DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 63 / 7 / 0

24 marca 2020Mondeeste pisze:
@spaze

Rozwiń swoją myśl? Pewnie chodzi o to że klonazepam się jeszcze utrzymuje?
No tak, głównie czy klon się utrzymuje
  • 469 / 50 / 0

24 marca 2020Michal12321 pisze:
Witam ostatnio zjadłem 450mg dexa. W pewnym momencie poczułem straszne mrowienie w całym ciele zrobiło mi sie bardzo gorąco i serce biło mi szybciej niż na 3-CMC albo hexenie. Przez chwile sie bałem że zejde. To normalne?
To zdarza się po DXM. To, co zaproponuję, jest dosyć niekonwencjonalne, ale do DXM polecam alkohol etylowy, najlepiej pół litra wermutu na 300 mg.

Jak trafić do więzienia za konopie włókniste - poradnik praktyczny

Uprawa i przetwórstwo konopi włóknistych są w Polsce całkowicie legalne, pod warunkiem dochowania minimum formalności i zdrowego rozsądku. Niektórym brakuje jednego i drugiego.

60 kg kokainy wyeliminowane z rynku

Dzięki współpracy CBŚP, KAS, Europolu i FIOD z Niderlandów przejęto 60 kg kokainy, która miała trafić na europejski czarny rynek. Funkcjonariusze zapobiegli przemytowi narkotyków w marcu.
  • 1591 / 333 / 25

Z taką ilością bym nie przesadzał od razu, poza tym taki mix obciąża wątrobę. Sam lubię wypić na zejściu dexa, ale po takiej ilości winiacza to bym chyba się porzygał.
  • 18 / 1 / 0

przecież to nawet nie proszenie a błaganie na kolanach o kłopoty żołądkowe XD
  • 469 / 50 / 0

To indywudualny przypadek. Nie miałem zgagi, za to alkohol rozluźnił ciało i zapobiegł atakowi paniki, bardzo prawdopodobnemu w ogóle przy braniu przeze mnie DXM.
  • 317 / 80 / 0

Swiety dex mieszac z plugawym :wino: juz chyba rozum postradaliscie !
Sam w sobie jest mysle wystarczajaco oszalamiajacy , ze nie trzeba sie dodatkowo truc w mixie . A rzygalbym juz chyba dalej niz widzial w takim zestawieniu .
  • 469 / 50 / 0

Dobre trunki mają duszę! Niejednokrotnie dane było mi przeżyć po alkoholu wręcz trip. Stany uniesienia. Romantyzm. Nie nazywać mi alkoholu plugawym proszę, jakkolwiek nie piję 26. dzień (uzależnienie).

Kwestia gustu. Jak dla mnie DXM z alkoholem to jedno z najlepszych połączeń ogólnie.
  • 358 / 31 / 0

26 marca 2020CieplaPoduszka pisze:
Swiety dex mieszac z plugawym :wino: juz chyba rozum postradaliscie !
próbowałeś w ogóle? bo ja się zgodzę z kolegą wyżej, że można nawet osiągnąć stan jak na kwasowym tripie.

z innej beczki: można sniffować acodin (oczywiście po zmienieniu go w pył)? ; ] ma to sens, czy marnowanie substancji?
  • 1591 / 333 / 25

Marnowanie substancji i pomysł masochisty. Biodostępność jeszcze gorsza, przecież to zacznie działać dopiero jak i tak spłynie do żołądka. Poza tym sam sniff podobno jest obrzydliwy i kurewsko bolesny, do tego od spływu zapewne nie da się nie porzygać. Nie wspominając o ilości prochu, jaką trzeba by wciągnąć. Lepiej zjeść normalnie. To jedyna sensowna droga podania DXM.
  • 815 / 47 / 0

Lata temu zdarzało mi sie łączyć np 900 mg DXM i alkohol to srogie loty a jak się budzilem z halucynacji to tak spocone ciuchy ze można wyciskać pot %-D do tego szczęka latała jakbym na mrozie był oczoplas i ten specyficzny oddech podejrzewam ze taki Mix wywolywal u mnie lekki ZS patrząc na objawy
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 811 uczestników Wejdź na czata