DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 1370 / 259 / 16

DXM jest SRI, więc nawet małe/mikro dawki bardzo dobrze wzmacniają zioło. Kiedyś lubiłem do trawy wypić pare piwek, teraz wolę wrzucić 75 - 90 mg godzinę przed jaraniem i faza jest dużo przyjemniejsza, zarówno na ciele jak i na umyśle. Piwko wtedy tylko 1-2, najlepiej jakieś kraftowe. Do dużych dawek DXM dopalenie nawet odrobiny marihuany to już w ogóle bajka. THC dodaje fajną psychodelę i niesamowicie podbija CEVy.
  • 509 / 40 / 0

jak dla mnie to 150 mg to absolutny miminum mniej to juz nie ma sensu chyba by wzmacniac ziolo.Ale to juz bardziej mix lekki niz wzmacnianie.Ponizej 100mg to i tak pewnie cos juz zmienia ale lepiej to juz poczuc jak juz sie je i 150mg.1 piwo tez by bylo dobre do tego mixu nawet .Az bym ten listek co zostal dojadl xd do jarania ale zrobie to za 1-2 tyg.

Na "wojnie z narkotykami"

Od ich zażywania umiera tysiące ludzi. Budzą silny sprzeciw osób o konserwatywnych poglądach. Równocześnie badania pokazują, że psychodeliki pomagają w leczeniu depresji, PSD, uzależnień i lęku związanego ze śmiercią. W książce o przewrotnym tytule: "Czy psychodeliki uratują świat?" Maciej Lorenc o narkotykach rozmawia z ekspertami.

Drug Dealer Simulator – były dealer konsultantem merytoryczn

Twórcy Drug Dealer Simulator traktują swoje dzieło bardzo poważnie. Chcąc możliwie najwierniej odwzorować realia życia dealera, zaprosili do współpracy byłego handlarza narkotykami.
  • 1370 / 259 / 16

Nawet małe dawki pozytywnie wzmacniają marihuanową fazę. Przy niskiej tolerancji 150 mg i gram zioła to już praktycznie pełnoprawny trip, sam takiego zaliczyłem na początku przygody z DXM, CEVy wtedy były fantastyczne. Jak chcę się zjarać i nie czuć za bardzo DXM, to wtedy biorę 90 - 150 mg. Jak chcę czuć wyraźnie DXM i ewentualnie załapać się na CEVy, to wtedy walę już 300 mg. Przy większych dawkach nie piję już piwa, gdyż nawet najlepsze krafty na dexie nie smakują tak dobrze jak po samym ziole. Zauważyłem też, że dodatek małej ilości DXM niweluje gastro, czasem i do zera. Przy 150 mg nie miałem ochoty na nic, piłem tylko dużo wody.
  • 509 / 40 / 0

Ja tylko jak przypale trawe po zarzuceniu to czuje efekty tego DXM takto DXM solo to praktycznie nic moze subtelnie cos tam.Z trawa to i 150mg robi robote ale i tak owiele mocniej czuje dzialanie trawy,chyba ze przy 300 mg sie przypali to tak 50/50 czuc.tylko 2 tripy na DXM solo byly ok a reszta to byly strata $ bo paka 13zl a nic nie dzialalo.
  • 514 / 42 / 0

I tak najlepsze są dziewiećsetki (tylko dla grubasów) Faza podchodzaca pod ketamine, oczy, tripy i robot.
  • 445 / 84 / 0

Jeszcze kilka dni i zaczynam ciąg na deksie, mam zamiar cały grudzień polecieć na dużych dawkach ale w sposobie dorzucania czyli tak 300 mg a po 1 lub 1,5 godziny 600mg a czasem taki bardziej hardcore i 450 + 750 i tak przez cały miesiąc i oczywiście czasem dorzuce do tego czosnek albo grejpfrut albo to i to. Myślę też nad tym żeby kupić se piątke palenia i czasami sobie dopalić na peaku. Już nie mogę się doczekać, oczywiście postaram się zdawać relacje jak się trzymam i jak to wszystko idzie.
  • 618 / 59 / 22

Miesiąc na deksiwie? Mam ponad 20-to letni staż, a nigdy ciągów nie robiłem - może parę razy zdarzyło się 2 razy pod rząd. Uważaj, bo legendarny Nagniot w końcu musiał się leczyć psychiatrycznie i haloperidol brał. Przestrzegał przed ciągami. Ale nie chcę cię straszyć - jak załapiesz pierwsze krzywe fazy, to sobie zrób choć 3-4 dni przerwy. Zioła sumarycznie nie lubię i nie łączę z DXM. Jakoś mi nie pasi do klarowności deksa. Ale ogólnie przejarany jestem i za dużo w życiu wypaliłem...
  • 72 / / 0

czesc. Mam w planie DXM na sylwka. Mysle ze do konca grudnia nie ogarne niczego ciekawszego, a jakos sie musze upodlic. Czy sa jeszcze w sprzedazy tussidex, te wielkie piekne czerwone kapsulki, 450 mg w pudelku? Jesli nie to o co mam poprosic aptekarza?
BTW jest ten problem, ze biore sertraline, 20mg na dzien, ale pamietam jakies 3 lata temu, bralem 300 mg DXM na ssri i nic mi sie nie stalo. Tym razem tez napewno nie wezme wiecej niz 300-450 mg
  • 1370 / 259 / 16

Obecnie zarówno Acodin i Tussidex zawierają 300 mg DXM, a nie 450 mg. Branie DXM na SSRI to wysokie ryzyko zespołu serotoninowego. Albo się leczysz albo ćpasz. Ja bym na Twoim miejscu odpuścił.
  • 509 / 40 / 0

wgl jakie sie ma zrenice po DXM ?
pomniejszone powiekszone czy raczej normalne ?
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 427 uczestników Wejdź na czata