DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 9319 Strona 915 z 932
Rejestracja: 2018
  • 1595 / 333 / 25

Prze 600 mg DXM zmniejsz dawkę Aviomarinu do jednej tabletki. I tak pewnie będziesz mało pamiętać, natomiast 100 mg DMH praktycznie gwarantuje ci amnezję.
Rejestracja: 2019
  • 256 / 15 / 0

I dzięki tej jednej tabletce do dexa uzyskam takie same dojebane realistyczne cevy, oevy haluny i wszystkie te zajebiste rzeczy? Przy 600dexa nie mam żadnych oevow a co dopiero cevow. Za to przy ostatnim 300dxm250dmh się dzialo :)

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

W Chorwacji lewica składa projekt ustawy legalizującej marihuanę

W tym tygodniu w Chorwacji odbędzie się publiczna debata na temat legalizacji marihuany dla celów rekreacyjnych, a następnie odbędzie się debata w chorwackim parlamencie - zapowiada poseł Mirela Holy z Partii Socjaldemokratycznej.
Rejestracja: 2020
  • 71 / 3 / 0

DXM czyli drag z ogromnym potencjałem z armią gimnazjalistów, którzy go brali przez łatwy dostęp. Brałem lata temu i pamiętam, że to było najlepsze co jadłem. Problem z tym, że po jakimś czasie rył psychikę (przynajmniej u mnie) i na końcu po minutę traciłem kontakt ze światem (np. stałem i miałem biało w oczach i nie mogłem się ruszać z bólem serca) po czym rzuciłem to dla siebie. Ale przesadzałem z czestotliwością i nie tylko DXM brałem.
Rejestracja: 2020
  • 71 / 3 / 0

18 stycznia 2020smack pisze:
Cześć, powiedzcie mi czy jest jakiś sposób żeby zredukować "chód robota" i ogólny nieogar fizyczny po aco? Jeśli było to już poruszane to byłabym wdzięczna za link do tematu ;)
Jeżeli pytasz o to, żeby nie było przypału to polecam po prostu brać to wtedy gdy nikt nie bedzie Ciebie widział przez jakiś czas. Ja brałem na noc i rano już nie było tego tak widać.
@ZbigniewStonoga Nie pisz nagminnie posta pod postem, użyj edytowania/Imane Anys
Rejestracja: 2020
Użytkownik nieaktywny
  • 145 / 10 / 0

Jak się ma DXM do siłowni?
W sensie nie chodzi mi o wygląd itp ale czy po tripie następnego dnia będę w stanie pójść na siłkę i zapierdalać czy sobie odpuścić bo załóżmy coś może jebnąć?
W sumie różnica w wyglądzie pewnie będzie zauważalna po 1 takim zapodaniu.

Nie waliłem jakieś 7 miesięcy i to była ilość jakieś max 300-400 mg na 83kg + mj bo bez tego zawsze rzygam jak biorę deksika.
Ciekawe jak by jebło.Oczywiście standard w łóżeczku i ze słuchawkami bo to inaczej zmarnowana faza.I wtedy się lata po całym umyśle człowieka.
Rejestracja: 2015
  • 446 / 85 / 0

Chodziłem na siłkę regularnie i regularnie też w tym czasie zarzucałem DXM. Normalnie po pożądnym tripie w nocy na drugi dzień mogłem iść na siłkę a do tego afterglow mi dodawało niesamowitego kopa i motywacje.
Spadków żadnych nie było czy czegoś takiego także spoko luz. W ogóle nawet na ciągu na DXM nie zauważyłem żadnych zmian w wyglądzie czy to chudnięcie czy tycie, żadnych. Jedynie twarz była bardziej taka zaostrzona w sensie rysy twarzy
Rejestracja: 2020
  • 16 / 3 / 0

Mój kumpel wpierdalal DXM w mniejszych dawkach nawet na lekcje w liceum i kłócił się z babka od matmy, ze wszystko czego go nauczyła wogole nie przyda mu się w życiu. Ale to był gigant. Ja DXM brałem tylko na noc, słuchawki na uszy i podróż przy cevach. Raz jak wpierdolilem 120 tabletek kaszlodynu i 12 tabletek Tramalu to wyjebalo mnie z ciała i latałem po całym mieszkaniu, ale skończyło się to dla mnie bardzo zle. Podczas grupowania zacząłem rzygac, istnialo prawdopodobieństwo zakrztuszrniansie własnymi rzygami. Skończyłem pod kroplówka. Także pamiętajcie, ze nie ma co przesadzać.
Rejestracja: 2018
  • 102 / 42 / 0

@EvilDead

Zazdroszczę, że mogłeś bez spadków formy łączyć ciągi deksowe z treningami na siłowni. Mi tylko dawki maks. do 300 mg nie pogarszały wyników i wyłącznie pod warunkiem, że nie uskuteczniałem cugów.

Jak z regeneracją bajdełej? Wiadomo, że porządny reżim treningowy wymaga porządnej michy i odpowiedniej ilości snu. Wiadomo, że deks zazwyczaj utrudnia jedno i drugie. Nawet jak udawało mi się wmusić normalny posiłek to miałem wrażenie, że perystaltyka jest zaburzona, a pokarm jakby nie został do końca strawiony. Sen? Zawsze DXM miksuję z trawą, zazwyczaj dokładam też 1-2 piwka na tripie i szło usnąć bez grubszego wspomagania, ale ciężko w takim schemacie o dobry, regenerujący sen. A regularne dokładanie alko do deksowego ciągu, do tego trenowanie: to już kompletnie mi się gryzie.

Fajnie, jakbyś podał ilość i kaloryczność posiłków, a także kierat treningowy (wystarczy ogólnie: plus minus jakie obciążenia, ile ćwiczeń na wolnych ciężarach i/lub wielostawów z masą własnego ciała, ile izolacji itp).

EDIT/offtop: ale za to małe dawki difenidyny lub 3-MeO-PCP jako wspomaganie okołotreningowe to jest kurwa sztos. Lekka, bardzo naturalna w odczuciu stymulacja + skupienie level hard + wrażenie polepszonej kontroli mięśniowej + redukcja zmęczenia. Do tego można normalnie opierdalać posiłki.
Rejestracja: 2020
Użytkownik nieaktywny
  • 145 / 10 / 0

W sensie u mnie wygląd sie nie liczył chyba że przez pierwsze 3 miesiące ćwiczeń ale to chyba kazdy początkujący miał.
Teraz tylko chodzę na siłownię z nawyku,endorfin no i żeby poczuć się jak bóg.

Jutro walę całą paczke i mixuje z buszkiem.
Ciekawe jak poklepie po takiej przerwie.
Rejestracja: 2010
  • 149 / 7 / 0

Mam dwa pytania.
Czy moge bez obaw zarzucic 600 mg DXM kiedy 5 dni wczesniej bralem dawke 300mg?
I drugie. Czemu zalecane jest branie DXM w systemie 5 tabletek co 5 min. Wplywa to na intensywnosc dzialania? Zawsze bralem wszystkie tabletki na raz .
Posty: 9319 Strona 915 z 932
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość