Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 129 / 9 / 0

Dobra mija 4,5h od zarzucenia jest już myślę okej chociaż cały czas boje się o mój oddech.
Nie wiem czy iść spać czy jeszcze poczekać z 2h bo bardzo chce mi się spać a wypiłem 2 kawy mocne a puls to 80.
Kurwa czy dopiero mnie kodeina jebła w całości za dopiero 21 razem?
Nigdy tego już nie wezmę to co przeżyłem 4.5h zniechęciło mnie do wszystkich narkotyków i do zmiany swojego życia ja pierdole.
Sorry że tak wypisuje ale pomaga mi to.
  • 1527 / 453 / 0

Miksujesz dwa depresanty (alko, opio) -> spłycony oddech. Jarasz będąc już w stanie w którym się trochę niepokoisz o swoje zdrowie -> paranoja się nakręca (jakość zielska tu nie ma nic do rzeczy, parano można złapać nawet jakby ci sam Snoop Dogg podrzucał topy pod drzwi). Po opio spada cukier, po trawie chyba też (tu mogę się mylić). Czego oczekiwałeś serio? Fajnie że masz obrzydzenie do dragów i chcesz zmieniać życie, wyjdzie ci to na dobre, ale - jak kiedyś zmienisz zdanie to poczytaj dużo, bardzo dużo o tym co bierzesz, ile bierzesz, z czym łączysz i czy w razie wypadku masz jak i czym się ratować. W najgorszych wypadkach albo nie dasz rady zadzwonić po karetkę albo nie zdąży ona dojechać. Dobrze jest napisać znajomemu coś w stylu "Słuchaj ćpałem x i y, jest bardzo grubo, gdybym nie odbierał fona albo nie pisał tutaj za 20-30 minut to masz mój adres, wezwij karetkę". Dobrze by było się też pozbyć dragów z domu na taką okazję, ale dobrze przekazane wezwanie nie spowoduje że z ratownikami przybędą strażnicy teksasu gotowi ująć lokalnego El Chapo za posiadanie paczki leku na kaszel i gieta zielska. Poza tym jak nie jesteś agresywny/chamski w stosunku do ratowników to mają w dupie czy masz w domu kilo koksu czy AR-15 i karabin snajperski. Albo kradziony rower sąsiada. Nie ich działka, oni tylko ratują życia.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.
  • 129 / 9 / 0

Dobra o 10 poszedłem spać i właśnie wstalem.
No trawa obniża cukier ale opio pierwsze słyszę.
A wpisywałem w internet po 5 razy czy koda obniża cukier a wszędzie informacja że nie co jeszcze bardziej potegowalo paranoje ale fakt cukier bardzo pomogl kawy praktycznie nie czulem.
Wszystko zajebiscie bylo do czasu az tego bucha nie jeblem ostatniego.
No momentalnie ledwo wlozylem sobie pare palcy z cukrem do buzi i wszystko zaczelo ustepowac.Tylko teraz taki wykonczony jestem ze masakra.
Zrobiła mi się trauma chyba do końca zycia.
  • 1 / / 0

Cześć wszystkim! Nie mam czasu na powitanie (przepraszam z góry) związane z pierwszym postem bo mam pilną sprawę.

W skrócie: dostałam telefon- mój znajomy dostał coś na zasadzie psychozy/delirium. Pije codziennie po 8-10 piw "na lepszy sen", wiem też, że bierze jakieś stimy.
Wypił dzisiaj swoje 8 piw i wziął donosowo (nie mam wagi w oczach, ale zamówił 2gramy, wziął ok. 1 grama w ciągu 2 godzin) niezidentyfikowaną substancje (brązowa, mokra, w dotyku przypomina mokry piasek, wali jak domestos). Oczy ma wywalone jak 5 zlotych, sine palce u rąk i stóp, ciśnienie 149/102 puls 138. Skarży się, że mu zimno i wszędzie widzi pająki, panikuje. Rzucał przedmiotami w swoje wymyślone wizje. Czy jeśli pił alko w dużej ilości to mogę mu podać relanium? Mam pod ręką pół opakowania 5mg. Póki co leci kroplowka z glukoza oraz elektrolity. Temperatura ciała 35,2°C. Jest w stałym kontakcie, ale ma zwidy, słyszy ruchy tych "pajaków", drze się na całe osiedle, majaczy, gada od rzeczy. SOR czy dam radę to opanować?
Chłop 2.10m, 120kg.

Dziękuję z góry za odzew.
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2020 przez swearhope, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 16 / 1 / 0

Powiedziałabym, że SOR. Ma obniżoną temperaturę ciała a diazepam może mu temperaturę jeszcze obniżyć, bo obniży ciśnienie. Wkońcu niewiadomo co tak naprawdę wziął.
  • 9 / 3 / 0

diazepamu nie łączyć z dużymi ilościami alkoholu, to grozi depresją oddechową. Wiadomo, że czasem w mocach leci, ale to inna sytuacja.

Kroplówy super, zmierzcie jeszcze parametry za jakiś czas. Izolacja cieplna (gruby koc czy coś). Jak się nie poprawi SOR.

Gosc600000

• / / 0

nitrazepam 10 tabsow wczoraj polknalem. Jaki zajebany chodzę cały dzień. Jakbym litra wypił. Przeżyje? Będę spał chyba 2 dni ?
Scalono/Imane Anys
Tylko termin ważności tych benzo to...2013.. poza tym sram A z dupy krew leci.
  • 892 / 126 / 0

Dalej ta krew i leci ciurkiem? Jak tak to SOR, mogło Ci się coś we wnętrznościach rozwalić, choć się na tym nie znam.
No ale sam fakt lecącej ciurkiem krwi z odbytu wzywa cie na SOR.
  • 5 / / 0

Ratunku :/
Wzięłam kryształ jakiś z dupy nie wiem co... jest mi totalnie gorąco jakbym płonęła i wpadam w panikę wzięłam benzo co robić?
  • 95 / 11 / 0

Mam problem dopiero za 4 razem od spróbowania kodeiny (1 raz 60 mg, 2 raz 125 mg, 3 raz 105 mg) wziąłem 75 mg,po 6h zauważyłem że mam obrzęk ust, lekkie zaburzenia świadomości, i wykrywalne drgawki(ale nie mocne), kręci mi się lekko w głowie i się poce. Czy będzie potrzebna interwencja karetki?
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 624 uczestników Wejdź na czata