Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 521 / 264 / 2

Może pseudoefedryna, jako słaby zamiennik dla fety?

Zresztą swoje musi odespać. Ile trwał poprzedni ciąg, w sensie ile godzin bez snu?
  • 9 / / 0

Nie chodzi o "zmotywowanie" tylko pomoc dla organizmu.Po tak długim czasie ćpania i tak dużym wycieńczeniu organizmu na typowym detoksie na pewno dostanie coś wspomagającego,myślałam,że znacie może coś czym mogę mu pomóc na dziś,na już

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Gry jednak nie uzależniają?

Pod koniec maja 2019 roku Światowa Organizacja Zdrowia uznała uzależnienie od gier wideo za chorobę. Decyzję akceptującą nową klasyfikację chorób, schorzeń i tak dalej przyjęto podczas 72 Światowego Zgromadzenia Zdrowia. "Dodano" 11 chorób, a efekty wchodzą w życie od 2022 roku.
  • 9 / / 0

Dwie doby bez spania.
  • 2707 / 287 / 0

15 maja 2019Indiaaanka38 pisze:
Nie chodzi o "zmotywowanie" tylko pomoc dla organizmu.Po tak długim czasie ćpania i tak dużym wycieńczeniu organizmu na typowym detoksie na pewno dostanie coś wspomagającego,myślałam,że znacie może coś czym mogę mu pomóc na dziś,na już
Możesz mu kupić gastrolit i glukozę, ewentualnie dbać o to, żeby wsuwał jakieś lekkie posiłki.
Wydaje mi się, że jako takich objawów odstawiennych w aspekcie fizycznym nie będzie po amfetaminie - chęć przyćpania i ogólny bezsens istnienia po przerwaniu ciągu to inna sprawa. Co więcej o wiele trudniejsza dlatego też napisałem, że nie ma w aptece nic takiego. Sam musi sobie z tym poradzić, ewentualnie udać się do specjalisty
@LittleQueenie i co niby da ta pseudoefedryna ? feta to nie opioid żeby schodzić z niej słabszymi substancjami z tej samej grupy
  • 521 / 264 / 2

Wiem, ale żeby chociażby nie spał tak cały czas, żeby miał jakąś substancję zastępczą. Żeby chłop funkcjonował w ogóle!
  • 9 / / 0

Dziękuję za odpisanie i Wasze rady :).Jest ok,jest szansa,może tym razem coś do przodu pójdzie :)....Na razie jemy,śpimy i pozytywne rzeczy robimy,to w sumie jedyne co mogę,sprawiać,żeby każda godzina na trzeźwo dobrze się kojarzyła.Wszystkiego dobrego dla Was !!
  • 1129 / 328 / 0

Po co ma funkcjonować? Niech odeśpi i się regeneruje. Wmuś w niego magnez, potas i inne tym podobne rzeczy. Jakaś odżywka białkowa nie zaszkodzi, łatwo przyjac taki płynny "posiłek" a białko jest ważne w regeneracji po ostrych ciągach. Jogurty i kefiry też się przydadzą, tak jak odpowiednie nawodnienie.
  • 2 / / 0

Witam

Sytuacja wygląda tak-Około 17:00 wziąłem 375 mg tramadolu,około 19:40 łyknąłem 540 mg kodeiny,i do tego o 20:00 walnąłem kilka wiader,zaczyna mną trochę telepać,nie jest to bardzo mocne ale jednak odczuwalne,nie mam niestety żadnego benzo...

Wiem że postąpiłem głupio jednak już zdarzało mi się robić takie miksy i było dobrze.
  • 2 / / 0

Warto dodać że momentami robi mi się ciemno przed oczami i trochę mi strzyka coś w głowie...
  • 7241 / 733 / 0

@Her0inek
Weź zimny prysznic to Ci zbije trochę fazę i wytrzeźwiejesz.Nie idź tylko spać bo jeszcze dostaniesz padaczki podczas snu.Czuwaj cały czas i staraj się wszystko kontrolować.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 161 uczestników Wejdź na czata