Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 430 / 30 / 0

05 sierpnia 2019Pomocyterazplz pisze:
Nie wiem czy to pilne ale zleklem sie bardzo...wiec mialem ciezka noc, a od rana w robocie fizycznej lece na fecie. Wciagnalem juz ktoras kreske z kolei, usiadlem i pomyslalem ze sprawdze czy z sercem wszystko ok i.... sprawdzajac palcem puls na tetnicy bilo szybko az tu nagle..chwilowa przerwa w biciu, uderzylo, znowu szybko,i znowu na dobra sekunde - dwie nie czulem w ogole bicia. To normalne przy spidach czy raczej powod do niepokoju????? Nie ukrywam ze niezle sie wydygalem az wyplulem splywa po tej ostatniej kresce

Edit: na ta chwile jestem niezle porobiony a serce bije dosyc wolno. Czy jest mozliwosc zapasci?? Ilosc jaka przyjalem to mniej wiecej 4 setki w 7 godzin dobrego tematu
Poczytaj sobie o ektopowych uderzeniach serca.
  • 1029 / 20 / 0

Witam

Dzwonilem do kolegi ktory zapodal mix

200mg kodeiny + 5mg Xanaxu (duza tolerka) + 200mg Aviomarinu (dimenhydrynat), po czym rozlaczyl sie i nie ma z nim kontaktu. Nie odbiera nie odpisuje

Czy istnieja jakies przeciwskazania czy kolega spi snem sprawiedliwego ?

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Służby utrudniają chorym dostęp do leków. Sklepy z leczniczymi konopiami padają ofiarą nalotów

Prawie każdego dnia gdzieś w Polsce otwiera się nowy sklep konopny, oferujący produkty z kanabinolem CBD. Jeden z portali zajmujących się tematem konopi zaalarmował, że takie miejsca padają ofiarą nagonki Sanepidu i Policji.
  • 38 / 2 / 0

Jeśli martwisz się że może mieć problem to wezwij pogotowie, tyle że jak kolega śpi i ma zamknięte drzwi to zaraz przyjedzie policja i straż pożarna.

edit: nawet jeśli nie ma przeciwwskazań to mógł się np zachłysnąć. Ja poszedłbym sprawdzić albo podpytał resztę znajomych czy nie ma go z nimi na imprezie
  • 1029 / 20 / 0

nie ma z nim kontaktu. Ktos sie wypowie na temat kombinacji ?
  • 1 / / 0

Benzodiazepiny wzmacniają działanie opiatów.
  • 140 / 4 / 0

zależy od tolerancji, ale na pewno nie było to odpowiedzialne
  • 1029 / 20 / 0

Dobra kolega stracil przytomnosc i zapadl w sen -obudzil sie 8 godzin pozniej - caly czas spowolniony - zyje, dzieki za odzew !
  • 17 / 2 / 0

Pregabalina 1200mg 6h od przyjęcia.
Polozylem się do łóżka i kiedy opadają mi oczy pojawiaja się potężne zawroty głowy do momentu a mną wstrzasnie albo gdy chce sobą wstrząsnąć, bo gdybym puścił to dalej ten stan w którym są zawroty głowy to nie wiem czym by się to skończyło. teraz mam to samo gdy dłużej popatrzę się w jakiś punkt. Dodam że od tygodnia wszedłem na 900mg na dobę i dzisiaj wziąłem 1200mg pregabaliny
  • 15 / / 0

Całkowicie normalne, Szybko przejdzie,

Najgorzej że kolejnego dnia możesz mieć napady paniki i lęku. Ja tak miałem jak brałem 14x 150mg.
  • 896 / 197 / 0

Też potwierdzam że się takie coś zdarzało. Miałeś do tego jakieś dziwne jakby CEVy? Zjedź z tych dawek, ja się bawiłem w 900/d tylko parę razy, zbiłem do 300/d i nigdy więcej takich cyrków nie było.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata