Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

ZX

• 91 / 32 / 0

Wiesz co życzę żebyś się przespał, ale jak byś nie mógł to psychiatryk cie może przyjmie i załaduje ci haloperidol z zolpidemem i jeszcze coś ci zdiagnozują bo brak snu to poważny objaw który ma jakieś przyczyny
  • 261 / 2 / 0

Siedze na sorze podaja mi 2 kroplowke dostalem lęków telepie mnie czuje ze zaraz zemdleje a pomoc dla mnie zakonczy sie chyba na tylko kroplowkach tylko co mam zrobić zeby mi podali jakiws benzo zanim dostane padaki

Diagnoza to delira alkoholowo klonowa i wlasnie mnie wypisuja bez niczego padaka bedzie murowana a nic mi nie przepisza tu... co robic isc gdzies do przychodni po benzo ?

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Tragiczny finał stypy. 97 osób zmarło po wypiciu alkoholu

97 ofiar śmiertelnych. To bilans uroczystości pogrzebowych, które odbyły się w stanie Uttarakhand w Indiach. Okoliczni mieszkańcy zmarli po spożyciu nielegalnego alkoholu.
  • 238 / 32 / 0

Nie zapomnij pozwac lekarza jak juz dostaniesz padaczki. Poki co kombinuj moze u rodzinnego albo z 2giej reki chociaz jakies rolki

Gość

• / / 0

Wypuscili mnie z soru oferowali detoks ale nie moge narazie zamknąć sie na dtx bo strace prace na wypisce wpisal mi ze mam przez 4 dni brac 2 mg klona przed snem tylko ze ja nie mam juz klona została mi moze z 1 tabletka a on mi nie chcial przepisac co mam teraz zrobic objawy odstawki sa juz grube a jak pojde z ta wypiska do rodzinnego to mnie wypierdoli z gabinetu z hukiem takie kocopoly tam nawypisywali zrobili ze mnie cpuna i alkoholika co mam robic ?
  • 386 / 120 / 2

Najlepiej zagróź im tym, że cię wytrzepie, a potem ich pozwiesz. Works every time :D
  • 261 / 2 / 0

Wypuscili mnie z soru oferowali detoks ale nie moge narazie zamknąć sie na dtx bo strace prace na wypisce wpisal mi ze mam przez 4 dni brac 2 mg klona przed snem tylko ze ja nie mam juz klona została mi moze z 1 tabletka a on mi nie chcial przepisac co mam teraz zrobic objawy odstawki sa juz grube a jak pojde z ta wypiska do rodzinnego to mnie wypierdoli z gabinetu z hukiem takie kocopoly tam nawypisywali zrobili ze mnie cpuna i alkoholika co mam robic ?

Znalazlem jeszcze schowane pol mg klona i zarzucilem ale pewnie taka dawka nic nie da mam jeszcze troche olanzapiny jest sens dorzucic to dzis do klona ? Czy to zly pomysl Olanzapina ma jakies dzialanie przeciwdrgawkowe ? Pomoze jakos na odstawke ?
  • 1505 / 206 / 0

olanza przyda się do usypiania i zmniejszania szaleństwa na odstawce, ale przed drgawkami wcale nie chroni. teraz nie dorzucaj, bo bez sensu i tylko bardziej się otumanisz. w geście humanitaryzmu powinni Cię chociaż rolką czy klorazepatem nafaszerować przed wypuszczeniem z soru, ech.

a) j.w. próbuj u rodzinnego
b) guglaj: >twoje miasto< prywatny psychiatra i dzwonisz mówiąc serio jaka jest sprawa i pytając wprost, czy rolki wypisze. można też próbować u tych, co oferuję się na domowe detoksy alkoholowe... zapłacisz sporo, ale szanse powodzenia akcji bardzo wysokie.

ZX

• 91 / 32 / 0

Olanzapinę możesz wziąć w 48h od wytrzeźwienia, wtedy ryzyko padaczki jest już niskie a pomoże na delirium które przy 48h się pojawia.

Jak czujesz, że cię trzepie to nie bierz olanzapiny, bierz dopiero jak przestanie, na sen i na ogar to ci dobrze zrobi.
  • 261 / 2 / 0

Właśnie zaczęły się paralize senne wzialem 5 mg olanzapiny czekam az wejdzie i ide dalej spać, co stosowac na te paralize senne oprocz benzo bo u mnie z nimi jest na odstawce grubo potrafię mieć nawet ponad 10 paralizow sennych pod rząd jednego wieczoru i to takich grubych ze boje sie spac przez kilka dni :/
  • 261 / 2 / 0

@edit rodzinny wypisal mi hydroxyzyne %-D stwierdził że nie jest psychiatra i nie wypisze mi nic co uzaleznia. Zaczyna byc coraz grubiej a ani na sorze ani rodzinny nie chca mi pomóc

"Czasami stosuje się hydroksyzynę w leczeniu choroby lokomocyjnej oraz u osób, które mają objawy odstawienia alkoholu." Pomoze to coś?
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata