Heroina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 824 / 20 / 0

@Hexe właśnie z drugiego źródła wczoraj ledwo poczułem, a zwykle było dobrze. Co , może sobie tolerke zjebałem już? A jeszcze trzy mam, nie wyrzuce przecież.
  • 1355 / 173 / 0

@czajnikof, jeśli to jest mieszane z (jakimś) fentem... JEŚLI jest, to pewnie, że sobie tolerkę rozjebiesz w sekundę. Jakby to była czysta (na ile czysta jest uliczna helupa niemieszana z chuj wi czym, tylko kulturalnie z np. kofeiną %-D ) heroina, to raczej wyrabianie tolerki w chuj wysokiej by Ci trochę zajęło. Zależy oczywiście od tego kto ile dziennie tego przyjmuje, jak często i jak dobrze/źle stężony towar ma w tym, co kupuje. Ja od roku walę H zamiast M (zaczęły się problemy z dostępem do morfiny; później od października 2018 do marca 2019 na zmianę M i H, i od połowy marca wskoczyłam znowu na H) i wcale dużo większych dawek, niż przy przejściu z majki na helupę, nie walę, więc torerancja się jakoś przez ten rok utrzymuje w mniej więcej tym samym miejscu lub nieznacznie się zwiększyła. Ale to nie do tego stopnia, że nie ujebie mnie pół ćwiary i że jedna ćwiara=jeden strzał, a i tak chuja czuję.

Zależy, jak dobrze/źle żyjesz z dilcem, ale ja bym się zapytała wprost co tam jest, bo coś jest ewidentnie nie tak. Ja do mojego prosto z mostu: "Z jakiej dzielnicy?", "Ostatnio było mniej, a teoretycznie to samo miało być", "Z czym to?", etc. Nie mówię, że jest ze mną w 100% szczery, bo w to po prostu nie wierzę, ale to, co mówi, gdy widzi, że coś mi nie pasuje, ma sens, wydaje się być prawdą. No i przede wszystkim gość zachowuje się zajebiście lojalnie. Kiedyś jak posłańca wysłał i chuj zniknął, to uwierzył mi na słowo, dał jeszcze raz to samo z zastrzeżeniem, że ewentualnie będę musiała oddać, a z tamtym się policzył po swojemu.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Transport ketaminy i kokainy o wartości 900 mln złotych w sklepach z telefonami

Po nalocie na sklep z telefonami przechwycono niemal pół tony narkotyków. Ale to nie był jeszcze koniec.
  • 356 / 23 / 0

05 września 2019czajnikof pisze:
To prawda z tym mieszaniem browna z fentem? To możliwe w ogóle, żeby się dało palić?
Pojawił się w okolicy dziwny sort, puszek beżowy, z kwaśnym posmakiem. Kopie ładnie, bardzo dobrze się osadza na lufce. Dają go bardzo dużo w porównaniu z innymi sortami. Najgorszy ten posmak, coś jakby nafta. I bardzo szybko się spala, zostaje węgiel.
To niestety masz straszne dziadostwo :-( a odpowiadając na pytanie: na daną chwilę nikt nie dodaje żadnego fenta do tematu. Był dodawany gdy była susza i problemy z dostępnością ogromne. Teraz w tym co masz zapewne jest coś więcej niż tylko mieszalnik, i to coś przypala się wraz z towarem.
  • 1866 / 324 / 154

05 września 2019Hexe pisze:
@ czajnikof, jeśli to jest mieszane z (jakimś) fentem... JEŚLI jest, to pewnie, że sobie tolerkę rozjebiesz w sekundę. Jakby to była czysta (na ile czysta jest uliczna
To na 100%, a w dodatku jeśli dilec przyjebie za bardzo z tym fentem, to może skończyć się gorzej - sina gęba, nalokson, SOR, albo i kostnica %-D
Więc tak jak pisałaś - podstawa to upewnić się szczerze, co tam jest oprócz hery w temacie.
Albo rzetelna informacja, albo żadnej kasy za towar, pamiętajcie wszyscy.
  • 170 / 26 / 0

Nawet jeżeli w Polsce rzadko zdarza się mieszanie hery z fentem to moim zdaniem ZAWSZE warto to sprawdzić, paski kolometryczne są dostępne na stronie SINu, nie kosztuje to dużo, a daje pewność, że nie to co mamy nie było z fentanylem mieszane.
  • 1025 / 263 / 0

Chciałbym żyć w świecie w którym pionek z ulicy wie z czym jest ten towar mieszany, bo nie wątpię że część z nich już "z góry" kupuje towar z fentem żeniony. Oczywiście domorośli doktorowie Mengele też są. Poza tym myślę że takie pytanie by mogło drogiego Sebę zaszokować tak że odpowiedziałby tylko "Albo kupujesz albo nie, przymusu nie ma". Czy miałby do ukrycia swój magiczny składnik czy nie to myślę że nie byłby chętny o tym gadać z ćpunem. Lepiej już popytać ćpunów w okolicy, nawet jak im wszystko jedno to z tego ile to działa, jakie dawkowanie, czy dużo przedawkowuje się więcej wyciągnie niż od dilerów. Pamiętajcie że oni też mają klientów do wyboru do koloru i to że jakiemuś nie wyłożą jak i z czym mieszają to ich wiele w kieszeń nie zaboli.
I tak w tym UK to jest jeszcze jakiś wybór, w wielu częściach USA pytanie czy towar jest żeniony z fentem byłoby tak śmieszne że może byś dostał torbę darmową za to.
  • 1355 / 173 / 0

Takie życie, takie fakty, że dilerzy, zwłaszcza właśnie heroinowi (oprócz nich tylko z tymi speedowymi miałam do czynienia, ale to byli znajomi), bo tych chujowych cwaniaczków od pseudo-zielska to na każdym osiedlu, w każdej dzielnicy jest na pęczki, mogą dyktować warunki. Na takiego się czeka 15 minut, godzinę czasami, a on pewnie się uwija i stara jak najszybciej załatwić, ale jeśli nagle przestanie mu się spieszyć, to też okej, bo wie, że i tak ta dusza będzie czekać i jeszcze mu zapłaci.

Swoją drogą, mieszanie tego z fentem nadal wydaje mi się straszliwie dziwną i idiotyczną sprawą. Jak bardzo (nie)opłacalne to jest i potencjalnie zabójcze? Przecież klepie na chwilę, zaraz się dorzuca więcej, więc teoretycznie more deadly, niż "klasyczny" brown. Nie wiem jak to wagowo wychodzi, nie znam się tutaj na tym.
  • 1025 / 263 / 0

W hurcie wszystkie dragi wychodzą mega tanio, popatrz na darknetach nawet gdzie ceny takiego MDMA spadają do jakichś 5$ za gram na przykład. Większe ilości fenta nawet z którejś tam ręki też są pewnie śmiesznie tanie. Zresztą inna mentalność klienta niż u nas. Zobacz że w większości Europy, w Poilsce to w ogóle - sprzedawanie aptecznych opio czy benzo jako tabsy luzem w samarze nigdy nie osiągnęło popularności. Amerykanie w tym aspekcie dają sobie srać do ryja. To też samo się napędza bo przecież ćpun raczej nie wyrzuci worka na śmieci bo nie gustuje w fencie. Większość nie może sobie pozwolić na coś takiego, ceny heroiny w USA to był dla mnie spory szok w porównaniu do Europy (70-80S to dość popularna cena za gram, nie wiem jak ulica ale w necie, u Niemców za 40$ można mieć naprawdę dobry materiał). Potem wystarczy parę dni i tolerka jeszcze wyżej niż wcześniej więc z czasem fent staje się pożądanym elementem mikstury. Poza tym problemy z dostępem do aptecznych opio ciężkieog kalibru, zaporowe ceny i możliwość zapłacenia chorych cen tylko po to żeby dostać podrobione tabletki z... fentem właśnie. Na koniec jest jeszcze ogromna w porównaniu do nas ilość klientów gdzie fakt że paru sobie umrze, kilku będzie szukać innego źródła bez fenta, to też ma jeszcze mniejsze znaczenie niż w PL i dokłada się do tego biznesu.

n23

• 295 / 6 / 0

Z tego co czytałem wiele ludzi ma problem z gonieniem kropli na foli, a co myślicie żeby do tego meth pipe użyć nada się ?
  • 1355 / 173 / 0

Wydaje mi się, że w takim czymś też to prędzej przyjarasz, niż się tym naćpasz. W całym tym "paleniu" nie chodzi o palenie-palenie, tylko o podgrzanie tego i wdychanie dymku, który się ulatnia. W takiej meth pipe, imo, to się zjara tak, jakby się zjarało na srebrze, jeśli za długo potrzymasz pod tym ogień. Ale może niech wypowie się osoba, która to pali/-ła, ja tylko raz w życiu i to z pomocą drugiej, doświadczonej osoby. Nigdy więcej tego nie powtórzyłam, bo zwyczajnie było mi szkoda zachodu i potencjalnej marnacji materiału.
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata