Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 134 / 8 / 0

Nie ma mnie przy typie, pisze do mnie koleżanka z drugiego końca polski. Typ wziął 3 dni temu "emke". Spalił 2 blanty, wypił energetki, grał całą noc. Podobno źródło sprawdzone. Przez dwa dni normalny, wczoraj mu odjebało. Bredzi, wykazuje agresję i autoagresję, trzęsie się, silne skurcze mięśni, opowiada o upiorach, cytuję "zesrał się i zesikikał kilka razy pod siebie. Czasami ma przebłyski trzeźwego myślenia, w czasie których mówi innym, że głos w głowie każe im ich zabić, potem znowu otumanienie i brak kontaktu
  • 854 / 93 / 0

Kwetiapina? Inne neuroleptyki? Benzo chociaż?

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Czy twarde narkotyki przejęły rap na dobre?

Coraz częściej w kawałkach słyszymy o twardych narkotykach i bynajmniej nie są to wzmianki w kontekście ostrzeżenia młodych słuchaczy przed zagrożeniami, które niosą ze sobą tego typu środki.
  • 0 / / 0

Jeden z obecnych w towarzystwie osób , wziął 6 flualprazolamow 1 mg i dalej funkcjonuje chodzi i mamrocze , jest ujebany w 3 piz** , jechać z nim na szpital , czy organizm poradzi sobie z taka ilością
  • 143 / 13 / 2

Poradzi sobie na spokojnie, wyśpi się i będzie jak nowy ;)
  • 362 / 55 / 0

12 października 2019Haze1234 pisze:
Jeden z obecnych w towarzystwie osób , wziął 6 flualprazolamow 1 mg i dalej funkcjonuje chodzi i mamrocze , jest ujebany w 3 piz** , jechać z nim na szpital , czy organizm poradzi sobie z taka ilością
jeśli nie mieszał z niczym i nie pił to nic mu się nie stanie, po prostu pośpi dłużej
  • 524 / 27 / 2

Benzo mają tendencje do wpieprzania tego na kilogramy. Spokojnie, jutro może być lekko skacowany i ogólnie słabo będzie mu się myślało + dłużej pośpi jak w/w napisane, wysoce prawdopodobna niepamięć następcza. Najważniejsze to nie mieszanie z żadnymi innymi depresantami, zwłaszcza z alkoholem lub opiatami/opioidami.
Mocna kawa z rana (tzn. z jego rana) jak najbardziej wskazana.
  • 0 / / 0

odruchy wymiotne, trzęsienie się, zacisk ciała, mrowienie w policzkach, klatki piersiowej, silny w rąk i nog, osłabienie.
nie jestem w stanie nic dodać to są najcenniejsze informacje...

Przeniesiono do wątku ogólnego spraw pilnych. taurinnn
  • 1602 / 309 / 0

ale jaki nick przekombinowany zdołałaś jednak wpisać! :D

jeśli nie masz benzo a nie przechodzi, lub jest coraz gorzej- dzwoń po pogotowie. za wiele nie pomożemy przez kabel.

pomocykurna

• / / 0

Zero alkoholu, innych leków czy narkotyków od razu mówię.
Wczoraj wieczorem 3x zolpidem, troche siedze ja z fazka a potem kolo 8h snu. To duzo snu jak dla mnie a ja wstalam jak pijana, krzywo chodze, nie mam siły, wszystko mnie ciągnie do łóżka i jest mi niedobrze.
Mam w chuj do zrobienia ale czuje ze zwymiotuje zanim cos zrobię. jakas rada czy musze po prostu isc spac
  • 519 / 263 / 2

Idź spać. 3x zolpidem, czyli 30 mg. Z okresu półtrwania 2-3 godziny we krwi masz jeszcze z 10 mg zolpidemu, czyli wystarczy żeby sprowokować te efekty.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata