzial dzis wiecej morfiny niz zazwyczaj, ma od kilku godzin nieproporcjonalnie duzy problem z wysikaniem sie, a bardzo go cisnie i po prostu okropnie cierpi. wiem ze to efekt uboczny opioidow, ale jak moge mu doraznie pomoc? zadziala nospa albo jakis inny lek do kupienia na szybko bez recepty? albo jakis szybki domowy sposob?
  • 500 / 43 / 0

06 kwietnia 2021london5 pisze:
Przeżyjesz. Uspokój się. Nic Ci nie będzie. Idź spać.
Kobiety. Emocje ponad rozsądkiem.
Ja pierdolę, po co te seksistowskie komentarze?
Myślę, że ta uwaga była zbędna i w niczym dziewczynie nie pomogła. Po takim stażu na forum, chyba powinno być Cię stać na coś bardziej elokwentnego. Schody. Po prostu schody w dół.

Sorry za offtop, ale aż mi się zagotowało.
  • 623 / 51 / 0

20 kwietnia 2021ema112 pisze:
moj chlopak wzial dzis wiecej morfiny niz zazwyczaj, ma od kilku godzin nieproporcjonalnie duzy problem z wysikaniem sie, a bardzo go cisnie i po prostu okropnie cierpi. wiem ze to efekt uboczny opioidow, ale jak moge mu doraznie pomoc? zadziala nospa albo jakis inny lek do kupienia na szybko bez recepty? albo jakis szybki domowy sposob?
Na przyszłość - w 100% sprawdzony sposób przez wielu mężczyzn ;)
Niech włoży agenta do szklanki z bardzo ciepłą wodą (jak w gorącej kąpieli) - powinno pomóc niemal natychmiast. Trust me :psycho:
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 2327 uczestników Wejdź na czata