DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 9349 Strona 912 z 935
Rejestracja: 2010
  • 651 / 63 / 22

Drugi raz w życiu zaliczyłem bad tripa... A mam na koncie ponad 200 udanych jazd. Pierwszy był dziwaczny i krótki - miałem wrażenie, że poprzez czubek głowy wdziera mi się złowroga, piłokształtna energia, ale po kilkunastu minutach zasnąłem. Za to parę dni temu po spożyciu 600 mg z sokiem grejpfrutowym i czosnkiem miałem koszmarek... Na początku faza była zajefajna, klarowna i "oświeceniowa", a z czasem mój umysł zaczął spadać w "niższe światy". Stan ducha nieuchronnie pogrążał się w coraz to bardziej przykrych klimatach. Wylazło ze mnie całe syfostwo jakie w życiu popełniłem oraz narastał paniczny lęk, że tak już zostanie i pójdę jako wylękniony kretyn do domu opieki społecznej... Dużo by opisywać co przeszedłem, np. siedząc na sedesie miałem lękowe odczucie, że muszla zaraz pęknie i wedrze mi się w ciało. I różniaste przykre jazdy. W splocie słonecznym pulsowało coś strachliwie i nierytmicznie jakby był tam jakiś ptak. Nabrałem teraz respektu przed deksem i prędko go nie zapodam, a jeśli już to z przeciwlękowym opipramolem i hydroksyzyną. Mam nadzieję, że syfy wyszły ze mnie, a nie weszły i że było to oczyszczające doświadczenie.
Rejestracja: 2019
  • 573 / 49 / 0

Dobra w sobotę wrzucam 300dexa i 250 dimenhydrynatu. A w jakiej kolejności? Równocześnie? , pierw avio? czy po dexie? , wtedy ile przed/po?

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Masakra na plantacji marihuany. Jest wiele ofiar

Siedem osób zginęło w strzelaninie, do której doszło na nielegalnej plantacji konopi indyjskich w amerykańskim stanie Kalifornia. Policja przekazała, że sprawca bądź sprawcy są na wolności.
Rejestracja: 2015
  • 584 / 123 / 0

@Codeine420

Całość Aviomarinu na 45-60 minut przed deksem.
Rejestracja: 2019
  • 573 / 49 / 0

Wtedy zabangla jak trza? :D ahhhh liczę na cevy i oevy bo sam dex to przy 600mg chuj a a nie cevy i oevy daje :P

@EvilDead W sumie logiczne.Dzieciaczki avio muszą przyjąć godzinę przed podróżą, też tak uczynię :korposzczur: :korposzczur:
Rejestracja: 2019
  • 205 / 12 / 3

@Codeine420 komu daje temu daje ja tam po 600mg samego dexa miałem w chuj mocno cevy na peaku nawet oevy i prawie totalne oderwanie od ciała tyle że to niestety bad trip był
Rejestracja: 2019
  • 573 / 49 / 0

Wydawało mi się że nie muszę dodawać, że w moim przypadku. Tego właśnie wam zazdroszczę tych cevow/oevow po dexie u mnie przy 300-600 nic z takich rzeczy. dexa oczywiście bardzo bardzo lubię ale powyższych rzeczy mi nie zapewnia. Więc na najbliższym zaplanowanym tripie 300dexa + 250 DMH liczę na jakieś wzorki kolorki i inne fajne chuje muje :D
Rejestracja: 2019
  • 205 / 12 / 3

Spoko ja natomiast wam zazdroszczę że wam tak ciśnienie nie skacze jak pojebane na dexie.
Np. po 400mg do peaka mam puls 154 a po 600mg 170 XD
Rejestracja: 2020
  • 3 / / 0

13 stycznia 2020Zielona24 pisze:
Kilka pytanek z mojej strony:

1. Mogli byście opisać mi swoje tripy? Najlepiej przy pierwszym razie. Mam wrażenie, że DXM działa na mnie w bardzo specyficzny sposób. Z opowiadań znajomych wygląda to całkiem inaczej niż u mnie. Jestem też ciekawa jak to było w Waszym przypadku. Fajnie jak byście dodali co i w jakich dawkach zażyliście.

2. Po ilu godzinach Wam wchodzi? W moim przypadku aco wchodził dosyć szybko a tussi ładował się dobre 3-4h.

3. Mixował ktoś z benzy lub ecstasy?(i czy wg taki mix jest możliwy)
1. Cudowny, magiczny pierwszy lot na 450 mg (5 g/kg) - na czczo dwa grejpfruty ok. 4h przed zażyciem, po zażyciu od razu słuchawki na uszy i po ok. 30 minutach pojawiły się pierwsze efekty - charakterystyczne uczucie „pływania” przy poruszaniu głową i chód robota. Leżałem w ciemnym pokoju, ani trochę światła nie wpadało z zewnątrz, na początku przy otwartych oczach miałem wizualizacje: kręcące się elementy przypominające dzwonki, przeróżne inne, które trudno opisać słowami... Najlepsze przyszło, jak leżałem i słuchałem sobie lo-fi beattape'u z SoundClouda - przy otwartych oczach patrząc się w sufit w totalnej ciemności obraz nagle stawał się jeszcze ciemniejszy, czułem się, jakby jakaś totalna czerń zalewała moje oczy, jakkolwiek to brzmi. ^^ I gdy obraz się ściemniał czułem, jak lecę sobie przez wielką przestrzeń, mijam różne planety, tego naprawdę nie idzie opisać słowami. Kluczowa jest tu moim zdaniem muzyka, chwilami wstawałem tylko po to, by tańczyć, czułem się fantastycznie i baunsowałem po całym domu. :mniam:
2. Po zażyciu ostatnich 5 tabletek (jadłem seriami 5 tabletek - 5 minut przerwy) efekty przyszły po jakichś 30 minutach. Skończyłem brać o 15:55, a szczyt był tak między 17:10 a 18:45, bardzo wolno leciał mi czas wtedy, czułem, że trip trwa długo, minęło 15 minut, a ja byłem pewien, że jakieś 2-3 godziny.
3. Nie wypowiem się, nie mieszałem z niczym, tylko podbijałem grejpfrutem.

Co sądzicie, warto próbować wyższych dawek? Myślałem o 900 mg (w moim przypadku to byłoby 10 g/kg), więc prawdopodobnie III plateau. Czego mogę się spodziewać?
Rejestracja: 2011
  • 493 / 83 / 0

Skoro po 450mg było tak dobrze jak opisujesz to ja bym się nie rzucał od razu na 900mg, to bardzo duży przeskok jeśli chodzi o dawkę. Jak chcesz zwiększać to spróbuj może 600mg.
Rejestracja: 2016
  • 1319 / 118 / 0

Yerba Mate zbija dexa. Poważnie.

Yerba Mate zbija faze

Później ubiorę wszystko w słowa
Posty: 9349 Strona 912 z 935
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1503 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości