Dlaczego zażywacie kodeinę?

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 697 Strona 70 z 70
Rejestracja: 2016
  • 443 / 112 / 0

No bo to taki najtańszy drag, który dostaniesz w każdej aptece, gdy tylko przyjdzie chętka na lekkie ujebanie się. Poza tym ma ten duży plus, że nie przeszkadza w codziennych czynnościach, w tym np. jazda samochodem czy praca, a miło wycisza.
Rejestracja: 2019
  • 6 / 1 / 0

17 czerwca 2019siostrorelanium pisze:
22 maja 2019kokstajskiboks1 pisze:
Początkowo dlatego że ciężko żyć z osobą w ciągu jak sam nie grzejesz to się dostroiłem a potem już solo dla pluszu i ochrony przed złym światem ale wiadomo jak się kończą ciągi więc musiałem przerwać zabawę i walić raz na 2 miesiące a czasem i rzadziej.
A coz takiego sie stalo? Zklulo w boczku? Kupka wyszla troszku czerwona? :płacz:

Do tematu- nie zazywam kodeiny, poniewaz wypruwa flaki daje gowno-faze i glownie szkodzi a nie daje przyjemnosc z uwagi na wypelniacze. Poza tym to obciach.
Miałem na myśli że ciągi się robią coraz trudniejsze do przerwania a i tolerka skacze.

A i nie rozumiem tego że piszesz o tym że kodeina jest chujowa w temacie w którym mamy pisać czemu zażywamy. A i od kiedy narkotyki się bierze dla mody czy obciach nie obciach, jesteśmy w gimnazjum?

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Sprzedawcy marihuany znaleźli sprytny sposób na obejście zakazu reklamy. Sponsorują autostrady

Już połowa autostrad w Kolorado utrzymywana jest w czystości przez sprzedawców marihuany. Daje im to prawo wystawienia tablicy informacyjnej, na której znajduje się logo sponsora. Znaki ustawiane są przy znajdach, przy których znajdują się punkty sprzedaży.
Rejestracja: 2019
  • 140 / 18 / 0

z samotnosci,jak spiewal R.Riedel ,,bo najgorzej w zyciu to samotnym byc,,
Rejestracja: 2019
  • 140 / 18 / 0

17 czerwca 2019Cooba83 pisze:
No bo to taki najtańszy drag, który dostaniesz w każdej aptece, gdy tylko przyjdzie chętka na lekkie ujebanie się. Poza tym ma ten duży plus, że nie przeszkadza w codziennych czynnościach, w tym np. jazda samochodem czy praca, a miło wycisza.
co do reszty zgoda,ale czy on taki najtanszy to bym dyskutowal.
Rejestracja: 2014
  • 2948 / 274 / 0

Zazywam co jakis czas z nadzieja ze moze jednak zadziala, niestety nie dziala. Próbowałem thio, 3 paczki najwięcej i nic.

Jest u nas jakis syrop z kodeina?
Rejestracja: 2019
  • 140 / 18 / 0

jest thiocodin w syropie
Rejestracja: 2015
  • 231 / 42 / 0

26 marca 2020serotoninowy pisze:
Jest u nas jakis syrop z kodeina?
Jest Thio w syropie lub syrop sosnowy, nie wiadomo który gorszy; po pierwszym można się bardzo łatwo porzygać (jeszcze łatwiej, niż przy kilku paczkach Thio, a syropu colą raczej nie zapijesz), a drugi ma w chuj mało interesującej nas substancji czynnej i jakieś nie za fajne dodatki, coby nie przedawkować.

Biorę kodeinę, bo jest niesamowita. Działała zawsze tak dobrze, że aż ciężko uwierzyć. W przeliczeniu na morfinę ekwiwalentne dawki pogrzałyby mnie może pół godziny, a koda, jeśli działa (czyli w 95% przypadków), działa godzinami. No nie jakoś mocno to fakt.
Uwielbiam dostępność i legalność kodeiny. Idzie się do aptek pod domem i nie trzeba się przejmować, że nie sprzedadzą - to są takie zaufane apteki, że nawet jak nie ma Thio, to proponują Antidol bądź odwrotnie %-D I nawet to całe planowanie, w której aptece dzisiaj co kupię też mi się podoba.

Uważam, że kodeina jest świetna, lepsza od tramadolu czy nawet bupry. Stosunkowo bezpieczna, zrobić sobie krzywdę raczej trudno, chyba że sulfogównem lub parasyfem, ale jak się dobrze odfiltruje parasyf, to jest OK. Wolę kilka paczek kody, niż te niepewne ziarna makowe, gdzie to jest ruletka, czy zadziała, czy nie. Czasem owszem fajnie zadziała, ale czasem skręta nawet nie zaleczy.
Posty: 697 Strona 70 z 70
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości