DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 402 / 39 / 0

29 marca 2020SzczeryJa pisze:
29 marca 2020nanawacin pisze:
29 marca 2020SzczeryJa pisze:

ps. jedyne co zastanawiające, rano ojciec sie pyta z kim rozmawiałem ???(ja troche wtf, pytam kiedy?) on jak to kiedy to nie wiesz? to powiedziałem, a no z kolegą gadałem. Jedyne to bylo dziwne.
może jednak trip był udany - tak bardzo, że o tym nie pamiętasz ; )
Tak, rozmyślałem o tym, ale czy jeżeli by tak bylo, to dlaczego ilekroć chodziłem do kibla sie odlać (często) to nie było efektów "nawalenia" "robowalka" jak zwał tak zwał, troszke bylo inaczej ale nic zanczącego.
nie wiem dlaczego nie było robowalka, ale prędzej uwierzyłbym w to, że dex nie upośledza u ciebie aż tak mocno (jak u innych) motoryki (ja np. jem zwykle ciężki obiad ~godzinę przed tripem i nigdy nie było nawet blisko rzygania - więc uważam, że takie aspekty fizyczne są bardzo osobnicze), niż że ponad 700 mg nie zrobiło roboty. skoro ojciec słyszał, że z kimś gadasz, to bym się tego trzymał i odczekał kilka tygodni, po czym spróbował raz jeszcze. tylko tym razem włączony dyktafon na telefonie oraz kamerka na lapku ; )
  • 90 / 7 / 0

Pownie tez widzicie roznice w dzialaniu aco i tusi to pewnie przez inne wchlanianie?? Czy jest sens rozgryzac te zelki tussi zeby bylo jak aco bo tansze?? Nie probowalem jeszcze po tussi zawsze mam bad tripa a po aco jest ok

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

700 kg kokainy ukrytej w bananach trafiło do złego portu

Agencja Kyodo informuje, że w Japonii udaremniono największy przemyt w historii. Narkotyki znajdowały się na statku, który od kilku tygodni nie wypływał z doków.
  • 1717 / 351 / 25

Kurwa wyobraziłem sobie rozgryzanie tych kapsułek Tussidexu, obiad z głowy już mam dzisiaj. Nie rozgryzaj tego pod żadnym pozorem, smak jest dużo dużo gorszy niż rozgryziony Acodin. Raz mi pękła w ustach kapsułka i cudem bełta powstrzymałem, jeszcze mi to tak nie przeszkadzało, teraz bym haftował dalej niż widzę. W ogóle robienie z tymi środkami czegokolwiek poza połykaniem jest bez sensu, dla może kilku minut szybszego wejścia nie warto jest się tak męczyć.
  • 277 / 66 / 0

Ja tam zawsze rozcinałem tussi i rozpuszczałem w wodzie żeby niepotrzebnie tylu osłonek nie jeść. Chociaż prawdę mówiąc to nadal czułem się po nich trochę struty. Mniej niż gdybym je zjadł, ale wciąż.
  • 1717 / 351 / 25

Osobiście przestałem brać Tussidex, bo zawsze miałem po nim gorszy bodyload i rzygałem mimo podkładu z Aviomarinu i imbiru. Nie myślę nawet o twoim sposobie z rozpuszczaniem w wodzie, bo do jutra nic nie zjem.
  • 402 / 39 / 0

u was też tak skoczyły ceny Acodinu? w ciągu paru tygodni parę zł do góry, a w całodobowej (duże miasto) nawet 4-5 zł drożej niż w okolicznych : (
  • 381 / 92 / 0

Ostatnio zjadlem sobie 450 mg dexu na podkladce z grejfruta i poprawilem mala kreska kety . Bardzo dobrze sie te dwa dyso lacza . Bylo i dryfowanie w kosmosie i objawienie boskie takze trip zaliczam do udanych :ręka: Od dzisiaj nie zarzucam juz aco solo , zdecydowanie lepiej uzyc go jako dodatku .
  • 148 / 27 / 0

31 marca 2020MaleCoNieCo pisze:
Pownie tez widzicie roznice w dzialaniu aco i tusi to pewnie przez inne wchlanianie?? Czy jest sens rozgryzac te zelki tussi zeby bylo jak aco bo tansze?? Nie probowalem jeszcze po tussi zawsze mam bad tripa a po aco jest ok
Stary ja Ci powiem biore to 6 lat i serio ja widzę różnicę sporą między aco a Tussi Tussidec bardzo słabo wchodzi gorzej niż acodin. Natomiast jeśli chciałbym aby tussi lepiej się przyswajał możesz zastosować się do moich rad. Ja biorę 10 kapsułek tussi i żuję je w ustach smak okropny ale to jest tak biorę mały łyk wody i staram się płukać je i wypija to wszystko oprócz tych rozgryzionych osłonek żelowych. Osłonki wypluwam do kibla ale w buzi ja 2 razy maluteńkim łyczkiem płucze te tabsy zanim je wypluje oistatecznie. Staram się używam jak najmniej wody żeby w brzuchy nie było czuć burgotania ja normalnie mam po tussi w chuj biegunkę ale jeśli zrobimię to malutką ilością wody o osłonki wypluje to jest bardzo dobrze. Smak okropny ale najlepsze jest to że faza wchodzi mi już po 10 minutach warto cierpieć ten smak ale to się bardzo szybko łąduję i najlepiej brać na całkowicie pusty żołądek żeby w nim wody i jedzenia nie było. Jeżeli ja biorę tussi zgodni z tym powyższym faza kozak szybsza od Acodinu i konkretniejsza natomiast jeśli wezme tussidex popijąc dużą ilością wody i przy tym zjadając całą tabletkę wraz z jej osłonką to mam w chuj słabą klepe i mocną biegunkę o wiele gorzej niż acodin. Dlatego zawsze na pusty żołądek i macie gryźć te gorzkie tabletki bez cierpienia nie macie fazy :zły: :zły: wypluwając te jebane osłonki a na końcu mluteńki łyczek bierzecie i ten sok z środka kapsułek połykacie gorzkie jak chuj ale zobaczycie pocierpicie z 8 minut i nagle łąduje się wam fajna bombka %-D %-D %-D

Dlatego jest sens
gryźć te tabletki do bólu do cierpienia ale klepa kozak i nie zapomnijcie wypluć osłonki bo inaczej was nie poklepie
. Pusty żołądek wbij se do łba

-cut-
to nie jest wątek o kupnie leków
F.
  • 904 / 127 / 0

Jak doszłam do zdania o żuciu tych kapsułek to musiałam przestać - zbełtać można się na samą myśl. Ci ze skłonnościami do wymiotów - nie próbujcie tego w domu.
  • 163 / 11 / 3

Próbowaliście ćwiczyć Yogę na DXM? W każdym razie polecam 🧘‍♂️
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1093 uczestników Wejdź na czata