Miksy - wątek ogólny

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 10 / / 0

1B LSD x2 + 3mmc + mdphp+mj
  • 3436 / 421 / 0

Jak było?

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Światem rządzi kokaina. „Zero zero zero” – recenzja książki

Istnieją dwa rodzaje bogactwa. To, które liczy pieniądze i to, które je waży. Jeśli nie posiadasz bogactwa drugiego rodzaju nie wiesz, czym naprawdę jest władza. Tego nauczyłem się od handlarzy narkotyków – tak oto rozpoczyna się wielowątkowa powieść Roberta Savianego o gęstej pajęczynie oplątującej całą kulę ziemską. Narkobiznes jest najpotężniejszą korporacją świata, a walka z nim to walka z wiatrakami – taka smutna wizja wyłania się po skończonej lekturze książki "Zero zero zero. Jak kokaina rządzi światem?".
  • 10 / / 0

Jak weszlo LSD coś pięknego gapilem się na wszystko i bylem pod wrażeniem zmian kolorów a muzyka robiła rozpierdol (pozytywny) leżałem z bananem na mordzie
  • 5 / 1 / 0

hel+ Midas
Bardzo dobrze się uzupełniają niesamowite ciepło i rozluźnienie, człowiek jest po prostu szczęśliwy

Oxy+ amfa co tu dużo mówić naprawde świetny mix ale należy pamiętać o tym by nie przesadzić z krajuwą. Miałem znajomego który próbował z klefem w 1 pompie i mówi że jeszce Lepszy

No i chyba najlepszy rodzaj mixow jaki w życiu robiłem, nazwałem go 3D (widzisz po nim też w 3D %-D ) mix 3 depresantow

U mnie najczęściej była to majka alpra i jakieś 3-4 piwa)
Stan nie do opisania wszystko jest absolutnie piękne a w odpowiedniej dawce nawet nie możesz się podnieść. Jeśli nie jest się twardym zawodnikiem naprawde odradzam. Wiadomo depresja oddechowa ale oprócz tego można udusić się wymiotami. Kiedyś prawie spadłem z rowerka w ten sposób po wypiciu pół litra czystej, 45mg midazolamu i 4mg bupry.

Z ciekawszych mixow bardzo polecam
MDMA+ mj+alkohol w odpowiednich proporcjach czuć 3 fazy w jednej, niesamowicie euforyczny mix

Co do chyba najlepszego mixu w życiu
Było to w czerwcu wziąłem 800mg kody wypiłem 60ml Mietka zjadłem stanowczo za dużo klonów potem nad jeziorem piłem piwa, kilka godzin później kiedy faza trochę zeszła wziąłem oxy jeszcze więcej Mietka, midazolam, zolpidem, mj i oczywiście alkohol. Naprawdę nie pamiętam żeby kiedykolwiek było mi lepiej w tym marnym życiu. Niestety dorzuciłem potem klonów i obudziłem się dzień później w domu bez pieniędzy ale i tak było warto %-D
  • 1194 / 172 / 0

Mój dzisiejszy mix
750 albo 900 mg pregi nie pamietam
100 mg baklofen
15 mg mirtazapina,
4 mg alpry chyba nie pamietam juz

mam cheć do gadki, lekka euforia, ogromna prospołeczność i elokwencja. Muza wchodzi jak złoto

Oczywiście nie brałem tego wszystkiego naraz tylko od rana i tak co jakiś czas dorzucałem cosik.
  • 3436 / 421 / 0

15 września 2020rooney pisze:
elokwencja.
Wiesz że Ci się to tylko wydaje? Dla osoby z którą byś rozmawiał był byś po prostu nacpanym debilem?
  • 1194 / 172 / 0

Pierdolisz kocopoły, przed chwilą doktorka powiedziała że jest zaskoczona moją znajomością leklów (tych dla brata) i ogółem nazwała mnie "cudownym bratem". Wiesz nie hejtuj bez potrzeby , to nie MDMA a nie meth wtedy owszem możę %-D miec miejsce sytuacja o jakiej mówisz. do kurwy nędzy
  • 3436 / 421 / 0

Może Ty pierdolisz kocopoly? Czemu miałbym wierzyć lekomanowi na haju? Do tego w chuj odpowiedzialnemu.
  • 1194 / 172 / 0

Heh rano wstalem i to mnie trzyma jeszcze ale nie wiem co xD wzrok mam trochę rozjechamy
  • 534 / 176 / 0

3mmc + pół pixy z 2cb?
Zarytmiałe serce nie wydoli?
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata