Najgorszy nałóg

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Jakie uzależnienie według Ciebie jest najgorsze?

3%
od Konopi Indyjskich(marihuana,haszysz)
51
13%
od nikotyny
186
40%
od Opiatów(heroina, morfina, kodeina)
592
9%
od Benzodiazepin(Xanax, Lorafen, Relanium)
131
16%
od alkoholu(piwo, wódka, denaturat)
240
13%
od amfetaminy lub Methamfetaminy
191
5%
od kokainy lub Cracku
68
1%
od Psychodelików(grzyby, LSD, LSA,)
13

Liczba głosów: 1472

• 1555 / 88 / 0

Jenkem'izm
  • 891 / 148 / 0

To nie nałóg, to choroba.

"Większość Polaków chce legalizacji marihuany"

- Nieraz w Sejmie i poza nim zdarzało mi się zapalić z politykami dżointa i to nie ja częstowałem. Walczymy o legalność konopi i wygramy. Onet rozmawia z Andrzejem Dołeckim - działaczem społecznym, prezesem społecznej inicjatywy Wolne Konopie walczącej o legalizację marihuany w Polsce.

Wisconsin chce zalegalizować marihuanę rekreacyjną

Gubernator stanu Wisconsin Tony Evers twierdzi, że jego plan budżetowy będzie zawierał propozycję legalizacji marihuany rekreacyjnej. Pomysł ten prawdopodobnie jednak zostanie zablokowany przez ustawodawcę kontrolowanego przez Republikanów.
  • 21 / 3 / 0

23 stycznia 2021random abuser pisze:
Zastanawia mnie ten słaby wynik marychy. :liść: Czy naprawdę jest tak dużo osób, które wyleczyły się z uzależnienia od konopii? Udało mi się w pewnym sensie rzucić szlugi :papieros: (bo w sumie vapuje), opio (oksykodon) :strzykawka: , stymulanty (codzienna amfa) :nos: , alko w każdej postaci :wino: , a z trawą nie jestem w stanie skończyć :alergia:
No nie powiesz mi, że postawiłbyś bucha wyżej niż np. włada, bo nie umiesz przestać palić. Może właśnie dlatego, że zioło nie rozjebało ci psychiki/życia itp. to nadal je palisz. No chyba, że jarasz w chuj lat, oporowo , codziennie po kilkanaście wiader i jesteś zajebany mułem, to wtedy może być chujowo. Skutki nałogowego jarania smaru to m.in. co najwyżej zajebana mułem głowa, nerwowość, zwiechy itp, skutki nałogowego walenia fety już znacznie gorzej.
Mi się udało rzucić prawie całkowicie zioło, co prawda niestety na rzecz walenia po klamie, ale fakt faktem, że przestałem jarać hehe.
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

Przydało by się zrobić temat gdzie mamy wyszczególnione skutki nałogowego walenia fety %-D
  • 891 / 148 / 0

Wlasnie chętnie bym się dowiedział. Wale co weekend od 2 miesięcy i na razie nie zobaczyłem żadnych skutków ubocznych. Aż sie boje bo jest za dobrze.

@vzpe
Też walisz po nocach?
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

24 stycznia 2021endother pisze:
Wlasnie chętnie bym się dowiedział. Wale co weekend od 2 miesięcy i na razie nie zobaczyłem żadnych skutków ubocznych. Aż sie boje bo jest za dobrze.

@vzpe
Też walisz po nocach?
Nigdy fety nawet nie próbowałem bo odciąga mnie to że zawsze to z czymś mieszkają...
  • 298 / 50 / 0

Po 10 latach fety dzień w dzień po prostu się kończysz :)
Tak można to opisać jednym słowem
  • 350 / 28 / 0

ok ale wciąż możesz walić np 5 dni pod rząd, 2 dni przerwy.
Jak już po kresce łapie Cię gastro i przy okazji walisz raje przed snem to chyba ten moment jak już sie jest wjebanym i tak można latami
Użytkownik nieaktywny
  • 70 / 31 / 0

Każdy nałóg jest zły, paskudny, najgorszy, ciężki, okropny itd.

Jeśli koniecznie miałabym wybierać, uważam, że alkohol to zło najgorsze. Być może dlatego, że nie znam osób ciężko wjebanych w dragi ale alkoholików widać na każdym kroku.
  • 854 / 305 / 0

@ZleSpiaca mało tego, kiedyś jakiś socjolog, spec od alkoholizmu mówił że tych jak napisałaś ,,widać na każdym kroku,, czyli meneli to jest szacunkowo jakieś 30% procent wszystkich alkoholików, a gdzie jest reszta ? często są to ludzie wysoko funkcjonujący obu płci których nie podejrzewałabyś o alkoholizm.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata