DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 235 / 6 / 0

S&S, nie kłaść się do łóżka, zmniejszyć dawkę, brać o innej porze
miksowanie ze stimami to ryzykowne rozwiązanie
  • 693 / 75 / 0

08 listopada 2018Nick12 pisze:
Spróbuj wrzucić rano po dobrze przespanej nocy.
Lub miksuj. Zamiast stimow polecam sativy albo psychodeliki.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Odurzeni narkotykami kierowcy nową zmorą na drogach

W ciągu trzech lat liczba kierowców złapanych na prowadzeniu po narkotykach wzrosła o ponad 50 proc., osiągając w 2017 r. poziom ponad 1,5 tys. osób – wynika z danych Komendy Głównej Policji.
  • 2810 / 125 / 0

08 listopada 2018Nick12 pisze:
Moze macie jakieś sposoby zeby zeby tego uniknąć?
A może...
B
X
M
!!!
  • 838 / 66 / 0

Samemu w nawiedzonym szpitalu! Albo innym pojebanym s&s.
Zamiast cipacza polecam miks z Aviomarinem, bo pewnie jednak mniej toksyczne połączenie, ale jednak trochę inne.
  • 2810 / 125 / 0

Dla mnie avio to badziew. Są tylko dwa delirianty które uznaję do mixu z DXM i w ogóle: benzydamina i oxybutynina.
  • 693 / 75 / 0

No tak, na problemy z sennościa po DXM najlepsze będzie dorzucenie dmh :)))
  • 838 / 66 / 0

Nie wiem jak na problemy z sennością, ale mi chodziło o normalny miks w stylu BXM tylko mniej szkodliwy. Jednak cipacz jest ciężki dla organizmu pewnie głównie przez sól, może gdyby kupić czystą benzydamine gdzieś w czeluściach internetu to nie byłaby tak szkodliwa. Mimo wszystko jest też bardzo mocnym stymulantem więc na logikę mieszanie tego nie jest zdrowe.

Tu opisałem mój miks dmh z DXM:
post2949822.html#p2949822
  • 274 / 32 / 0

Jeśli się zrobi ekstrakcje tantum rosa - to nawet najbardziej spierdolona ekstrakcja pozostawia max 1-3gr soli a dziennie zapotrzebowanie to 3,5-4,5gr dla doroslego człowieka więc teoretycznie nawet jeśli ktoś trochę spierdoli ten proces to i tak nie będzie sobie psuł zdrowia bardziej niż jedząc te 4 gramy soli w daniach na codzień
  • 693 / 75 / 0

Plus ekstrakcja benzy z rosy jest chyba najprostszą możliwą. Trzeba się cholernie postarać,żeby to spierdolic.

Sama benza nie jest najprzyjemniejsza dla organizmu. Eufemistycznie mówiąc.
  • 1412 / 99 / 1

pierdolicie, sol solą, a sama benzydamina? co?
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata