Heroina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 442 / 54 / 0

Uzylem ostatecznie folii, no i jako first time to sie mozna powiedziec ze zawiodlem.
W jeden dzien przerobilem cwiare i tylko raz zdarzylo mi sie przymknac oczy ze prawie zasnalem, a tak oprocz tego reszta dnia jakbym byl wygrzany leciutko w tle. Dzisiaj chce troche puknac iv i zobaczymy jak to bedzie.

----------------------------------

edit: niech moze jakis doswiadczony w iv opiowrak mi wytlumaczy co robie zle. Od pewnego czasu (czyli ostatni raz w grudniu), zauwazylem ze zaciagalem gesta, ciemna krew do kontrolki, niby wszystko ok a gdy popycham tlok i chce wtloczyc to jest opor i czuje bol - idzie pod skore. ?? Mialem identycznie i troche kropel mi sie roztworu helu dostalo pod skore, pieklo jak cholera. Dopiero za drugim razem pare cm obok musialem sie wbic zeby poszlo.

Scalono - taurinnn
  • 2197 / 689 / 0

Najprostsza odpowiedź: wypadasz z żyły luzując stazę. Możesz też zmienić miejsce wkłucia.

Marihuana w ciąży a autyzm dziecka? Najnowsze badania pokazują niepokojący związek

Zażywanie marihuany przez kobietę będącą w ciąży może zwiększać ryzyko rozwoju autyzmu u dziecka – wynika z najnowszych badań. Autorzy analizy podkreślają, że to największe badania nad wpływem marihuany na płód, jakie kiedykolwiek przeprowadzono.
  • 527 / 40 / 0

Lub to od kwasku czasem boli tak chamsko lapa jak nie w ten kabel poleci ale wystarczyło troche podac i po chwili juz nic nie czuć.czesto tez bolało jak dodaawalem koki do browna .A o pomyce nie było mowy centralnie wbita igla w kabel
  • 584 / 116 / 0

najczęściej wypada się z żyły (według mnie) właśnie zaciągając tłok, krew ma sama trafić w kontrolkę, jak już tam jest znaczy jesteś w żyle, nie trzeba tego sprawdzać, jak zaczniesz sprawdzać to wyskoczysz, druga opcja to właśnie luzowanie stazy, mi sie nie zdarza, bo nie używam, dlatego to dla mnie druga opcja
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2020 przez 3ldritch, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2197 / 689 / 0

Gdyby chodziło o sam kwasek nie było by oporu przy podaniu. Ale jak piecze pod skórą mocno to fakt że jest kwachu za dużo, parę razy mi się trafiło że coś tam resztka pod skóre poszła ale nie bolało jakoś, jedynie zostawał taki jakby "siniak" na parę dni góra.
  • 442 / 54 / 0

stazy nie uzywam niestety
a krew jak mi sama wplynie do kontrolki to jest loteria. Zawsze odciagam i staram sie to ostroznie robic. No coz, przynajmniej sobie przypomnialem dlaczego rzucilem iv :) to nie dla mnie. Mam za slabe baty i chujowe
Użytkownik nieaktywny
  • 1933 / 305 / 0

robisz to źle. Na forum znajdziesz wszelkie informacje nt. iniekcji
  • 314 / 72 / 0

Z iv-kami jest tak, ze to jest kwestia praktyki. Nawet ze słabym okablowaniem da radę się nauczyć w które żyły najlepiej trafiać i jak to dokładnie robic. Jestem tego całkiem dobrym przykładem, bo żyły mam bardzo cienkie i słabe, dodatkowo niedociśnienie, co sprawia, że krew slabo napływa do kontrolki. A w ciągu wychodzilo mi to całkiem nieźle i raczej trafiałam za pierwszym razem, oczywiście zawsze trafi sie gorszy dzień, gdzie człowiek siedzi pół godziny i usiłuje się wbić, bo kable nagle odmówily posłuszeństwa.
Doczytaj w wątku o iniekcjach i po prostu próbuj, niektóre rzeczy trzeba wypracować.
  • 11 / / 0

Wlasnie glownie dla tego przy 15 letnim starzu nigdy nie odwarzylem sie strzelac, zawsze palone... juz i tak wystarczajaco zpierdolilem sobie zycie, nie widze powodu by isc krok dalej...
  • 51 / 8 / 0

Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 1474 uczestników Wejdź na czata