Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 619 / 225 / 0

@arrowischemic przede wszystkim nie panikuj.
Jeżeli tak jak mówisz przyjąłeś 4cmc, i teraz czujesz się jak się czujesz, to czego się spodziewałeś biorąc?

Musisz mieć świadomość tego, że to raczej naturalna reakcja organizmu na beta ketony, masz najzwyczajniej w świecie zwałę i przeciąg w głowie.
Dobrą wiadomością jest to, że to minie i nie ma co panikować.

Przez te omamy będzie pewnie ciężko Ci zasnąć, fajnie by było gdybyś miał pod ręką jakieś delikatne chociaż benzodiazepiny, zwykły diazepam okazałby się zbawienny i pozwoliłby się wyciszyć.

Jeśli jednak nie masz obecnie skąd wyczarować, to nie pozostało nic innego jak dobrze się nawadniać, najlepiej dużo elektrolitów. Podejrzewam, że o jedzeniu możesz teraz zapomnieć, ale jak tylko poczujesz że dasz radę coś wcisnąć to to zrób.

Po prostu przeciążyłeś organizm, który teraz wymaga regeneracji. Można to osiągnąć tylko i wyłącznie przywróceniem tego co się wypłukało podczas tych dwóch dni, oraz snem. Te odgłosy będą Ci to utrudniać, włącz sobie coś pocichu w tle dla odwrócenia uwagi, uchyl okno żeby mieć dostęp do świeżego powietrza i tyle.

Pośpij w ratach, jutro będzie lepiej.
  • 91 / 4 / 0

To są omamy od braku snu przez dwa dni i stymulantów. Po dwóch dniach i stymulantach jest to częste. Benzo.

Kamienie milowe prohibicji konopnej w USA

….czyli walka o godność, wolność i sprawiedliwość, Obywatele vs Władza.

Wybory prezydenckie w USA zyskały niespodziewanego bohatera. To marihuana

Po pierwszej debacie prezydenckiej między Donaldem Trumpem a Joe Bidenem można było się spodziewać, że dalsza dyskusja będzie toczyć się wokół koronawirusa. Ale starcie szykowanych na wiceprezydentów zaskoczyło.
  • 26 / / 0

Brałem mefedron 36h temu przerobiłem jakieś 1g dzisiaj wziałem tramadol 300 mg obawiam się o zespół seratoninowy jest jakies ryzyko?
Jakie są objawy zs i czy są mocno zauwarzalne?
Co robić jak się coś pojawi?
  • 1408 / 78 / 0

Mam problem. Biorę arypiprazol w zastrzyku i zjadlem 200mg kodeiny. Mam objawy pozapiramidowe tj jak drżenie mięśni i napięte mięśnie. Nie jest to jakoś mocne, ale nigdy tak nie miałem i wolę się upewnić. Co robić? Ile to potrwa? Jest niebezpieczne?

Edit: Przeszło. Do usunięcia.
  • 31 / 4 / 0

Poleciałem znowu jak za starych, niedobrych czasów. Pregabalina 1500 mg. Minęły 3 godziny, we łbie się kręci, słowa nie potrafię sklecić, mam mętlik w głowie, milion myśli, co chwila tak jakby przysypiam.

Wiem że od tego nie zejde, ale da się ten stan jakoś wyciszyć czy cos bo jest coraz gorzej.

Kurwa jestem debilem, znowu przez to się nie wysram przez tydzień.
  • 31 / 4 / 0

Ok, zeszło.

Nie polecam.

B8n

• / / 0

Kolezanka ma problemy z oddychaniem, ciezko jej sie oddycha przez nos. Do tego ucisk w klatce, tak od 2 godzin. Nic nie cpa, wczesniej pila energetyki.

Co to moze byc? Dzwonic po karetke?
  • 59 / 2 / 0

Kurwa proszę o pomoc bo nie wiem co robić. Moja dziewczyna co nigdy nie uzywala zadnych substancji przychodzi dzis do mnie po kąpieli i mówi ze słyszała głos w głowie, który mówil jej co ma robic. Nie gadała z nim ani nic ale jest przerażona i niby wszystko ucichło już. Czuje cisnienie jakby bardzo wysokie + przeżyła dziś rano bardzo duzo stresu. Czy to juz schizofrenia? Co robic? próbuje usnąc i w niby jest juz wszysto wporządku ale wygląda na zdezorientowaną.
  • 16 / 16 / 0

Na tej podstawie nie można stwierdzić, że to schizofrenia. Schizofrenia to zespół objawów, w którym mogą wystąpić: omamy różnego rodzaju, urojenia, zmiana zachowania (wycofanie spoleczne, zamknięcie się w sobie itp.) Obserwuj ją, pytaj jak się czuje, jeżeli sytuacja się powtórzy warto skonsultować się z psychiatrą.
Omamy słuchowe mogą wystąpić w przebiegu depresji, ciężkiego stresu itd.
  • 26 / / 0

27 października 2020stupid86 pisze:
I znowu to samo, myśli S mega poziom eh
Albo sam/a pojedziesz na izbę przyjęć szpitala z oddziałem psychiatrycznym albo jak nie masz siły to dzwon na 112 i mow o silnych myślach s
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 1759 uczestników Wejdź na czata