Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 1 / / 0

Co robić przy przedawkowaniu fety serce napieprza drętwienie ciała sine łapy, usta, ryj pomocy
  • 1542 / 132 / 1

Ja bym się zgłosił na pogotowie

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Przyjemne zapachy zmniejszają ochotę na zapalenie

Przyjemne zapachy, np. czekolady czy wanilii, zmniejszają chęć zapalenia i w ten sposób ułatwiają zerwanie z nałogiem.
  • 10 / / 0

Proszę o pomoc. Mam sroga banie. Czy to jest zespół serotoninowy czy tylko sobie wmawiam? Wzięłam emkę w piątek, a dziś acodin. Czuje się teraz taka wystrzelona. Nie mogę myśli normalnie sformułować. Niech ktoś obeznany się wypowie. Boje się do szpitala dzwonic.

----------------

EDIT: Już nieważne. Tak mnie zmiotło, że aż się zdziwiłam. Jest już lepiej, przynajmniej ogarniam, bo wcześniej nie wiedziałam, co się dzieje. A to tylko jedna paczka wzięta z braku laku.
Całkowita dysocjacja, poczucie bycia w innym wymiarze, a potem objawy typowe dla ZS, bez rzygania oczywiście. Pierwszy raz mnie spotkały takie przygody, na kolejne nie mam ochoty.

Scalono. taurinnn
  • 8 / / 0

Hej.Sprawa PILNA.Co mogę dostać bez recepty co pomoże na już chłopakowi na odstawce amfetaminy ( 12 lat wali ,około 1,5 roku bez przerwy ) ? W tej chwili śpi już ponad 14 godzin,może jest coś czym mogłabym Go jakoś wspomóc,gdyby przetrwał z dwa dni może zaświta mu nadzieja,że się da i będzie chciał pojechać na detoks....
  • 2678 / 226 / 0

Nie dostaniesz w aptece bez recepty niczego co "zmotywuje twojego chłopaka do odstawienia fety"
  • 428 / 191 / 2

Może pseudoefedryna, jako słaby zamiennik dla fety?

Zresztą swoje musi odespać. Ile trwał poprzedni ciąg, w sensie ile godzin bez snu?
  • 8 / / 0

Nie chodzi o "zmotywowanie" tylko pomoc dla organizmu.Po tak długim czasie ćpania i tak dużym wycieńczeniu organizmu na typowym detoksie na pewno dostanie coś wspomagającego,myślałam,że znacie może coś czym mogę mu pomóc na dziś,na już
  • 8 / / 0

Dwie doby bez spania.
  • 2678 / 226 / 0

15 maja 2019Indiaaanka38 pisze:
Nie chodzi o "zmotywowanie" tylko pomoc dla organizmu.Po tak długim czasie ćpania i tak dużym wycieńczeniu organizmu na typowym detoksie na pewno dostanie coś wspomagającego,myślałam,że znacie może coś czym mogę mu pomóc na dziś,na już
Możesz mu kupić gastrolit i glukozę, ewentualnie dbać o to, żeby wsuwał jakieś lekkie posiłki.
Wydaje mi się, że jako takich objawów odstawiennych w aspekcie fizycznym nie będzie po amfetaminie - chęć przyćpania i ogólny bezsens istnienia po przerwaniu ciągu to inna sprawa. Co więcej o wiele trudniejsza dlatego też napisałem, że nie ma w aptece nic takiego. Sam musi sobie z tym poradzić, ewentualnie udać się do specjalisty
@LittleQueenie i co niby da ta pseudoefedryna ? feta to nie opioid żeby schodzić z niej słabszymi substancjami z tej samej grupy
  • 428 / 191 / 2

Wiem, ale żeby chociażby nie spał tak cały czas, żeby miał jakąś substancję zastępczą. Żeby chłop funkcjonował w ogóle!
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 76 uczestników Wejdź na czata