Heroina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 7616 / 952 / 0

19 listopada 2019Marcins96 pisze:
Jestem na szczycie...
Wyrazy uznania - mało kto potrafi się tak w życiu ustawić.
Użytkownik zbanowany
  • 183 / 17 / 0

Nie wiem czy napisałeś to z ironią czy nie, ciężkie jest to do oceny w tym momencie

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

MZ: Projekt rozporządzenia z zakresu świadczeń opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień

Do konsultacji publicznych przekazano projekt rozporządzenia ministra zdrowia z 30 września br., zmieniający rozporządzenie w sprawie szczegółowych kryteriów wyboru ofert w postępowaniu w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.
Użytkownik zbanowany
  • 139 / 19 / 0

Moim zdaniem łatwo ocenić że jesteś no-lifem shitpostującym wątki na tym forum jakimiś wytworami twojej wyobraźni. W dodatku piszesz jak osoba ze schizofrenią, bez obrazy.
P.s. już ktoś to zauważył (masz prawo tego nie dostrzegać, jeśli faktycznie żyjesz w krainie jednorożców Xd).

• 1506 / 209 / 0

Marcinie, mnie nie musi wychodzić poniżanie Twojej osoby, bo sam już to zrobiłeś. Pieprzysz takie żenujące rzeczy, że nawet płakać ani śmiać się nie chce. I teraz każdy, kto to czyta i tak ma Cię za cwaniaka po podstawówce, który ma się za pana życia i śmieci, bo ma przerost ego i wydaje mu się, że jest wspanialszy, niż ktokolwiek inny, a za hajs kupi wszystko. Wszystko. Sam się poniżyłeś swoimi pierdołami osoby chorej psychicznie. Poważnie chorej i cofniętej. Twoje wypowiedzi to zapewnianie samego sobie o swojej zajebistości a la 15-latek, który marzy o "zajebistej dupie i super furze". W rzeczywistości jesteś mitomańskim zerem, a nawet, jeśli nie, to nikogo tutaj to nie obchodzi.
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2019 przez Hexe, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 312 / 17 / 0

13 listopada 2019Marcins96 pisze:
śr lis 13, 2019 3:31 pm
Proszę o pomoc. Jestem w ciągu na kodeinie, potem na morfinie od ponad roku. Chce zejść z tego kurestwa
Jak zacząć? Iść do lekarza od uzależnień i on wyśle mnie na program na metadonie albo buprze?
01 października 2019Marcins96 pisze:
wt paź 01, 2019 2:44 pm
Panowie mam pewien problem (ale nie z kodeiną bo ją kocham to najpiękniejsza substancja jaką poznałem) . Mianowicie napierdalam kode od jakiś 2.5 miesiąca […]
Marcin, jesteś skrzywdzonym ćpunem mitomanem, już się powoli gubisz w tym co piszesz. Gadasz ciągle o hajsie - tak, jest ważny, dupeczki, samochody też. Pogubisz się prędzej czy później, moralniaki, wyrzuty sumienia, kombinowanie - w końcu cie wykończy. Podziwiam że firme prowadzisz w takim stanie, ale wiadomo nie od dziś, że dla ćpuna i alkoholika najważniejsza jest praca - byleby była kasa na ćpanie.

Jeśli myślisz ze podejmujesz same dobre decyzje naćpany, to kiedyś wytrzeźwiej. Spojrzysz wtedy na to inaczej. Inna kwestia że jesteś po prostu patuskiem, zraniły cie dwie baby i do końca życia chcesz walić opiaty. Skrzywdzony mały chłopiec, aż strach pomyśleć, co się stanie jak kiedyś po jeździe tą audicą trafisz do aresztu, bez tych wszystkich dragów.

Aż smiesznie się czyta to co piszesz. Zachowujesz się jak student po wyprowadzce od rodziców do innego miasta. "Haj lajf"

lol

• 2617 / 241 / 0

@Hexe

kiedys chyba widzialem jakis komentarz, ktory wlasnie mowil o chyba jakims niedokrwieniu? czy coś i że to od walenia w tętnice

Heksia a ty dalej bierzesz? Kiedys pisalas, ze rzucasz to w cholerę?
Wrocilas czy nigdy nie rzuciłaś? %-D
  • 1506 / 209 / 0

@lol, rzucałam w jakimś 2015 czy 2016 roku, a później od chyba 2017 znowu w cugu. Ja "rzucam" za każdym razem, gdy mnie skręt dopadnie. Ale teraz chyba od nowego roku postaram się naprawdę pożegnać się na naprawdę długi czas z opio, na tyle, na ile wyjdzie.

lol

• 2617 / 241 / 0

19 listopada 2019Hexe pisze:
Ja "rzucam" za każdym razem, gdy mnie skręt dopadnie.

Myslalem, ze kiedy cię skret dopada to wtedy sie nie rzuca.
Ja mam nieco inną strategię, tzn. "rzucam" w ten sposob, ze sobie mowię "w porząsiu, ale skoro już mam rzucać to jeszcze raz na pożegnanie porządnie sobie przyjebię" %-D

Truth hurts...
ale tak bardziej serio to bywalo tez tak, ze odstawka z musu, pierwsze dwie doby myslisz sobie "noł łej", ale po trzecim czwartym czlowiek zaczyna czuc dume i ochota na wzięcie się mocno zmniejsza...

kilka razy wytrzymalem wlasnie ten najgorszy okres, a potem bralem wcale nie dlatego, ze czulem jakąś wielką ochotę tylko z tylu ta mysl, ze po paru dniach lepiej poklepie. a jak juz sie raz przywali to czesto sie okazuje, ze po przerwie slabiej zdzialalo, nastepnego dnia znowu dla poprawki itd.
takich zamrnowanych odstawek najbardziej szkoda
  • 379 / 28 / 0

Te tzw. Profesorki to zbudowały świat ktory istnieje - zaprojektowaly ten mega samochod drogi i wszystko co otacza nas do okoła.
W kwestii napuchnietych dłoni to maja to tylko osoby ktore stukaja po dłoniach. Nie znam nikogo kto puka czy to w rece czy w pachwine czy palacego hel zeby mial popuchniete dłonie.
  • 84 / 8 / 0

Obrzęki, zastój żylny - upraszczając: krew ma trudność z powrotem drogą zakatowanych żył ze zrostami, tak jak pisze Przedmówca - u podających w tamte okolice, jak u popularnej- przez chwilę- "upadłej gwiazdy" tego forum i yt. A na mitomańskie opowieści szkoda zważać, a co dopiero odpowiadać - zaśmiecają tylko ten wątek. Czy oprócz miłej Hexe są jeszcze heleniarze wracający do M. z przyjemności, czy helena, jako silniejsza, wyparła nawet myśl o Mai?
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 119 uczestników Wejdź na czata