Heroina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 494 / 53 / 0

12 września 2019n23 pisze:
Z tego co czytałem wiele ludzi ma problem z gonieniem kropli na foli, a co myślicie żeby do tego meth pipe użyć nada się ?
Palenie w żarówce i meth pipe to strata materiału .Temat ten był już poruszany na forum x razy. Palę od lat i najlepsza jest w miarę gruba folia aluminiowa i dobra zapalniczka,do zestawu fifka albo rurka jakaś do wciągania oparów wapowanej heleny.
  • 1371 / 175 / 0

Widziałam, jak gość to robił przez banknot w sumie nawet. %-D Ale z tego, co wiem, to coś tam się osadza na tym szkle, tutaj akurat jak w kwestii zielska, i może to być ratujące dupę na skręcie. Czy się mylę?

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.
  • 3291 / 300 / 0

Takw palona ma inny profil działania? Bo np. Iv a podskòrnie dziala inaczej , pomijając rozmyte wejście, brak jebnięcia.
  • 494 / 53 / 0

Po paleniu helu można opalać lufkę czy rurkę z aluminium (ja najczęściej takiej używam ),często robię rurkę z tego co mam pod ręką akurat ,jakoś z banknotu nigdy nie robiłem ,pewnie gdybym nie miał wyjścia to bym i przez banknot wciągał dym.Palona Hela nie ma wejścia jak przy ifauce,działać zaczyna po 5-10 dymkach ,główne działanie jest takie jak przy innych drogach podania. Oczywiście palenie jest mniej ekonomiczne od iv.
  • 1371 / 175 / 0

To działanie zależy od stażu wjebania. Mój pierwszy raz z paloną Helą był wtedy, kiedy waliłam dawki 100 mg majki na strzała po 2-3 razy dziennie i helen zadziałała za chyba drugą inhalacją. wtedy już na pewno czułam, że się dzieje. :)
  • 825 / 20 / 0

12 września 2019Hexe pisze:
Widziałam, jak gość to robił przez banknot w sumie nawet. %-D Ale z tego, co wiem, to coś tam się osadza na tym szkle, tutaj akurat jak w kwestii zielska, i może to być ratujące dupę na skręcie. Czy się mylę?
Ja mam lufke szklaną, po jakimś czasie delikatnie ją podgrzewam i spływa mi na srebro solidna kropla. :mniam:
  • 301 / 13 / 0

Ziomek ty w tym dziale nie wierze tylko nie probuj gotowac

-------------------

Moge dac octu do hery rozpusci mi sie

Scalono. taurinnn
  • 1060 / 282 / 0

Tak, przynajmniej teoretycznie powinna.
  • 1893 / 332 / 154

15 września 2019oxy77 pisze:
Moge dac octu do hery rozpusci mi sie
Tak, powinna się rozpuścić bez problemu.
  • 1371 / 175 / 0

15 września 2019czajnikof pisze:
12 września 2019Hexe pisze:
Ja mam lufke szklaną, po jakimś czasie delikatnie ją podgrzewam i spływa mi na srebro solidna kropla. :mniam:
O, generalnie podejrzewałam, jak to działa, ale myślałam, że jednak tutaj bardziej jak z zielskiem jest, nie wiedziałam, że gdy się opala lufę po helu, to się czeka, aż ta kropla skapnie i ją się "opala" od nowa. Myślałam, że ogrzewa się lufę i z niej bezpośrednio ciągnie. Dobrze wiedzieć, dzięki. ;)

Tak, ocet się nada, tylko bez przesady z ilością, bo zadziała tak, jak za duża ilość kwasku, czyli i będzie piekło kurewsko w kabel, i będzie "mniej heroiny w heroinie". %-D Jakkolwiek to brzmi. Odsyłam do filmiku o ilości kwasku dodawanego do heroiny, który gdzieś tu kiedyś dodawała Jamedris. Re-postuję tutaj. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=e_hlxbW1v20
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata